Nemilosrdný král

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 863 863

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

wvanilka
22.01.2021 4 z 5

Jako, kdo chce erotiku na papíře, tak zklamaný nebude. A kdo chce vědět víc o postavách a čeká víc příběhu než jen to, že on ji vydírá, ona i když poslechne, tak vzdoruje, tak ten si musi počkat na další knihy a doufat, že se toho dozví víc.

zuzak82
22.01.2021 3 z 5

(SPOILER) Z této knihy mám docela rozporuplné pocity, pro mě spíše lepší průměr.
Máme tu příběh, kdy zlý mafián přinutí slušnou ženu, aby zaplatila dluh svým tělem. Samozřejmě ji sdělí, že to musí udělat dobrovolně nebo o vše přijde. Pak nemyslí na nic jiného, než jak ji dostane a bude ji mít ve své moci. A až si užije, tak ji vymění za další. A nebo taky ne....
Ona to udělá, protože nevidí jiné východisko, takže s ním jde "dobrovolně" a snaží se dělat maličkosti, aby dala najevo, že není jeho majetkem a nemíní se podřídit. A pak se s ním vyspí a cítí "překvapivě" přitažlivost. a velmi brzy k němu začne i něco cítit....
Prostě příběh, který už jsem četla vícekrát jinde a zpracovaný lépe. Na druhou stranu se to četlo dobře, nenudila jsem se a asi si přečtu další díl, i když tuším jak bude pokračovat.

Evka3814
22.01.2021 5 z 5

No kruci,teď roním slzy.....potřebuju pokračování!!!HNED! Absolutně žhavé počteníčko,nemohla jsem se odtrhnout. Ten konec mě sakra dostal a jsem natěšená na další díl. Anotace zcela dostatečně nevystihuje příběh:)ale ta obálka něco do sebe určitě má;)Rozhodně jsem velmi mile překvapena ❤

Kešu1981
22.01.2021 5 z 5

Kruciž...moje chyba, že jsem si to přečetla a teď budu čekat na další díly...každopádně je to vážně pecka :o)

Myška43
22.01.2021 5 z 5

Ano, opět jsem to nevydržela, nepočkala až vyjde celá série a dala se do čtení. A to jsem si říkala, že teď to vydržím. Jenže jsem si přečetla komentáře mých oblíbených uživatelek a můj plán se vypařil. Teď jsi nadávám, jako vždy.

,, Budeš si opakovat, že ho nechceš, že ho nenávidíš a že se to děje proti tvé vůli. Ale na tom chlapovi je něco, co mi říká, že ti vyšoustá mozek z hlavy a obrátí tvoje tělo proti tobě. Přinutí tě, aby sis to užila. Přinutí tě, abys ho chtěla."

Podle anotace jsem tohle rozhodně nečekala. Pustila jsem se do čtení a za tři hodiny byl konec. Lachlan Mount je netvor, jak ho popsala Kiera, ale já ho žeru. A tu holku taky. Bavila mě svou neposlušností, vzdorovitostí a tím, jak se snažila odolávat.

,, Už pouhé jeho jméno ve mně vyvolává vzrušení zrozené z hněvu, jaký jsem nikdy nezažila. Nenávidím ho za pocity, které ve mně vzbuzuje. Nenávidím ho za to, jak na něj moje tělo reaguje. Nenávidím ho za to, že chci, aby se mě zase dotýkal."

No a já nenávidím to čekání na další díl!!!!!

peitho.1
21.01.2021 4 z 5

Kdo čeká romantickou limonádu, ten bude zklamán, kdo se těší na peprnější čtení, ten bude nejspíš spokojen.
Trochu mi chyběl větší vhled do Mounta,moc jsme se toho o něm nedozvěděli, ale předpokládám, že to doženeme v dalších dílech, které si rozhodně nenechám ujít.

Ketfl
21.01.2021 4 z 5

No, tohle bylo.... žhavý. Musím se přiznat, že mě to až překvapilo, čekala jsem od knihy nejspíš trochu něco jiného. Každopádně děj se četl úplně sám, až jsem byla v šoku, že čtu a najednou konec? V první chvíli jsem se lekla, že mi chybí kus knihy. :-D Závěr za mě super, samozřejmě navnadil na další díl, který si určitě pořídím. V knize mi možná trochu chybělo, že přes všechny ty erotické scény jsme se toho moc nedozvěděli o hlavních postavách. Tak snad v dalším díle. Těším se, co si pro nás autorka připravila dál.

Pawca33
21.01.2021 4 z 5

Čekala jsem vic.Ctive to bylo to jo.Ale vsechno slo moc rychle.Bylo to vecpany na málo stránek.Postavy mohli bejt vic popsaný.Ona ho nechtela,pritom delala vsechno co ji rekl.Trochu postaveny na hlavu,ale druhy dil si urcite koupim.A to jeho jmeno,pane bože,celou dobu jsem to četla jako Lachtan :-D