Soutěž

Sebemilenec

Autor: Simona Monyová

Sebemilenec

„Mám za sebou neobyčejných šestnáct měsíců. Život s Otmarem byl vzrušující a naprosto jedinečný – něco jako výlet na Mars. Padly na něj moje celoživotní úspory, pravda. Ale já si to doopravdy užila. Jenže kdo by chtěl zůstat na Marsu věčně...“

http://img.databazeknih.cz/images_books/24_/24672/sebemilenec-24672.jpg 3.999
Žánr:Literatura česká - Romány pro ženy
Rok vydání: 2006, 1. vydání originálu: 2006 ...více

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
Ladys01.10.2014

Tak zatím jsem měl asi štěstí, protože jsem se opět u Monyové bavil.
Jen je zvláštní, že v každé knize, co jsem zatím četl, je startérem událostí, byť třeba i v pozadí, rozvod. I když zde s odstupem, ale i tak.Vypadá to,že kdyby se hrdinka nerozvedla, tak se jí nic
z toho horšího, co pak následovalo, nemohlo stát.
Vtipné, trochu předvídatelné, relaxační čtení.

knihamouder16.09.2014

Čtivé, vtipné. Ono je to zfilmované? A se S. Stašovou? Tak to musím vidět!

elki23.08.2014

Hezky napsané, ale čekala jsem, že hlavní hrdinka dostane dříve zpět rozum, který zcela ztratila v okamžik svého slepého zamilování, hlavně, když už měla za sebou tolik let života. Ve svém okolí bohudík neznám žádnou podobnou ženu.

studentice21.08.2014

Čtení knížky odsýpalo a určitě patří mezi lepší knížky od této autorky. Dívá se s humorem na smutné dopady zamilovanosti

vikaa03.06.2014

No tak číst se to dalo, ale knížku jsem začala číst kvůli filmu se skvělou Stašovou a film určitě předčil kvalitu předlohy. Tak trochu mi připadá, že Monyová nemá nijak bohatou slovní zásobu. Ale chápu, že si autorka okruh svých příznivců našla - na odreagování super!

matas88821.03.2014

Odpočinková literatura...

evafort15.12.2013

Jedna z těch nejlepších od Monyové, spolu s Deníkem citového vyděrače a Hříšným kancem.

VladkaBU12.12.2013

... začala jsem ji číst hlavně kvůli tomu, abych věděla, o čem stejnojmenný film bude. Zbytek "monyovek" mám přečtených. K pousmání to bylo, to je pravda, ale ty následky, co živost s takovým sebemilencem přinese, to už je horší

danae151522.09.2013

Vtipná i když z toho běhá mráz po zádech. Určitě patří k povedeným. Moc se těším na film.

zdazilek20.09.2013

Kniha byla napsaná vtipně a já jsem se u ní pobavila a občas jsem nechápala proč toho chlapa nechytne a nevyhodí na mráz, láska je vážně slepá.Ale kniha patří k těm lepším co autorka napsala.

Lindulinek10.09.2013

Kniha pro relax. Čtivá

mariva11.04.2013

Výborná čtivá knížečka, jako všechno od této autorky. Obdivuji lehkost, se kterou psala, humor, se kterým dokázala popisovat i smutné osudy svých hrdinek. Autorce nebylo dopřáno, aby se dožila věku hrdinky této knížky, přesto dokázala výborně vystihnout pocity žen kolem padesátky. Výborně jsem se při čtení bavila, nejen proto, že jméno hlavního hrdiny na mě kouká z kalendáře právě o mých narozeninách, navíc se i dalšími dvěma jmény trefila do mého života, dokonce i s podobnou úlohou, kterou v mém životě hráli. Prostě její knížky jsou ze života a vždycky je to lákavý bonbónek na jeden večer.

Alca00722.04.2012

čtivá, ale předvídatelná.
pobavila

bookcase25.08.2011

Včera jsem ji dočetla, byla to asi jediná kniha, která mi od Monyové utekla. Hořký humor a námět ze života /autorčina?/. Četla se dobře, člověka až mrazí, čeho je někdo schopen.

WEIL13.08.2011

Tak hlavně když zažila pro ni neobyčejných 16. měsíců. Tak co si stěžuje?

Niki02.08.2011

Jedna z nejlepších knih Simony Monyové! Opravdu jako ze života! Něco podobného jsem zažila.