Sváděj mě

Sváděj mě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499710/bmid_svadej-me-tz0-499710.jpg 4 339 339

Phoenix série

Zoey Parkerová zosnovala plán pomsty ve třech krocích: Získá vstup do velmi exkluzivního erotického klubu Phoenix. Prožije své nejdivočejší fantazie přímo před očima svých dávných nepřátel a tím jim dokáže, že ji nezlomili. Zmizí a už se nikdy nevrátí. Jediný zádrhel v jejím plánu? Rhys Harrington, majitel Phoenixu a muž, od kterého by si měla zachovat odstup… Rhysovi vlivní klienti platí absurdní částky, aby mohli sledovat, jak se účinkující v jeho klubu oddávají svým touhám. Jeho jediné pravidlo? Smíte se dívat, ale nedotýkat. Stačí však jediný pohled na Zoey a Rhys ví, že se jeho kodex otřásá v základech. Když se mezi nimi rozhoří spalující vášeň, Rhys si uvědomí, že chce víc. Jenže Zoey hodlá za každou cenu zmizet… a on hodlá za každou cenu zjistit proč.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

Watch Me , 2020

petraLI
19.11.2022 3 z 5

Sympatické osoby, nenáročný příběh. Taková pohodová četba.

gargamelka
18.11.2022 4 z 5

Knížka polaská duši. Poskytne útěk před každodenním životem.

Dellphi
12.11.2022 2 z 5

(SPOILER) Přiznám se, že mě to moc nebavilo. Ne, že by to bylo špatně napsané, ale na můj vkus to bylo až moc jednoduché. Viděli se, zamilovali se, pomstili se a žili šťastně až do smrti… No nevím, možná to chtělo více zvratů, více napětí a trochu toho jiskření. No ale abych jen nekritizovala, tak hlavní postavy byly velmi sympatické a díky poslední scéně mám chuť přečíst si i další díl. Tak uvidíme, třeba si mě autorka ještě získá…

kristy.books
31.10.2022

Táto kniha ma zaujala svojou anotáciou, no musím sa priznať, že zároveň som sa pri pohľade na obálku trochu bála, či to nebude jeden z tých príbehov, ktoré sa točia len okolo sexu a chýba im nejaký dej. Kniha mi však prekvapila – áno, pikantné scény tu nechýbajú, no zároveň bol príbeh dosť sladký. Nebola to síce nejaká bomba, ktorá by ma posadila na zadok, ale príbeh nebol vôbec zlý.

Zoey sa pred rokom stala obeťou dvoch spolužiakov, ktorí jej zo života urobili peklo. Kvôli ním prišla o sen, po ktorom tak veľmi dlho túžila... preto sa im rozhodla pomstiť. A kvôli pomste sa potrebovala dostať exkluzívneho erotického klubu Phoenix. Pred jeho návštevníkmi dokáže svojim nepriateľom, že sa im nepodarilo ju zlomiť, zarobí si peniaze a bude môcť konečne opustiť mesto, na ktoré ma toľko bolestivých spomienok. Netušila, že jej prepracovaný plán naruší majiteľ klubu Rhys.

To, čo Zoey urobili, bolo naozaj hnusné a som rada, že to tým parchantom nedarovala. Ach, najradšej by som takýmto chlapom vyškriabala oči (alebo im to minimálne oplatila rovnakou mincou). Bola to dobrosrdečná mladá žena, z ktorej vyžarovala dobrosť, čistota, pozitívna energia. Napriek všetkému zlu, ktorým si prešla, nezatrpkla, čo obdivujem. Celá udalosť ju dosť poznačila a stále ju úplne nespracovala, ale snažila sa žiť čo najlepšie.

Rhys bol úplne iný, než akého som si ho predstavovala. Sám si v minulosti prešiel ťažkým obdobím, ktoré ho donútilo prehodnotiť pohľad na určité veci a urobiť životné zmeny. K Zoey bol od začiatku veľmi láskavý, snažil sa jej pomôcť a ochraňoval ju. Navonok pôsobil ako drsniak, ktorý mal prirodzený rešpekt a mnoho ľudí sa ho aj bálo, no vo vnútri skrýval veľké srdce. Páčili sa mi aj jeho najlepší kamaráti, ich vzájomný vzťah i neustále doberanie. Mohli sa na seba spoľahnúť za každých okolností. Ani jeden z nich nemal problém podať pomocnú ruku človeku, ktorý to potreboval.

