Nemilosrdný král

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 864 864

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

Gabux
06.02.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Nemohla jsem se od toho odtrhnout, tak dobře je to napsané. Příběh odsýpá a dokonce i chápete chování postav. Hlavní postavy jsou dobré a mají mezi sebou zajímavou chemii. I ty vedlejší jsou dobře nastíněné. Zároveň jich není moc, takže se v tom člověk neztratí.

Neuvěřitelně mě to bavilo. Jasně. Není to nějaká extrémně kvalitní literatura, ale já dostala to, co jsem dostat chtěla. Příběh, co mě pohltí a bude mě nutit číst dál a dál. Už dlouho se mi nestalo, že bych knihu přečetla za jeden den. Za mě skvělý start do nového roku!

Takže pokud hledáte odpočinkovou lehkou literaturu plnou erotiky, napětí a klasického mafiána a vzpurné hlavní hrdinky, tak tahle kniha vás nezklame.

Dela90
01.02.2023 5 z 5

(SPOILER) Kiera převzala palíru whiskey po svém otci, teď se ji snaží udržet nad vodou. Bohužel však má spoustu půjček, snaží se je splácet. A když pak přijde obávaný Lachlan Mount, aby jí připomenul dluh jejího zesnulého manžela. Je v koncích. Tolik peněz nedá nikdy dohromady. On jí však dá na vybranou. Vezme si ji, místo peněz. Bude jeho majetek. On ji má v hrsti, jak tohle asi dopadne?

Jedním slovem boží! Tohle byla jízda Lachlan, on je takový ten alfa samec, který vládne v celém městě, všichni se ho bojí a nikdo se mu neodváží odporovat. Nikdo až na ni.

To, jak ho nenáviděla a přitom ji přitahoval mělo náboj, skvělou chemii. Líbilo se mi, jak mu odporovala, nebála se ho. Taková rebelka.

Konec mě hodně překvapil, ale docela to vysvětlovalo, proč ji tak chce a byl ochotný si vzít ji místo peněz. Čekám, jak se to vyvine dál.

Nečekejte žádný přeslazený příběh, tohle je prostě sexy román plný nebezpečí a vášně. Konec příběhu zůstal otevřen, tudíž musím brzy přečíst další díl.

Eva_Skala99
26.01.2023 5 z 5

Jedna z nejlepších sérií, co jsem zatím doposud četla. Je to úplně něco jiného než Mona Kasten nebo Lilly Lucas. Ale má to své kouzlo, je tam napětí, strach, láska, sex .. Všechno v jednom a přitom to do sebe krásně zapadá. Doporučuji

adelact
08.01.2023 1 z 5

Tahle knížka mě utvrdila v tom, že mafie romance nebudou pro mě.

Vaiolet
05.01.2023 5 z 5

Tak tahle kniha se mi opravdu líbila a v rámci tohoto žánru ji považuji za jednu z těch lepších co jsem četla. Líbí se mi ta temná atmosféra a chemie mezi hlavními hrdiny. Ze začátku nemohla zvyknout na jméno Lachlan, zkrátka mi přijde fakt divné. Děj příjemně a svižně plynul a já jsem těch 250 stran zhltla za dopoledně. Zkrátka ideální čtení když jste nemocní nebo na dovolené. Oddechovka co vás vtáhle a nepustí.
Varuji předem, že jakmile dočtete jeden bude vás to nutit okamžitě pokračovat dalším :)

Arsi007
02.01.2023 5 z 5

Pokud přivřu obě oči nad jménem hlavního alfa samce tak je chvála na místě. Zásluhu na tom jistě má i překlad, protože u podobných knih jde o aspekt naprosto klíčový. Využití rádoby hravých výrazů pro pohlavní orgány, kterých čeština nabízí desítky, ne-li stovky je často ke škodě. Tady se překladatelka krotila a absence klád a nádobíčka mě velmi potěšila. Naopak jde o jeden z nejlepších překladů erotické knihy, který jsem měla možnost si přečíst.

Více na IG: @hanybooks

michaela5515
01.01.2023 5 z 5

Skvělé! Přečetla jsem to za jeden večer a nelituju. Kiera je tvrdohlavá a hlavně hrdá, což Mounta láká především. Má to náboj, svižný děj i zvraty.

adela.hol
27.11.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak to byla jízda. Přečetla jsem to na dva zátahy a dostala jsem přesně ten typ rozptýlení, který jsem potřebovala po náročnější četbě.

Lachlan byl ten typ, který ví, že si může dělat, co chce. Že každý jeho příkaz musí být splněn a pokud ne, přijde trest. Kiera nebyla žádná naivka, bojovala, bránila se mu, ale nedokázala se bránit sama sobě.

A ten konec? No, musím hned na další díl.

zuza_cte
25.10.2022 2 z 5

(SPOILER) Knížku jsem přečetla za jeden večer. A teda nevím, co říct. Ani dobré ani špatné. Chtělo by to konečně nějaký souboj a ne hned skládat zbraně. Co se musí nechat, je čtivost máte přečteno hned. Dále co se týče překladu tak mám pocit, že už neví jaké výrazy by vymysleli, protože to zase stálo za to. Našla jsem si i v AJ a nějaké pasáže jsou tedy lépe podané než ty přeložené. Ono to nutně nemusí být tak vulgární a nebo na hlavu ( výraz číča) pochybuji, že by to někdo řekl. A další věc je romantizace genitálního piercingu, která úplně není pravdivá, když si člověk o tom něco zjisti.
Ps: konec možná překvapil, tak uvidím jestli dám další díl. Přijde mi, že jsem teď nenašla erotický román, který by měl vášeň a zároveň určitou eleganci. Tak doufám, že se ještě nějaký objeví.

