Otcomilky

Otcomilky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24671/bmid_otcomilky-Gr1-24671.jpg 4 329 33

Otcomilky jsou humorně laděný příběh o vztazích otců a jejich dcer, o vylétávání z teplých hnízd a novém hnízdění. Otcomilky jsou knihou na každý noční stolek.

Jája92
05.03.2023 5 z 5

Příjemně strávené odpoledne čtením knihy, která se zabývá především vztahy mezi otcem a dcerou. I vztahovými peripetiemi mezi partnery.
I když jsem knihu četla již před lety, ráda jsem ji přečetla opětovně jedním dechem.
Mnohé popisované se dozajista běžně odehrává v tisících domácnostech.

JaLenka
10.08.2020 4 z 5

Čtivé, vtipné, lehké

Miretti
19.01.2020 5 z 5

Skvěle jsem se bavila, ze života jako vystřižené . Styl paní autorky se mi líbí, má jedinečný smysl pro humor, i když je to někdy spíše k pláči. Vyvážené tak akorát. Doporučuji.

JancaMia
11.07.2019 4 z 5

o tom jak moc dcery vzhlíží k tatínkům a jak moc s nimi umějí mávat ...

Aleh
02.01.2019 4 z 5

Příběhy o vztazích v rodině mě baví. Tentokrát není námětem vztah partnerský, ale především otcovský. A především má autorka na mysli vztah otců ke svým dcerám. Bylo zajímavé nechat se unášet dějem, ale tentokrát z poněkud jiného úhlu pohledu. Čtivý a překvapivě humorně laděný příběh byl milým rozptýlením. Uvědomila jsem si totiž, že právě humor a nadsázka je to, co v pozdější tvorbě autorky už chybělo.

PetiJelinkova
20.09.2018 5 z 5

Příjemné a oddechové čtení :)

lapagerie
05.02.2018 2 z 5

Oddechovka na odpoledne. Postava Heřmana mě štvala svojí arogancí a postojem "já jsem pámbu a kdo je víc", jeho bývalá žena je vzor rezignace a uťápnuté puťky. A hlavní hrdinka během krátké doby lehce překoná averzi rozmazlené nevlastní dcery, zaláskovanost nevlastního syna a ještě přiměje svého vyvoleného, aby včas prozřel a uzvědomil si, že bez ní neodkáže žít, a že dříve dělal všechno špatně. jen ten světový mír chybí.

laura
31.10.2017 5 z 5

Jedna z těch, ke kterým se jednou ráda vrátím.

Mark.
05.10.2017 5 z 5

Milé oddechové čtení od kterého se dá odbíhat a není nutné se plně soustředit. Vtipné podání z úhlu více postav.

Markushka
05.09.2017 3 z 5

Moje první kniha od této autorky. Pro mě krásnou vzpomínkou na dospívání s dívčími romány, jen jsou tady hrdinové poněkud dospělejší. Čtení odpočinkové, vtipné, ze života - příjemný víkendový relax. Líbily se mi krátké kapitolky psané z pohledu různých aktérů.

AndreaP.
14.08.2017 3 z 5

Prostě "monyovka". Oddechové čtení na hodinku :-)

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Jo je to příjemná oddychovka.

4xbabča
11.03.2017 4 z 5

Příjemná odpočinková kniha, moc se mi líbila.

StihOMam
03.03.2017 2 z 5

Danou knihu hodnotim jako napaditou reklamu uprostred filmu. Oddech od literatury. Mensi pauza v ctecim maratonu. Prestavka na curani. Tupe sledovani predhozeneho tematu... Je to skutecne chvilkova zalezitost; celkem vtipne, jednoduse zpracovana komplikovanost vztahu, cernobile postavy, nic, co ponouka mozek k cinnosti, naopak nabizi male vypnuti.

michalka S.
17.01.2017 4 z 5

Neurazi ani nenadchne .Pro me oddechove cteni po dvouch detektivkach.

Alaglesia
07.12.2016 5 z 5

Kniha od mé oblíbené autorky, která měla méně depresivní nádech než ty ostatní. Příběh ze života, který byl velice čtivý. Líbilo se mi, že to bylo vyprávěno z pohledu hned několika členů rodiny. Určitě doporučuji.

cukrovka
22.12.2015 5 z 5

Vtipně vyprávěný příběh o vztazích mezi rodiči, dětmi a partnery ať už bývalími nebo současnými. U skoro každé knihy této autorky se zamýšlím i nad svým životem a vždy mě to někam posune.

prochajda
29.06.2015 4 z 5

zase jedna skvělá, typická monyovka... :) líbila se mi

Mruskulka
13.02.2015 5 z 5

Perfektní kniha :) Není co vytknout :)

Kabi
09.07.2014 3 z 5

Dobrá oddechovka, ale už jsem čtla od autorky lepší. Kniha mě příliš nenadchla.