Sváděj mě

Sváděj mě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499710/bmid_svadej-me-tz0-499710.jpg 4 339 339

Phoenix série

Zoey Parkerová zosnovala plán pomsty ve třech krocích: Získá vstup do velmi exkluzivního erotického klubu Phoenix. Prožije své nejdivočejší fantazie přímo před očima svých dávných nepřátel a tím jim dokáže, že ji nezlomili. Zmizí a už se nikdy nevrátí. Jediný zádrhel v jejím plánu? Rhys Harrington, majitel Phoenixu a muž, od kterého by si měla zachovat odstup… Rhysovi vlivní klienti platí absurdní částky, aby mohli sledovat, jak se účinkující v jeho klubu oddávají svým touhám. Jeho jediné pravidlo? Smíte se dívat, ale nedotýkat. Stačí však jediný pohled na Zoey a Rhys ví, že se jeho kodex otřásá v základech. Když se mezi nimi rozhoří spalující vášeň, Rhys si uvědomí, že chce víc. Jenže Zoey hodlá za každou cenu zmizet… a on hodlá za každou cenu zjistit proč.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

Watch Me , 2020

Laf
02.07.2023 4 z 5

Skvělá oddechovka. Nenáročná a děj svižně utíká. Nejdříve jsem z toho měla obavy, o čem to bude, ale nakonec mne to mile překvapilo, že se to tak dobře četlo. Rozhodně to za přečtení stojí :)

haWranka
24.06.2023 3 z 5

Taková opravdu oddechovka. Děj nijak náročný, bylo to čtivé a krátké. Jen mě trochu mrzelo, že vlastně postavy nebyly nijak moc vykreslené a celý jejich vztah byl popsaný jen stylem a tak spolu trávili krásné dny (kromě erotických scén, samozřejmě), prakticky chyběly jejich rozhovory. Takže člověk měl trochu problém pochopit, proč se do sebe tak děsně rychle zamilovali. A konec byl ale šíleně přeslazený :)

Čtenářka368
01.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Opravdu hodně nenáročné čtení. Začátek zajímavý, ale tím, že je ta nejzajímavější scéna s pomstou snad v druhé kapitole, tak už ke konci knížka ztrácí dech. A taky proč všechny knihy tohohle typu končí málem u oltáře po pár týdnech nebo měsícich vztahu? Mimochodem způsob pomsty mi také vlastně nedával smysl. Pochybuji, že ty dva muže by tohle nějak psychicky zasáhlo, že byla vlastně panna a oni ji nadávali do děvek. Pohádka pro dospělé opepřená sexem, který vlastně není nijak moc rozepisován do větších detailů (na to, že je to erotický román).

ardeas
28.04.2023 2 z 5

(SPOILER) Som čitateľ, čo nedokáže odložiť knihu. A preto má kniha jedno veľké PLUS! Perfektne sa pri tom zaspáva :))

Zvyšok je už len o tom, čo tu uz bolo. Par bab, par chlapov, vsetci nakonief spolu skoncia.. na pozadí klubu voyerov, ktorým sa vsetko vyrieši nejako magickou príťažlivosťou medzi postavami.
Dúfam ze ďalšie zo serie budu lepsie, ale popravde, za posledné 2 tyzdne som konecne spala viac ako 5 hod. tak na čo dufat :D

tatafa
18.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Sváděj mě je naprosto ideální knížka pro ty, kteří si chtějí po náročném dni odpočinout a příliš nepřemýšlet nad dějem. Příběh je napsaný velice čtivým jazykem, který snadno vtáhne čtenáře do děje a jen tak nepustí.

Románu lze vytknout velké množství generalizací, klišé a stereotypů, bez kterých se však tento žánr neobejde. Zároveň je možné vytknout to, že již po první kapitole víte o příběhu naprosto všechno včetně hlavní zápletky a závěru, díky čemuž může mít čtenář pocit, že se v celé knize defacto nic neděje.

Osobně však musím říci, že Sváděj mě je jeden z nejlepších erotických románů, které jsem zatím četla. Autorka splnila naprosto vše, co od tohoto žánru očekávám a přidala i něco navíc.

Příběh přináší osudovou lásku na první pohled, ale také poučení a seznámení čtenáře s tématem, které je stále ještě ve společnosti poměrně tabu. Autorka se v knížce věnuje sexuálnímu zneužití na studentském večírku, psychickým následkům (nejen) u oběti, a také tomu, jak je obtížné potrestat viníky.

Velice mne překvapilo, že v tomto příběhu není erotika a sexuální prožitky popisovány vulgárně, tvrdě až necitlivě, ale naopak, že je vše zahaleno do oblaku něhy, potěšení, smyslnosti a fantazie. Oproti většině erotických knížek tady není téma sexu vykresleno jako "souboj" o převahu nebo lepší prožitek, ale spíše jako forma "umění a smyslného propojení", kde jsou oba účastníci na stejné úrovni.

