Nepříliš šťastná rodina

Nepříliš šťastná rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488584/bmid_neprilis-stastna-rodina-POA-488584.jpg 4 1610 1610

Nejnovější příběh mistryně psychothrilleru – opět dokonale drásavý a neodložitelný. Brecken Hill je drahá adresa. Musíte mít hodně peněz, abyste tu mohli bydlet. Tak jako Fred a Sheila Mertonovi. Žádné bohatství vás však neochrání, když vám u dveří zazvoní vrah. Manželé Mertonovi byli brutálně zabiti pár hodin poté, co přivítali na velikonoční nedělní večeři své tři dospělé děti. Ty jejich smrt pochopitelně těžce nesou. Nebo ne? Na každého z nich čeká pohádkové dědictví. Svého náladového otce nesnášeli a netečná matka se jich nikdy nezastala. Na jednoho z nich to bylo možná už příliš. Ale na koho? Je-li váš sourozenec vrah, chtěli byste to nejspíš vědět...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Not a Happy Family , 2021

Veronika2692
30.06.2022 4 z 5

Shari znovu výborně, opět mě moc bavila, ty krátké kapitoly, stále se něco děje, ani chvíli jsem se nenudila. Krásně zamotaná, vraha jsem neuhodla. Jediné co, tak za mě moc rychle ukončeno a vyřešeno.

Ajuszka
30.06.2022 5 z 5

Kdo zná knihy Shari Lapeny, pro toho nebude vůbec žádným překvapením, že se opět jednalo o naprostou pecku!
Jedná se o příběh bohaté rodiny Mertonových, přičemž kniha začíná vraždou Freda a Sheily.
Autorka tady s námi rozjíždí pěknou hru, během celého příběhu podezříváte snad úplně každého.
Příběh je bravurně zakončený a já smekám před autorkou že dokáže napsat takový příběh.

Petruše32
30.06.2022 4 z 5

stejně dobrá, jako všechny její knihy

katka134
29.06.2022 4 z 5

Těžko odložitelná kniha se skvělou zápletkou. Každou chvíli se zdál být pachatelem někdo jiný.

marion111
29.06.2022 5 z 5

Kniha,kterou jsem četla dlouho do noci, nemohla jsem se odtrhnout. Už se těším na další.

chrudas
28.06.2022 5 z 5

Opět super, nápadité, čtivé, se skvělou zápletkou. Jen tak dál, všechny knihy této autorky se čtou velmi dobře....

Teea
28.06.2022 4 z 5

Velice povedená kniha!
Čte se rychle, spousta nečekaných zápletek.
Shari je skvělá a tahle kniha je jejím důkazem.
Výsledek příběhu (vrah) mě nepřekvapil, ale příběj je jeden z lepších!

Také autorka má z mé strany větší obdiv, respektive se mi její knihy čtou lépe, po osobním setkání, kdy víte, že je to velmi milá osoba!

_Lucie_97
28.06.2022 4 z 5

Chvilku mi trvalo se do knížky zacist, protože se neustále střídají postavy, které příběh vypráví. Cely příběh je zajímavý, opravdu obviňujete každého hrdinu a prožívat příběh s nimi! Což je super. S koncem jsem spokojena, ale zcela upřímně bych měla lepší závěr. I přes to všechno se mi knížka moc líbila a čtení jsem si užila ️

Tereyciiik
27.06.2022 4 z 5

Moc jsem se na tuto knihu těšila, ale nebylo to úplně ono. Určite jsem od ní četla lepší knihy. Příběh se mi líbil, celou dobu jsem stále měnila, ale nehodlá jsem, což je u této autorky (tedy pro mě) celkem obtížné. Konec mě každopádně zklamal. Ale určitě se těším na další.

martineden
26.06.2022 4 z 5

Velmi čtivé, moc mě to bavilo. Zpočátku to vypadalo jako v knize A. Christie Vánoce Hercula Poirota, ale pak se to pomalinku začalo odchylovat. Podezřelí a nesympatičtí byli všichni. Těším se na další knihu této autorky.