Vzťah Zoey a Rhysa bol rozkošný a plný chémie. Rhys jej pomáhal rozvinúť jej sexuálnu stránku, zistiť, čo sa jej páči a nadobudnúť určité sebavedomie, ale nebolo to medzi nimi len o sexe. Bolo cítiť, že sa majú naozaj veľmi radi a navzájom si pomáhajú prekonať bolesť z minulosti.

Som zvedavá na ďalšie časti. Dvojka by mala vyjsť už v novembri.

havrmoni
31.10.2022 5 z 5

Milé, čtivé, romanticko- erotické oddechové čtení. Dlouhé tak akorát na relax od všedních starostí a domácích prací. :-))

knihomolkaJani
30.10.2022 4 z 5

Tak to bylo něco. Autorka se toho opravdu nebojí.. :D Erotické scény hned od začátku a klub plný podobně smýšlejících lidí.. Ale postavy jsou velmi sympatické, a příběh čtivý. Výtku mám pouze k tomu, že příběh mohl být více rozpracován a konec je unáhlený. Na další díl se moc těším (postavy mi byly sympatické už v této knize).

TheMelorry
30.10.2022 4 z 5

V první řadě mě zaujalo téma knihy a (negativně) i obálka. Překvapivě ale příběh zdaleka není jen o erotických scénách. Objevují se i závažnější témata, byť popsána jen velmi povrchně. Celkově se kniha opravdu velmi dobře a rychle čte, hlavní postavy jsou skvělé a člověk si je zamiluje, stejně tak vedlejší, jejichž osudy mají být rozvíjeny v dalších dílech.
Závěr byl na můj vkus trochu moc uspěchaný, nebránila bych se pár stranám na víc, které by závěrečné události trochu rozvinuly.

johana3160
30.10.2022 5 z 5

Dala bych tak 85% tj. neco mezi 4-5*… pribeh je ctivy, i kdyz pritazeny za vlasy. Ale to jsou jsou vsehny knihy tohohle typu. Me se libil. Postavy byly velkem sypaticke a neodradily. Jednoducha oddechovka o netradicni pomste a odplate podlr prava.

Bryel
28.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Milý příběh, čtivý i poutavý, trochu pohádkový, smyslný, ale nikoliv vulgární. Za mě skvělá kombinace!
Erotický klub Phoenix, kde se střetnou dvě ztrápené duše.
Na můj vkus to šlo až příliš rychle a pohnutky Zoey, která se rozhodne ztratit panenství v klubu před voayerským publikem, jsou mimo realitu, navíc v kontextu toho, že se svým školním traumatem nebyla zdaleka vyrovnaná.
V rámci svého žánru je to ale určitě nadprůměrná kniha, kterou do chladných podzimních dní doporučuju.

mazlak
26.10.2022 5 z 5

Krásný příběh. Škoda, že připomíná spíše pohádku pro dospělé. Tohle přeci v reálném životě není možné. A navíc. Vážně všechny studentky a ženy vůbec, touží jen po bohatých a nezadaných mužích?
Celkově mi to připomínalo zkrácenou verzi Padesát odstínů šedi.
Ale nakonec jsem stejně dal pět hvězdiček. Je to čtivé a poutavé. Ne jen dětem patří pohádky. Nemít o čem snít, to by byl velice smutný život.