Suma sumárum, Sváděj mě je prostě naprosto jedinečná jednohubka, kterou by si měla přečíst každá romantická duše.

Román Sváděj mě hodnotím 5/5 a vřele doporučuji k přečtení.

LucyEcstasy
06.03.2023 4 z 5

Sváděj mě - Stacey Kennedy (Phoenix 1)

Phoenix je elitní erotický klub, kde si členové platí za své tajné představy. Smíte se koukat, ale ne dotýkat - alespoň taková jsou pravidla. Zoey se rozhodne využít tento klub ve svůj prospěch a zároveň pomstu pro své dlouholeté nepřátele. Aby ukázala, že ji nedostali. Nicméně má to jeden háček. Jmenuje se Rhys a je majitelem Phoenixu.

Máme tu útlou erotickou romantiku, která nám přináší nové věci v tomto žánru. Je psaná čtivě a je to jednohubka na jeden večer. Autorka zbytečně nerozpitvává scény a jde na vše přímo a stručně. Já se při čtení neskutečně bavila. Jedná se o oddechové čtení, u kterého si můj mozek odpočine od všech vrahů, detektivů a trestných činů. Kniha v tomto ohledu plní svůj účel.

Hlavním hrdinům jsem fandila už od začátku a věřila, že vše dopadne tak, jak má. Zoey je statečná, silná a nezávislá slečna, která si prošla peklem v jednom ze životních období. Autorka si navíc prohrála s jevem, který je bohužel velmi častý v běžném životě. Zoey to ale zvládla na jedničku.

Rhys je typický alfa samec, který je zvyklý dostat vše, po čem touží a je sexy. Ukáže se nám tu ale i jeho ochranitelská, rodinná a citlivá povaha a nedá se o něm říci, že je typický grazlík.

Celkově se kniha velice povedla a jestli máte rádi tento druh knih, neváhejte a běžte do série Phoenix. Budete příjemně překvapeni jako já. Už se těším, až se pustím do pokračování této série.

Hodnotím 4,5/5

Ewe291
17.02.2023 1 z 5

Uprimne cakala som nieco ine, nieco viac
Kniha mi pripominala par inych knih z coho som sklamana. Zoe som ani trocha neverila a Rhys bol tiez prilis hrrr. Nedokazala som sa do nich vcitit a ani do pribehu. Druhy diel radsej vynecham a precitam si ho inokedy. Asi som toho uz precitala prilis ked mi to vsetko pride rovnake

happy19
15.02.2023 4 z 5

Oddechovka jak se patří,-)
Není to top,ale účel to splní...zapomenete na běžný režim,fantaziím se meze nekladou.:-)
Jen mi to přišlo v některých kapitolách moc hrrr...
Celkově to na mě působilo nedotaženě...
Ale ráda si časem přečtu dalsí díl.;-*

„Strach je reakce. Odvaha je rozhodnutí.“

Njangu
31.01.2023 5 z 5

Příjemná, sladká oddychovka. Dobře se to četlo. Nic hlubokého, nebo dějově důležitého se od toho čekat nedá. Je to dobré čtení, když člověk potřebuje vypnout.

Michelleee
30.01.2023 3 z 5

Zajímavá knížka. Bylo to krátké, rychle vyvinutý vztah, ale mně se to líbilo. Zoey se seznámí s Rhysem díky pomstě. Druhý díl bude asi lepší. Na ty dvě postavy se těším.

Terez9119
25.01.2023 3 z 5

Bylo to slabé. Moc cukru a málo děje. Potkali se, zamilovali se a už spolu zůstali. Úplně stejně slabé jako Bentley od Melanie Moreland. Prakticky stejný koncept i se společnými kamarády, kteří se postupně dají v dalších dílech dohromady. Navíc je jen ten erotický klub, ale to je málo.

kacenka6144
28.12.2022 4 z 5

Je to první díl série, která se pomalu rozjíždí. Příběh Zoye a Rhys je trošku přitažený za vlasy, ale je to přece jenom fikce a tak to taky beru. Po dočtení jsem byla nakonec spokojená. A tesim se na pribehy dalsich dvojic.

0197
28.12.2022 5 z 5

Kniha na mě pořád někde vyskakovala a prostě už to nešlo ignorovat :-). Jsem maximálně spokojená a snad už se překládají zbylé díly :-).

Měla jsem obavy, jestli to nebude moc zrychlené vzhledem k malému počtu stran a jestli se autorka neutrhne při erotických scénách ze řetězu a nebude to totálně nereálné, jak už to tak někdy bývá. Ale ani jedno se nekonalo.

