Pan Romantik

Pan Romantik
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458300/bmid_pan-romantik-GHF-458300.png 4 892 892

Mistři lásky série

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění. Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic. Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Mister Romance , 2017

Misshell1
03.08.2021 5 z 5

Omlouvám se předem za plný počet hvězdiček. Ale dámy, která z nás by nechtěla pana romantika? Tohle mělo příběh, lásku, pocity, zklamání, napětí a dopr...co zjistíte na 94 straně...já vypiskla jak malá holka neuvěřitelně mě to bavilo, líbilo se, probudilo moji romantikou duši...tak šup do čtení

ElaMi
01.08.2021 4 z 5

Pan Romantik je skvelá kniha k letnému opalovaniu sa na lehátku, niekde pri vode ideálne s drinkom v ruke. Príbeh ubiehal ani neviem ako. Kniha dala slovu romantika úplne nový význam. Bavila ma aj skrz to, že s niektorými Edeninými názormi súhlasím aj ja. No tu mi tá hora lásky vôbec nevadila. Čudujem sa, že knižka nie je viac spopularizovaná a medializovaná, pretože podľa mňa za to naozaj stojí.

LiLinka
23.07.2021 3 z 5

Pan (Paul) Romantik (Riley) je příjemnou letní jednohubkou.

Hlavní hrdinka Eden mi ze začátku přišla trošku chaotická a nerozhodná, ale v chvíli, kdy si uvědomila, co pro ni Paul znamená, si už šla tvrdě za svým cílem.

Čte se sama, příběh zajímavý a svižný.

Jsem zvědavá, kam a jak se vyvine pokračování této nové série Mistři lásky.

anna7852
21.07.2021 5 z 5

Úžasná kniha
Čtení ubíhá uz od první stránky až moc rychle.
Vic takto chytlavý,romantických knih :)

knihomolka78
20.07.2021 4 z 5

Přesně jak napsala níže JanaDor: "Co je to za rande, když si za ně zaplatíte, určíte úlohy a víte, že je to hra? