Možná si porozumíme

Možná si porozumíme https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241445/bmid_mozna-si-porozumime-241445.jpg 3 32 8

Povídky o rodinných vztazích. Na luxusní dovolené překvapí manželka přáním rozvést se v povídce Michala Viewegha. Vnuka, i když ne vlastního, se dočká stárnoucí muž v příběhu Petry Soukupové. Víkend se svým synem prožívá tatínek na neděli v textu Ireny Douskové…

janulka1310
03.07.2022 3 z 5

Spíše průměrná povídková sbírka. Nejvíce mě zaujala asi povídka Josefa Moníka Sůl nad zlato a povídka Lidmily Kábrtové Marta. Ostatní povídky mě nijak zvlášť nezaujaly...

knihovna1
03.06.2020 4 z 5

Hezky jsem si početla, útlá knížečka, která se hodí do čekáren i dopravních prostředků. Úspěšní autoři zaručují kvalitní čtení i zážitky.

pagac17
13.12.2019

Opět jsem četl zajímavé povídky, jsou různého tematu a vesměs odpovídají současnosti. Je to pohoda si to přečíst

FofrNožka
16.05.2018 4 z 5

Příjemné počtení. Některé příběhy zaujaly více, jiné méně, ale tak to přeci v životě chodí. Za některými vidím i mnohem hlubší odvahu zúčastněných, než byla v příběhu popsána (Přijela tetička Lidka), jinde mám dojem, že autor vypisuje vlastní prožitek (Skvělý manžel a otec). Zkusím i další povídkový soubor.

Čičolina
20.08.2017 3 z 5

Povídky jsou mým oblíbeným ostrovem úlevy od knih hutných, bolavých apod. Tuto edici mám ráda, nečekám velké zážitky, někdy mě mile překvapí pro mě neznámé jméno, u jmen známých jde bohužel často o již jinde publikované věci, ale celkově spokojenost, do vlaku, busu, metra ideální

Brambu
05.11.2016 3 z 5

Porozumění. Někdy je to věc snadná, skoro až přirozená a jindy je to něco naprosto nemožného. Mne se porozumění dostalo a jsem celkem spokojená s tímto souborem povídek. Některé byly slabší, jiné zase o to lepší. Pro mne rozhodně lepší průměr.

Jana_Hlus
16.08.2016 odpad!

No, tak to jsme si neporozumněli. Nuda, šeď a průměr, ze kterého nikdo nevybočil, ani Petra Soukupová, škoda, na tu jsem se těšila. 1/5

Nikuskaaa
24.07.2016 3 z 5