Zoey neprožila zrovna hezký rok a chce se pomstít. Byla statečná a odvážná. Proč si zvolila právě tento způsob pomsty nám detailně vysvětlila. S Rhysem si padli do oka okamžitě. Pomáhal ji nabrat sebevědomí. Dával ji pocítit, že s ním je v bezpečí a nic ji nehrozí. Ta jeho ochranitelská stránka byla úžasná. Na to že byl majitelem tajného erotického klubu, tak byl laskavý a snesl by ji k nohám celý svět. Nedával na obdiv své bohatství. Byl dokonalý. Jako fakt, že jo. A jak to tak bývá i on neměl sluníčkovou minulost. Naštěstí je osud dal dohromady, aby se navzájem uzdravili.

Erotické scény byly vzrušující a žhavé (a dobře přeložené). Prvek voyeurismu super. Suma sumárum tomu nic nechybělo. Plnohodnotný děj příjemně vyvážený smyslnou erotikou. Možná jen ten konec byl malinko zrychlenější, na to že se znali krátce, ale budiž. A nesmím zapomenout na kamarády hlavních postav. Sympaťáci. Každý jeden z nich :-). Doporučuji.

veronikahessy
23.12.2022 4 z 5

Moc knížek s touto tematikou jsem zatím nepřečetla. Před touto jsem si krátila večery titulem Na druhý pokus, která mě ale zaujala o něco více. Já i v těchto příbězích hledám nějaký příběh na pozadí. Zde sice byl a moc smutný, ale na můj vkus zmíněný jen tak okrajově. Nelituji ale, že jsem si knihu vybrala a zkusím i druhý díl.

Tesset
15.12.2022 2 z 5

Velmi, ale opravdu velmi jednoduchá kniha. Taková pikantnější harlekýnka. Děj nic extra, "šokující" erotické scény, happy end a láska až za hrob po prvním setkání. Jediná výhoda, že to bylo přečtené za odpoledne. Na vypnutí mozku dobré.

zp87
14.12.2022 5 z 5

Ve svém žánru a vzhledem k tomu, jak se kniha tváří, je přesně to, co slibuje. Proto plný počet hvězd.
No a co, že je příběh naivní, má jednoduchý děj, některé činy hrdinů u čtenáře vyvolají shovívavý nebo pobavený úsměv - je to přece pohádka pro velké holky (možná i kluky). Všichni to víme, a pokud někdo čekal něco jiného, hlubšího, realističtějšího - musí hledat jinde. Obálka, anotace a útlost knihy mluví jasně.
Postavy jsou velmi sympatické, oceňuji že tady autorka nevyhledává za každou cenu konflikt mezi hlavními hrdiny. Erotika je zde nakonec poměrně umírněná, příjemná, žádné explicitní popisy, žádné kolíky, lasturky ani nic podobného. Ovšem... Pro někoho může být ve zde zmíněné sexualitě šokujícího něco úplně jiného. Nejdřív jsem nevěřícně kroutila hlavou, ale pak jsem si řekla, že vlastně všichni čtenáři erotické literatury jsme tak trochu voajeři... (O divácích porna ani nemluvě).
Fantazii se meze nekladou.
Takže když to shrnu - doporučuji. A těším se na další díly.
Předpokládám, že autorka vytvoří z přátel další páry... A pak proběhne velká párty, které se všichni zúčastní. Haha

Artep071
28.11.2022 3 z 5

Četlo se to lehce a v celku to bylo dobře a poutavě napsáno. Komu vyhovuje tento žánr si přijde na své :) Oba hlavní hrdinové byli fajn a chemie mezi nimi fungovala. Nějak se s tou klubovou scénou a otevřenou sexualitou roztrhl pytel ..

Mishaacka
28.11.2022 5 z 5

Kniha je taková nenáročná jednohubka, něco ve stylu Alexy Riley. Rhys i Zoey se mi líbily, erotické scény byly tak akorát. Nevadil by mi delší příběh a větší seznámení s vedlejšími postavami, které ale zase potkáme v dalších knihách. Určitě doporučuji jako oddechovku na víkend, kniha se dobře čte a je taková svižná. Těším se na další díly

Knižnítoulky
25.11.2022 4 z 5

Chcete nenáročnou knihu, která poškádlí vaši lechtivou strunu a fantazii? Tak jste právě natrefili na tu správnou, čtivou, jednoduchou a příjemně napsanou knihu.

zuzana2599
23.11.2022 4 z 5

Ach jo, tak jsem se i já nechala chvíli svádět a povolila jsem díky Rhysovi a Zoe uzdu své fantazii ! Tolik podmanivé smyslnosti v tak krátkém příběhu... !
Miluji příběhy z Metafory a nejenom proto navštívím tedy i podruhé klub Phoenix a s našimi hrdiny se znovu setkám. Budu držet Zoe a Rhysovi a jejich kamarádům palce !
Občasná změna žánru nemůže uškodit a já tuto knížku přečetla i kvůli své milé kamarádce a také kvůli zvědavosti. Nelituji. Proč také ? Lásky není nikdy dost !

láska pomsta voyerství fantazie kluby vášeň

2022  77%Sváděj mě
2022  82%Drž mě