Pivařka - Tajemství domácího pivovarství

Pivařka - Tajemství domácího pivovarství https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333650/bmid_pivarka-tajemstvi-domaciho-pivovars-sco-333650.jpg 5 38 23

Jak už název napovídá, jedná se v českých poměrech o zcela unikátní projekt. Tři nadšenci do domácího vaření piva se jednoho dne rozhodli, že osloví ostatní domavarníky, vyberou od nich ty nejlepší a nejověřenější receptury a vydají je. Jako inspiraci pro další. Podařilo se shromáždit téměř 160 zcela unikátních receptů! Ale nečekejte jen „kuchařku“, kniha je opatřena i rozsáhlými kapitolami o historii vaření a konzumace piva a odborným úvodem do domácího pivovarnictví.... celý text

petr4927
11.11.2019 5 z 5

Pivařce jsem dal 5*, jelikož je to zkrátka úžasná kniha plná užitečných infromací, zejména pokud s vařením piva začínáte. Ze zvědavosti jsem si pořídil i Pivařku 2. Ta je ještě plnější informací a ještě lépe zpracovaná a zaslouží si ještě lepších 5* (nechci dávat prvnímu dílu nižší hodnocení, protože i přesto, že je o něco horší než díl 2., stále je to na 5*). Takže pokud přemýšlíte, kterou koupit, rozhodně sáhněte po 2 dílu.

Nakoris
10.09.2019 5 z 5

Vše na jednom místě, úžasná kniha přetékající informacemi.

Metsästäjä
26.07.2019 5 z 5

Výborná kniha pro ty co se chtějí něco dozvědět o domácím vaření piva. :)

perry81
25.05.2018 5 z 5

nejlepší ucelená kuchařka pro homebrewaře

burakino
20.02.2018 5 z 5

Výborná záležitost po všech stránkách. Kniha, kde lze nalézt opravdu vše potřebné a také něco navíc. Pro autory palec nahoru.

jendoslav
13.06.2017 5 z 5

Kam se hrabe Pivní bible, tohle je opravdu vynikající! Česká odpověď na zahraniční pivní "kuchařky" pro domovarníky je důkladná, jde do hloubky, popisuje vaření od A do Z... Pro každého domovarníka povinná četba.

Novin
05.05.2017 5 z 5

Parádní kniha, ve které se nalezne vše potřebné k uvaření domácího pivka. U nás a ani možná v cizině nemá konkurenci. Gratuluji autorům knihy i všech receptů.

karwi
04.05.2017

Krásná a chytrá kniha. Léta se trápím na internetu při shánění informací pro vaření piva. V této knize je vše! Děkuji autorům za jejich práci a čas. Dej Bůh štěstí.

narmer
26.04.2017 5 z 5

Výborná knížka. Pivo vařím již několik let a docela slušně, myslím si. Je dobře se vrátit zpátky na zem a zjistit, kolik věcí člověk jen tuší a nebo vůbec neví a díky této knize se dozví. Na své si přijde jak úplný začátečník tak i zkušený vařič. A vlastně i ten, kdo o vaření piva ani neuvažuje, ale jen si myslí, jako správný Čech, že pivu rozumí. A za další, kniha je provedena velmi kvalitně, je příjemná na omak a na listování :-).

jan2234
25.04.2017 5 z 5

Čekal jsem návod jak si uvařit pivo doma, ale kniha mě překvapila. Rozsahem, odbornou úrovní i kvalitou zpracování. Super počin, zájemcům o pivo, pivovarství i domácí vaření doporučuji.

petr1072
25.04.2017

Nedostižné, fenomenální.
Co jsem zjišťoval deset let metodou pokusů a omylů, je tady v kostce (i to o čem jsem neměl ani tušení), přehledně a srozumitelně.

joealex
25.04.2017

********* aj to je malo hviezdiciek !! Po vsetkych strankach nieco uzasne..dakujeme..

ales5848
25.04.2017 5 z 5

Myslím,že už bylo o knize vše napsáno-jinak se domnívám,že se jedná o knihu roku.Jo a tu jednu hvězdu tam dal stejně nějaký abstinent

Googdoll
25.04.2017 5 z 5

Přesně toto na trhu chybělo. Dříve jsem vše o domácím vaření hledal na netu, kde ne vždy byly relevantní odpovědi. Kniha je srozumitelně napsaná (rozdělená) pro začátečníka, pokročilého i zkušeného sládka. Ano, neodpoví vám na 100+1 otázku, ale na těch 100 určitě. A pokud budete mít tu otázku "nad limit", autor vám ji třeba na Facebooku ve skupině "Domácí pivo - Homebrewing" rád zodpoví.

SigrCB
25.04.2017 5 z 5

Supr kniha kde se dozvíte vše potřebné o domácím vaření piva a o pivu celkově. + 100 receptů k tomu!

Exák
25.04.2017 5 z 5

Výborná kniha, vše pohromadě a skvěle popsáno, doplněno fotografiemi. Super kniha pro české a slovenské domovarníky.

CountryJoe
25.04.2017 5 z 5

Skvělá kniha - jak pro začínající domovarníky, tak pro pokročilé. Je bezvadný mít všechno pohromadě v jedný knížce a 100 receptů jako zdroj inspirace k tomu. Smekám!

Namestek91
25.04.2017 5 z 5

Vše, co chtěl domácí sládek vědět a bál se zeptat!
Aneb veškeré potřebné informace k vaření piva i pro fundované sládky.
Pivní výpočty "hrou" - to jsou geniální nomogramy.

Hoonzaa
25.04.2017 5 z 5

Opravdu krásná kniha a to jak z hlediska obsahu, tak formy. Zatím je to úplně nejlepší, nejobsáhlejší literatura, kterou jsem měl možnost o domácím vaření piva vidět a číst. Rozhodně doporučuji každému kdo chce začít, ale i všem, kteří již vaří a to třeba i několik let. Každý si v ní najde něco, co ho opět posune o kus dopředu.

Fermentarian

Obsáhlá a výborně zpracovaná kniha. 5*

kuchařky pro muže domácí výroba pivovary, pivovarnictví

Petr Novotný
česká, 1991