Pivařka - Tajemství domácího pivovarství

Jak už název napovídá, jedná se v českých poměrech o zcela unikátní projekt. Tři nadšenci do domácího vaření piva se jednoho dne rozhodli, že osloví ostatní domavarníky, vyberou od nich ty nejlepší a nejověřenější receptury a vydají je. Jako inspiraci pro další. Podařilo se shromáždit téměř 160 zcela unikátních receptů! Ale nečekejte jen „kuchařku“, kniha je opatřena i rozsáhlými kapitolami o historii vaření a konzumace piva a odborným úvodem do domácího pivovarnictví....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333650/big_pivarka-tajemstvi-domaciho-pivovars-sco-333650.jpg 4.938

Kniha Pivařka - Tajemství domácího pivovarství

petr4927
11.11.2019

Pivařce jsem dal 5*, jelikož je to zkrátka úžasná kniha plná užitečných infromací, zejména pokud s vařením piva začínáte. Ze zvědavosti jsem si pořídil i Pivařku 2. Ta je ještě plnější informací a ještě lépe zpracovaná a zaslouží si ještě lepších 5* (nechci dávat prvnímu dílu nižší hodnocení, protože i přesto, že je o něco horší než díl 2., stále je to na 5*). Takže pokud přemýšlíte, kterou koupit, rozhodně sáhněte po 2 dílu.

Nakoris
10.09.2019

Vše na jednom místě, úžasná kniha přetékající informacemi.

Metsästäjä
26.07.2019

Výborná kniha pro ty co se chtějí něco dozvědět o domácím vaření piva. :)

perry81
25.05.2018

nejlepší ucelená kuchařka pro homebrewaře

burakino
20.02.2018

Výborná záležitost po všech stránkách. Kniha, kde lze nalézt opravdu vše potřebné a také něco navíc. Pro autory palec nahoru.

jendoslav
13.06.2017

Kam se hrabe Pivní bible, tohle je opravdu vynikající! Česká odpověď na zahraniční pivní "kuchařky" pro domovarníky je důkladná, jde do hloubky, popisuje vaření od A do Z... Pro každého domovarníka povinná četba.

Novin
05.05.2017

Parádní kniha, ve které se nalezne vše potřebné k uvaření domácího pivka. U nás a ani možná v cizině nemá konkurenci. Gratuluji autorům knihy i všech receptů.

karwi
04.05.2017

Krásná a chytrá kniha. Léta se trápím na internetu při shánění informací pro vaření piva. V této knize je vše! Děkuji autorům za jejich práci a čas. Dej Bůh štěstí.