Soutěž

Sebemilenec

Autor: Simona Monyová

Ohodnoťte knihu:
Sebemilenec

„Mám za sebou neobyčejných šestnáct měsíců. Život s Otmarem byl vzrušující a naprosto jedinečný – něco jako výlet na Mars. Padly na něj moje celoživotní úspory, pravda. Ale já si to doopravdy užila. Jenže kdo by chtěl zůstat na Marsu věčně...“

http://img.databazeknih.cz/images_books/24_/24672/sebemilenec-24672.jpg 3.987
Žánr:Literatura česká - Romány pro ženy
Rok vydání:2006, rok 1. vydání v ČR/SR: 2006 ...více

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
vikaa 03.06.2014

No tak číst se to dalo, ale knížku jsem začala číst kvůli filmu se skvělou Stašovou a film určitě předčil kvalitu předlohy. Tak trochu mi připadá, že Monyová nemá nijak bohatou slovní zásobu. Ale chápu, že si autorka okruh svých příznivců našla - na odreagování super!

matas888 21.03.2014

Odpočinková literatura...

evafort 15.12.2013

Jedna z těch nejlepších od Monyové, spolu s Deníkem citového vyděrače a Hříšným kancem.

VladkaBU 12.12.2013

... začala jsem ji číst hlavně kvůli tomu, abych věděla, o čem stejnojmenný film bude. Zbytek "monyovek" mám přečtených. K pousmání to bylo, to je pravda, ale ty následky, co živost s takovým sebemilencem přinese, to už je horší

danae1515 22.09.2013

Vtipná i když z toho běhá mráz po zádech. Určitě patří k povedeným. Moc se těším na film.

zdazilek 20.09.2013

Kniha byla napsaná vtipně a já jsem se u ní pobavila a občas jsem nechápala proč toho chlapa nechytne a nevyhodí na mráz, láska je vážně slepá.Ale kniha patří k těm lepším co autorka napsala.

Lindulinek 10.09.2013

Kniha pro relax. Čtivá

mariva 11.04.2013

Výborná čtivá knížečka, jako všechno od této autorky. Obdivuji lehkost, se kterou psala, humor, se kterým dokázala popisovat i smutné osudy svých hrdinek. Autorce nebylo dopřáno, aby se dožila věku hrdinky této knížky, přesto dokázala výborně vystihnout pocity žen kolem padesátky. Výborně jsem se při čtení bavila, nejen proto, že jméno hlavního hrdiny na mě kouká z kalendáře právě o mých narozeninách, navíc se i dalšími dvěma jmény trefila do mého života, dokonce i s podobnou úlohou, kterou v mém životě hráli. Prostě její knížky jsou ze života a vždycky je to lákavý bonbónek na jeden večer.

Alca007 22.04.2012

čtivá, ale předvídatelná.
pobavila

bookcase 25.08.2011

Včera jsem ji dočetla, byla to asi jediná kniha, která mi od Monyové utekla. Hořký humor a námět ze života /autorčina?/. Četla se dobře, člověka až mrazí, čeho je někdo schopen.

WEIL 13.08.2011

Tak hlavně když zažila pro ni neobyčejných 16. měsíců. Tak co si stěžuje?

Niki 02.08.2011

Jedna z nejlepších knih Simony Monyové! Opravdu jako ze života! Něco podobného jsem zažila.