Sváděj mě

Sváděj mě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499710/bmid_svadej-me-tz0-499710.jpg 4 339 339

Phoenix série

Zoey Parkerová zosnovala plán pomsty ve třech krocích: Získá vstup do velmi exkluzivního erotického klubu Phoenix. Prožije své nejdivočejší fantazie přímo před očima svých dávných nepřátel a tím jim dokáže, že ji nezlomili. Zmizí a už se nikdy nevrátí. Jediný zádrhel v jejím plánu? Rhys Harrington, majitel Phoenixu a muž, od kterého by si měla zachovat odstup… Rhysovi vlivní klienti platí absurdní částky, aby mohli sledovat, jak se účinkující v jeho klubu oddávají svým touhám. Jeho jediné pravidlo? Smíte se dívat, ale nedotýkat. Stačí však jediný pohled na Zoey a Rhys ví, že se jeho kodex otřásá v základech. Když se mezi nimi rozhoří spalující vášeň, Rhys si uvědomí, že chce víc. Jenže Zoey hodlá za každou cenu zmizet… a on hodlá za každou cenu zjistit proč.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

Watch Me , 2020

Nuttelka
09.10.2022 5 z 5

Nemáme někde taky takový klub jako je Phoenix?? Sem s ním!!! To bylo žhavé počteníčko, vše co se v klubu děje, no páni, to musí nažhavit úplně každého! Když pominu takové to sladké klišé kolem, hodně povedená vzrušující jednohubka na večer :-) A opět 3 nejlepší kamarádky, 3 nejlepší kamarádi... Další díly jsou jasné a šup sem s nimi!

renulkam
08.10.2022 1 z 5

(SPOILER) Začátek knížky a vlastně tedy hlavní zápletka mě vytáčeli. Hlavní hrdinka trpí těžkým traumatem, protože ji dva spolužáci pomluvi, že je ku..., co dá každému. Aby se jim "pomstila" a dokázala, že lžou, tak nechá svoje panenství vydrazit v aukci a přijde o něj při veřejné sukacce a má pocit, jak jim to nandala. Nevím, já v tom žádný pocit zadostiučinění nevidím.

narisa
07.10.2022 5 z 5

Tak toto byla opravdu pěkná a krátká erotická kniha. Četlo se to jedna radost. Sexuální scény byly pikantní, jak už tu někdo zmínil, ale zároveň nebyly oplzlé nebo nevkusné. Chemie mezi hlavními hrdiny fungovala a okrajově se zabrousilo i do vážnějších témat. Prostředí erotického klubu bylo zajímavé, jen já bych ocenila větší anonymitu, takhle se hrdinka s Rhysovými kamarády seznámila opravdu velice z blízka. Vzhledem k délce této knihy jsem velice spokojená.
V sérii je celkem pět knih a já velice doufám, že u nás všechny vyjdou, protože se na ně už moc těším. Nejvíce jsem asi zvědavá na Hunta a Lottie.
Doporučuji.

NikolaSkop
06.10.2022 4 z 5

Rychli svižný román. Nic víc k tomu netřeba říct. Mě se příběh libil a jiste budu pokracovat v serii! :)

MAU256
05.10.2022 5 z 5

Krásný erotický románek. Co se stalo Zoe, bylo odporné. Její pomstou bylo "vystoupení" v erotickém klubu, před těmi, kteří jí tolik ublížili. Tímto se chtěla odprostit od minulosti a s penězi, které za vystoupení dostala, začít nově žít. Jenže s jejím "vystoupením" se nejen jí změnil život jiným směrem. Rhys, majitel erotického klubu, který byl zlomený smrtí své přítelkyně, měl svá pravidla. Jenže vstupem Zoey do jeho světa se změnila i jeho pravidla. Bylo krátké, erotické, velmi čtivé. Doufám, že autorka bude pokračovat příběhy i jejich přátel. Je to taková jednohubka, pokud chcete nepřemýšlet a vypnout v tomto uspěchaném světe, je to ideální knížka.

Ketfl
04.10.2022 3 z 5

Hlavní hrdinka zvolila tedy opravdu poněkud zvláštní druh pomsty... Každopádně, tato kniha je fakt jednohubka, člověk se pustí do čtení a najednou je konec. Je to trochu naivní, utažené za vlasy a až moc honem, ale jako nečetlo se to vůbec špatně. Prostě takový průměr. Dalším dílům (pokud vyjdou) dám určitě šanci. Třeba takový příběh Elise a Archera by vůbec nemusel být špatný.