Thalin
16.10.2022 1 z 5

Nechala jsem se zlákat vcelku zajímavou anotací a vysokým hodnocením. Plusem a jediným důvodem k jedné hvězdě byla čtivost, protože to nebylo napsané až tak primitivně a délka. Měla jsem to přečtené za chvíli a to jsem se navíc dost ovládala, abych nepřeskakovala sexuální pasáže.
Byly totiž neuvěřitelně stupidní. Ona byla pořád "Nechci ho, chci, nechci, chci, nesnáším ho, chci ho" a on neustále mlel o tom, jak mu patří a kasal se, jak bohovsky jí to udělá, až bude škemrat o víc. (A na slovo ku*dička jsem byla půlce fakt alergická) A takhle pořád dokola.

Pro jednou sice nešlo o naivní a hloupou pannu, ale to nic nemění na tom, že ona byla absolutně nevyrovnaná a on násilnický psychopat. Si tak říkám, jsou nějak narušené ty autorky podobných knih nebo čtenářky, které tohle považuji za skvost a romantiku a přijde jim takový chlap jako ohromně sexy? Raději bych nechala krachnout firmu a vrhla se z mostu, než nechat takový psycho prase, aby na mě sáhlo. Ale jasně, to by to pak nemusela psát, ať už je to uvěřitelný sebeméně. Další díl určitě číst nebudu. A asi bych měla přestat obecně tyhle knížky, byť jen občas, číst. Místo vypnutí u nenáročných jednohubek vždycky jen kroutím hlavou nad debilitou postav nebo příběhu.

Shanib
30.09.2022 5 z 5

Od knížky jsem si moc neslibovala a o to víc jsem byla překvapená. Přemýšlím, jestli se víc rozepisovat, ale myslím, že všechno shrnu jedním slovem - sexy. Přesně takový totiž příběh je.

Siwan
27.09.2022 4 z 5

Jako první jsem četla tu pozdější sérii Savage Trilogy, ale vůbec to nevadilo. I tuhle sérii jsem komplet přelouskla za jeden den. Obecně doporučuju obě série číst jednu knihu za druhou, protože autorka se vysloveně vyžívá v tom ukončit knihu v nejnapínavější okamžik.
Je to čtivé jako blázen, přitažené za vlasy jako blázen, místy si budete možná říkat, že tohle už je fakt trochu na hlavu, ale stejně se budete bavit skvěle :) Protože to prostě funguje!
Osobně mi postavy z druhé série byly sympatičtější, do Mounta jsem se poměrně dlouho nemohla vžít...ale to spíš tak na okraj. Jinak čtivé, dobré, místy parádní.

mimi55
29.08.2022 5 z 5

Napětí, vášeň, sex, nebezpečí. To všechno na pár stránkách. Takže rychle na další díl.

Ladeline
24.08.2022 5 z 5

Kniha přečtena za jeden večer. Je opravdu čtivá, postavy se mi líbí, tyhle alfa samce já můžu. Vítám neustálé napětí z knihy, kdy očekávám pro Keiru trest za její vzdor. Erotické scény jsou vášnivé, a klidně bych si to s hlavní hrdinkou vyměnila. Závěr jsem nečekala a jsem ráda, že mám koupenou celou sérii, protože hned dnes musím přečíst další díl.

Kacased
01.08.2022 5 z 5

Nevyhledávám knihy s erotikou, vulgarismy, ale k této to prostě patří. I bez toho by to byla zajímavá kniha. Já mám už přečtený i druhý díl a jdu hned na třetí.

Lee7
29.07.2022 4 z 5

Rozhodně zajímavý příběh a začátek prvního dějství, asi tak bych knihu nazvala. Na můj vkus je jazyk trochu víc opepřený, ale za to se kniha četla sama a hladce..

LenkaPet
20.07.2022 5 z 5

Moc se mi líbila. Jdu hned na další díl. Čtu až po sérii, která vyšla po této a doporučuji přečíst nejdřív tuto.

ardeas
11.07.2022 3 z 5

Zaujímavy začiatok knihy, nenazvem to trilógia, lebo aj rozsahom mi to pride akiby len rozrezali 1 knihu na 3 kusy. Zaujímavé zauzlenie deja a rozhodne osviežujúci koniec prvej.
Hodnotenie sem píšem po precitani celej "trilogie" a k poslednej napisem rozsiahlejsi komentar.

Majka1979
01.07.2022 5 z 5

Tak môžem povedať, že autorka splnila moje očakávania. Niekedy mi bolo Keiry ľúto, inokedy som jej nadávala do naivnej blbky.
A Mount? Toho by som najradšej hlavne zo začiatku zavesila do prievanu. Ale keďže sa jej páčilo, čo s ňou robil,tak snáď ju nezničí...
A ten koniec? Skoro ma vystrelo... Ešteže mám doma komplet trilógiu a môžem pokračovať ďalej :)

Radka1727
23.06.2022 5 z 5

Wow..... tak to byla jízda. Keira není žádný béčko a Mount je alfasamec se vším všudy. Zajímavé prostředí palírny. Otevřený napínavý konec prostě nutí jít do druhého a třetího dílu ( ještě že jsem četla všechny najednou ....)