_Brunetka_
25.10.2022 4 z 5

Tohle bylo jednoduše hrozně krásný, jen se nesmíte nechat zmást obálkou. V knize nebyla žádná hluchá místa, od začátku frčela na 120 %. Autorčin styl psaní opravdu neměl chybu, byl velmi návykový a čtivý. Příběh mě moc bavil, dostala jsem se do něj během chvilky a vtáhl mě takovým způsobem, že mě vyplivl až na konci zmatenou, že už nemám kam dál pokračovat. Jeho námět se opravdu povedl, spatřuji v něm jistou dávku originality, což je třeba vyzdvihnout, protože u knih tohohle žánru se to asi moc často neděje. Hlavní postavy, Zoey a Rhyse, jsem si oblíbila, musím říct, že mě ani jeden z nich nijak neštval. Jejich chování jsem chápala a parádně se mi k sobě hodili, protože se doplňovali jako dílky puzzle. Navzdory kratšímu rozsahu jsem si k nim udělala poměrně silný vztah. Zaujalo mě i větší množství vedlejších postav, s kterými se snad setkáme v dalších dílech. Romantická linka sice byla rychlejší, ale i tak uvěřitelná, protože si myslím, že i takhle se to v životě může udát. Já si ji užívala a fandila jí. Sváděj mě v člověku taky krásně vytvoří emoce a zároveň je z něj dokáže dostat (smích, smutek, vztek, dojetí,…). Oceňuju to, že jsou tu zakomponována i vážnější témata jako znásilnění, ztráta blízké osoby,… Musím tu na závěr ještě zmínit i to, že i když se jedná o první knížku takového erotičtějšího rázu, kterou jsem četla, tak se mi to líbilo i přes některé lehce bizarnější scény (nebylo to nic dramatického ale). Konec byl pecka, slzy tekly. Pokud tedy hledáte knížku, která vás pobaví a zároveň pohladí po duši, směle do toho! Já se nemůžu dočkat dalších dílů.

VasnivaCtenarka
25.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Líbilo se mi, jak autorka krásně popisuje ony erotické pasáže. Je vidět, že fantazii nebo zkušenosti má velmi bohaté a uměla nám je moc hezky předat. Zpočátku jsem měla trošku problém se do knihy začíst, protože mi hlavní hrdinka přišla zkrátka … padlá na hlavu. Copak vám přijde normální, aby dívka, která je tak silně traumatizovaná tím, že ji vidí mnoho lidí na internetu nahou a zostuzenou, se šla dobrovolně nechat opět okukovat cizími lidmi do erotického klubu při prvním sexuálním zážitku? Tohle pro mne bylo tak strašně neuvěřitelné, že mi to snad i upilo trošku krve. Ale když jsem v první třetině nad tím mávla rukou, začala jsem si čtení užívat a jen občas jsem nad tím jen zakroutila hlavou, když se autorka snažila tímto traumatem okořenit příběh. Myslím, že tohle mohla autorka trošku více promyslet a vymyslet něco uvěřitelnějšího, co by donutilo Zoey jít do erotického klubu.

Tahle jediná věc mi kazila lehce dojem z knihy, jinak musím napsat, že je to moc fajn příběh, takový milý, smyslný, laskavý, plný sexuální oddanosti.

Tempo příběhu bylo moc milé. Zbytečně se nezabředávalo do žádných kliček a autorka se velmi šikovně vyhnula hluchým místům.

Rhys byl samec, který žil život, na který běžný smrtelník není vůbec zvyklý, ale i přes jeho bolestné životní zkušenosti to byl sympaťák s krásným tělem, sexuálním umem a otevřenou myslí. Zoey by taková…. bambula. To je tak jediné, co k ní asi mohu napsat. Ale sexuálně jim to klapalo moc hezky a rozuměli si i mimo sexuální stránku vztahu.

Když to všechno sečtu a podtrhnu, byl to moc fajn oddechový příběh, který máte přečtený za jeden večer. Pro mne to bylo takové příjemné čtenářské oživení mezi těmi všemi thrillery a romány. Ono není na škodu občas popustit uzdu fantazie a nechat se přenést do míst, kde je vše dovoleno…

Tuhle knihu vám mohu vřele doporučit.