Fidibus
30.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Kniha i autorčin styl mne zaujaly. Kromě toho, že je to erotické, je zde i příběh hlavní hrdinky, která se chce pomstít a začít znovu. Do toho jí však zasáhne Rhys, majitel klubu, který jí pomáhá zapomenout a užít si života. A pak se z toho nepřekvapivě vyvine něco víc.
Žhavý začátek i spousta scén, hezké reálie včetně tajných chodeb do klubu, čtivé.

Dela90
28.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Zoey se hodlá pomstít těm, kteří ji nejvíc zranili a ublížili. Díky kamarádkám získá vstup do luxusního erotického klubu. Tam jim doslova ukáže, že se mýlili. Hodlá shrábnout peníze, odletět domů a koupit si tam dům. Jenže, to by ji jeden vlivný muž jménem Rhys nesměl přijít do cesty a všechno zkomplikovat, nebo taky ne? Dokáže se Zoey postavit svým temným stínům minulosti a začít žít a užívat si konečně života? Rhys je majitel erotického klubu, a vše má své pravidla, dokud na scénu nevstoupí krásná Zoey, najednou jde vše do kytek a on s ní chce trávit každou minutu a ochraňovat ji. Dovolí mu to?

Když jsem četla anotaci na databázi knih, neměla jsem velká očekávání, tušila jsem takové to klasické klišé erotických románů. Klub a majitel, obyč holka a bum. ALE!

Tohle mělo šťávu, bylo to pikantní, mělo to příběh a hlavně hlavu a patu!

Zoey si prošla doslova peklem, měla záchvaty paniky, ale pořád se chtěla pomstít. Když se tak stalo, potkala muže, opravdového muže, který ji chtěl dávat a ne brát. Rhys byl naprosto dokonalý chlap, šel přes svá pravidla s jediným cílem, a tím byla Zoey. Taky v životě zažil opravdovou ztrátu a byl zlomený, ale Zoey všechny ty trhliny na srdci, uzdravila.

Kamarádi obou dvou mi dost přirostli k srdci, doufám, že další díly budou o nich.

Nádherná knížka, při které jsem ke konci uronila nejednu slzu. Za mě rozhodně doporučení, protože tohle prostě chcete číst!

(+SPOILER!!!)
“Život má mnoho, mnoho temných okamžiků, před kterými se nedá utéct, ale nemusíš tomu čelit sama.”

“Prostor mezi nimi naplnilo cosi ryzího a skutečného. Cit, o němž už Zoey věděla, že je to láska. Opravdová láska. Pohlcující láska. Láska dvou zlomených duší, které si navzájem poskytly vše, co bylo potřeba k jejich uzdravení. Láska, o kterém neměla žádné pochybnosti.”

“Byl jejím ochráncem, jejích zahráncem, a bylo jisté, že ona je jeho domovem.”

Lea48
26.09.2022 1 z 5

Nedočetla jsem. Začátek vypadal slibně, téma bylo zajímavé. Jenomže po pár stránkách to spadlo do takového toho knižního klišé erotických románů poslední doby. Za mě nezajímavé a plytké.

Miliamka
26.09.2022 3 z 5

Tahle knížka je hodně jednoduchá, naivní a urychlená. Snad poprvé bych byla radši, aby knížka měla o cca 80 stránek víc..

Evitsa
19.09.2022 5 z 5

Tato kniha, doufám, ze i celá serie bude patřit do meho TOP seznamu.

Kniha má děj, ktery ma hlavu a patu, každé slovo a každé rozhodnutí má své místo a vše zapadá dohromady.
Nepřipadá vám, že autorka to tam napsala jen aby to bylo jak je u mnohých knih, ale proto že to tam prostě patří.

Část děje se odehrává v erotickem klubu a musím uznat, že se žhavé scénky dají napsat i bez agrese a vulgarity.

Já se taaaaaak těším na další díly, že se snad zblaznim .....
Šup šup ať to lítá a máme co číst....

moma08
19.09.2022 4 z 5

Příběh byl na mě krátký, určitě by se mi libilo, kdyby to mělo více stran, sotva jsem začala číst, už jsem skončila.
Tohle byla vlastně taková romantická pohádka, kde se do sebe zamilovali na první pohled. Neděje se v ní ani velké drama.
Určitě si přečtu i zbytek dílů, pokud se u nás přeloží.

peta88
19.09.2022 1 z 5

Moc jsem se na knihu těšila, ale bohužel byla hodně podprůměrná.

nina3905
18.09.2022 2 z 5

Od knihy som čakala viac, žiaľ zostala som sklamaná.

