Mount Trilogy - kompletní trilogie v boxu

Mount Trilogy - kompletní trilogie v boxu https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475377/bmid_mount-trilogy-kompletni-trilogie-v--nNh-475377.png 5 47 47

Mount Trilogy série

Úspěšná romantická erotická série MOUNT TRILOGY kompletně v boxu! Obsahuje knihy: Nemilosrdný král, Vzdorující královna a Království hříchu. New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Keiro Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Ruthless King, Defiant Queen a Sinful Empire

Karin_Kim55
31.08.2023 4 z 5

První dva díly byly neskutečně bomba. Měla jsem je za chvíli přečtené. Ten třetí byl na mě už trochu moc a hlavní dvojice byla troji na jiné vlně než v předchozích dílech a to mě už nebavilo. Takže celkově to hodnotím jako nadprůměr.

Eva_Skala99
26.01.2023 5 z 5

Jedna z nejlepších sérií, co jsem zatím doposud četla. Je to úplně něco jiného než Mona Kasten nebo Lilly Lucas. Ale má to své kouzlo, je tam napětí, strach, láska, sex .. Všechno v jednom a přitom to do sebe krásně zapadá. Doporučuji!
Dostala jsem celý box od partnera jako dárek k Vánocům a opravdu potěšil. Přečteno za cca 3 dny a po dlouhé době mi nechyběl další díl. Krásně ukončeno, vše vysvětleno, nezůstal žádný otazník. Moc krásné čtení

LucijeT
19.12.2022 5 z 5

První díl a půl lepší průměr, zbývajících díl a půl - nemohla jsem se odtrhnout, super. Ocenila bych i košatější konec, ale to moc spisovatelek nedělá. Můžu ovšemže i tak doporučit