Jita160
16.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Božínku to bylo tak hezký.
Tento rok mám prostě štěstí na čtivé erotické romány.
Erotický klub Phoenix je převážně pro voajéry....ale aby napsali adresu kde to přesně je,je ani nenapadne :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Pomsta může být sladká i krutá ,Zoey si vybrala docela zvláštní cestu jak se pomstít svým tryznitelum.
Sex který prožila s majitelem klubu s Rhysem ji natolik okouzlí že nabídku na přídavek si nenechá ujít.Kdyz přijde Laska tak ty dvě zlomené duše kteří si poskytli vše k uzdravení je natolik silná že nemůžou jeden bez druhého být.
Prostě krásná pohádka pro nás holky romantičky.

terryaknihy
14.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Dle obálky a anotace jsem čekala takovou drsnější erotiku, která bude hlavní náplní celého příběhu, čehož jsem se tedy moc nedočkala. Nicméně kniha je napsaná strašně čtivě a lehce, takže stránky rychle ubíhají. Hlavní postava Rhyse se mi velmi líbila, celkově utvořená jeho osobnost byla skvělá. Oproti tomu Zoye byla taková hodně naivní a lehce “lapitelná, i když potom co si zažila… Mísil se v boj s odevzdaností, což mě občas zaráželo, v jakých momentech se to objevilo :). Vedlejší postavy tady hrají úplně skvělou roli a já se moc těším na další díl, který bude o Elise. Její vtipné popichování s Archerem bylo krásnou třešničkou příběhu a já se těším, až se rozvine v jejich vlastní příběh.
Příběh mi ale přišel lehce neukotvený, ale možná to bude tím, že to bylo takové soft čtení. Kdyby tam nebyly asi dvě hot scény, tak bych to doporučila i mladším čtenářům. Kniha bude podle mě úplně skvělá pro ty, co začínají s erotikou, či je láká si něco jednoduchého a odpočinkového přečíst. Je to taková spíše romantická pohádka :).
Hodnotím celkově 3,5/5 :).

lenka8617
13.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Taková moderní erotická pohádka. :) Rhys byl až moc velký klaďas. Přeci jen mám raději, když je v těch chlapech kousek záporáka. :) Tady se mohl přetrhnout, jak byl ochotný. Ale líbilo se mi, že to nebylo jen samé š***ní jako třeba ve Třech prostých pravidlech/drobných chybičkách, Pěšci a pod. Mělo to nějaký děj, sexu tak akorát... Ale až moc nerealistické,vybájené. :/ Co mě dostávalo bylo to s maskami na obličeji. To sem nepobrala. V klubu musí mít všichni masky,aby se neodhalila jejich totožnost, ale pak jdou k Rhysovi na večírek,kde jsou bez masky a pak zase š*kají v lese s maskou?Doufám, že další díl bude o Archerovi a Elise a že to bude trošku dynamičtější, než první díl.

Kiwicatko
12.10.2022 5 z 5

Byla jsem nadsena. Neocekavala jsem od toho buh vi co, jsem srozumnena s tim, ze je to naprosto nerealne, ze by se takhle opravdu asi moc zen nezachovalo… ale jako poctenicko-proc ne :)

Andrejka91
12.10.2022 5 z 5

Tak tohle mě bavilo hodně. Krátká knížečka, přečtená za chvilku ale dostala jsem od ní vše co jsem chtěla.
Oba hlavní hrdinové jsou z minulosti zlomení ale spolu znovu najdou štěstí, k tomu jiskřivé prostředí erotického klubu a šup žhavá série je na světě. Sice to není nic nového pod sluncem, ale tohle bych mohla číst stále dokola.
Doporučuji a těším se na další díly.

hana1039
11.10.2022 5 z 5

Možná trochu nereálné - prodat svou nevinnost - ale to už v knížkách bývá,ta nereálnost...jinak super oddechové čtení pro fanoušky erotické literatury a určitě né pro zapšklé ,,panny,, :-)) Těším se na další díly :-)

maafa
10.10.2022 4 z 5

Tak úplně jsem si z toho na zadek nesedla, ale budiž. Motivy Zoey a způsob odplaty mi přišly šílené, a Rhysův způsob fungování v tom klubu, no je to hodně, asi až moc vyfantazírované. Ale četlo se to svižně a vše dopadlo, jak má:).

Katka7922
10.10.2022 3 z 5

Já byla nějak málo nadšená, škoda. Kniha dobrá, ale nějak jsem asi mimo, protože já ten žár prostě necítila. I když představa takového klubu mě přitahuje :-)
Už se těším na drsňáka Archera a Elise doufám, že tenhle příběh pro mě bude žhavější.

láska pomsta voyerství fantazie kluby vášeň

2022  77%Sváděj mě
2022  82%Drž mě