mysanda20
18.09.2022 2 z 5

Podle komentářů jsem čekala něco jiného.Nebylo to úplně špatné,ale velmi nereálné,jak se poznali tak to bylo pořád jen krásné skoro žádný děj nic,po měsíci vztahu hned svatba a happyend.Takže za mě nízký průměr,četla jsem mnohem hezčí knihy

Lofda
18.09.2022 4 z 5

Bylo nebylo.. Další pohádka pro velký holky, po které občas tak ráda sáhnu a tak ráda se ztratím v jiném světě. V rámci žánru hodnotím vysoko (no co, další chudá hodná panna svého bohatého prince našla - já si čtení užila) a vážně doufám, že se dočkáme i dalších dílů série..

zuzak82
17.09.2022 3 z 5

(SPOILER) Hodnotím lepší průměr. Přišlo mi to naivní, místy nelogické, ale zároveň to pobavilo.

Níže píšu opravdu dost konkrétní spoilery, tak nečtěte, pokud si nechcete zkazit překvapení.

Je to takový zvláštní příběh, který mi přijde hodně přitažený za vlasy. Hlavní hrdinka Zoey prožije na vysoké trauma a šikanu. Viníkům se rozhodne pomstít a dokázat, že je panna, i když oni všem na škole tvrdili něco jiného a ještě navíc zveřejnili její odhalené fotky. A jak to udělá? Nejde na policii. Vymyslí něco lepšího.
Nechá se připravit o panenství doslova na podium v tajném erotickém klubu, a to rovnou přímo před těmi viníky a cizími lidmi. Své poprvé prožije přímo s majitelem klubu Rhysem, který organizuje podobných show ve svém klubu pravidelně, jen netuší, že to není jeho show ale její...Jo, to určitě udělá každá holka, co prožila psychické i fyzické zneužití a šikanu. Ale měla štěstí, protože Rhys je milá duše, nejohleduplnější a nejmilejší majitel tajného erotického klubu pro bohaté. A pozor má za sebou tragickou minulost (bez toho to nejde). Naše hrdinka ho natolik zaujme, že poruší spoustu svých pravidel. Například hned to základní, že nikdy nezve stejnou účastnici show do klubu dvakrát. Ale stane se. A brzy odhodí oba své zábrany, šaty a najdou lásku.

Knize se nedá upřít dobře napsané erotické scény. Navíc je to čtivé a vlastně jsem s radosti čekala, co dalšího ještě dokáže autorka "vymyslet". Dočkáme se ještě několik nečekaných věcí. Například se seznámíme s kamarádkami Zoey i kamarády od Rhyse, kteří budou protagonisty následujících dílů. Taková partička mladých, co si určují vlastní pravidla poctivosti, spravedlnosti a touhy.
Večer má Zoey a Rhys sex před jeho kamarády a další den jdou na společně na večeři? Žádný problém, tady se na nějaké puritánství, stud nebo žárlivost nehraje.
Vlastnictví tajného erotického klubu je vlastně nejlepší job na světě, protože pomáhá bohatým splnit jejich sexuální fantazie, Rhys navíc dokáže členům zajistit utajení a soukromí, a hlavně vyhrají i zaměstnankyně/ci klubu, protože Rhys se stará o jejich bezpečí, zdravotní pojištění a navíc dostávají skvělé peníze. Jen nevím, zda se to se to odehrává v Americe nebo Sluníčkovu.

evineckY
14.09.2022 5 z 5

Začátek knihy byl zajímavý a více-méně originální.
Pak už to bylo samozřejmě předvídatelné, ale krásné.
Romantiky není nikdy dost :-)
Dle konce už víme, jaké bude pokračování.

Stacey Kennedy je bestsellerová autorka, která má na kontě přes 50 moderních romancí plných vášně a šťastných konců, jež se pravidelně umisťují v žebříčcích nejprodávanějších knih Amazonu či Apple Books.
VYDAVATELÉ - MÁTE CO DOHÁNĚT !!!

Ralemo
13.09.2022 5 z 5

Krátký, erotický příběh se zajímavou zápletkou v podobě pomsty, při které Zoey pozná svého prince. Přes všechny zápletky, které jí minulost přihodila nakonec překoná všechny strachy a konečně začne žít život, který si zaslouží. Hlavní postavy jsme si velice oblíbila, Rhys byl sice bůh sexu a majitel erotického klubu, ale pod tvrďáckým vzhledem se skrýval ten nejmilejší a nejochotnější chlap, kterého si žena může přát.
Knihu určitě doporučuji, taková jednohubka k odpolednímu kafíčku.

láska pomsta voyerství fantazie kluby vášeň

2022  77%Sváděj mě
2022  82%Drž mě