Mladík v odboji

Mladík v odboji https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3647/mladi-v-hajzlu-i-mladik-v-odboji-3647.jpg 4 1005 125

Mládí v hajzlu série

Deník Nicka Twispa, předčasně vyspělého „puberťáka“, od ďábelsky inteligentního C.D. Payna. Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Nick je kluk s úžasnou schopností zaplétat se do nesnází. Všechny jeho vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce. Paradoxně na své spletité cestě dospíváním nachází především obecnou radost ze života a soucit - obojí velmi nakažlivé! Dotisk r. 2006 a 2009... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Jota

Youth in Revolt , 1993

bovinka
19.02.2011 5 z 5

Výborná kniha, první u které jsem se smála nahlas.
Přidávám další komentář. Po letech jsem si knihu znovu přečetla, abych mohla navázat díly, které jsem nečetla. První dojem je stále stejný, i když po letech se náboj knihy změnil.

Andrejka Myers
27.12.2010 4 z 5

velice zdařilá kniha, hodně jsem se nasmála :D

Lady-Pig
27.11.2010 4 z 5

U žádné knihy jsem se nenasmála tolik jako u této. Bylo to těžké, protože jsem četla v nudných hodinách ve škole a takovej záchvat smíchu do tichý třídy... nic moc no :) Občas tam byly ale trochu nudné pasáže, proto bod dolů.

Alča
30.11.-0001

Zatím jsem přečetla jenom tenhle první díl a mohu jen doporučit. Autor má skvělé fráze a slovní obraty... Moc se mi kniha líbila, už jen svou podstatou mě prostě dostala!

Matthias
30.11.-0001 5 z 5

První díl byl moc dobrej, hlavně dobře napsanej, různě zajímavě formulované věty, zajímavý slovní obraty. Samozřejmě byly přizpůsobeny stylu a době, kterou paroduje. Akorát jsem měl v Nicka občas pocit, že Sheeny nemiluje, ale je jí fanaticky posedlý a udělá pro ni snad všechno a taky mi přišlo, že ona je pěkná kráva, ale to nevadí, občas jsem se vážně hlasitě smál a užíval jsem si to.