MarNe
26.06.2022 5 z 5

Shari Lapena si umí dokonale prohrávat s domněnkami čtenáře do poslední stránky. Kdo je brutální vrah? Který ze sourozenců? V napětí zůstanete téměř dokonce.
Přečteno téměř na jeden zátah. Vřele doporučuji.

Veju007
25.06.2022 3 z 5

Nová Shari Lapena přináší detektivní zápletku zavražděného bohatého páru a jejich tři děti všechny měly více než velkou motivaci. Ale je někdo z nich i vrahem?

Shari opět ukazuje, že je královnou zvratů a skvělých zápletek, které vás nenechají knihu odložit a do poslední chvíle si nejste jisti, kdo je viníkem.

Bohužel ale tentokrát nenaplnila úplně svůj potenciál, nedokázala jsem se sžit ani s jednou z postav, natož pak jim fandit a finále sice zaujalo, ale velké WOW to ve mně tentokrát bohužel nevyvolalo.

I když dávám 3 hvězdičky, kniha nebyla špatná, nad Shari rozhodně hůl nelámu a po další knize rozhodně sáhnu. Je to prostě srdcovka.

Adris
25.06.2022 4 z 5

Další neodložitelný, napínavý příběh od Shari Lapeny, která nás nedávno navštívila a stejně, jako já, si zamilovala Svíčkovou :D .
Thriller v komorním, rodinném duchu, kde se hledá vrah mezi třemi sourozenci - docela mi to připomnělo předchozí autorčinu knihu, Nevítaný host, ale Shari má zřejmě prostě takový styl. Kniha byla opravdu neodložitelná, kapitoly krátké, napínavé. Příběh je nenáročný, věty jednoduché, proto vhodné pro začátečníky s tímto žánrem nebo jako odpočinková, napínavá kniha.

Pajic21
25.06.2022 4 z 5

V této knize si autorka opravdu brilantně pohrává se čtenáři. Za mě možná nejlepší kniha od autorky.

Ossinky
24.06.2022 5 z 5

Za mě skvělé! Autorka napíná až do poslední stránky a to mě baví, další povedená kniha!

L.Helena
23.06.2022 5 z 5

Výborné, bavilo mě to. Skoro je mi až líto, že už mám dočteno. Vůbec nepoznáte, kdo je pachatel, každý měl motiv i příležitost, postupně se rozkrývají všechny lži a tajemství... Shari prostě umí.

jjanca
22.06.2022 4 z 5

No prosím, rodinka na pohľadanie. Milujem, ako sa Shari Lapena dokáže hrať s čitateľmi a motať im hlavu. Po každej kapitole som podozrievala niekoho iného. Svojho "favorita" na páchateľa som síce mala už od začiatku, a ako vždy, bola som vedľa :) Teším sa, čo ďalšie má pre nás Shari nachystané.

Šánka
22.06.2022 5 z 5

Shari je opravdu mistr v matení čtenáře. Dokáže vám z každé postavy udělat případného pachatele, nejlépe na každé stránce jiného. Tady snad ani nemá smysl hádat, to řešení vám rozkryje až v úplném závěru, až se dostatečně vyřádí na všech zúčastněných, vy nemáte šanci. Tentokrát opustila rodinné drama, i když vlastně ta ,,šťastná" rodina byla celé jedno velké drama, a pustila se do detektivního příběhu s thrillerovými prvky.
Řekla bych, že Shari si buď zamilujete, nebo zatratíte. Hodnocení typu neurazí, nenadchne podle mne k této autorce nesedí. Buď vás její knihy nadchnou a její styl baví, víte, co čekat, nebo ji ani nezkoušejte :-). Mě i tentokrát ta jednoduchost v této knize bavila.

Lucie311
21.06.2022 2 z 5

Celkové psaní spisovatelky nic moc. Jednoduché, krátké, úsečné věty . V příběhu to celkem rušilo. Zápletka naprosto jednoduchá taková začátečnická.

rodak
20.06.2022 4 z 5

Trošku slabší dílo autorky. Pořád všichni jen lhali, něco skrývali a ten konec byl také hodně jednoduchý. Nicméně to rychle ubíhalo a čtenářsky vás to nenáročně zasytí.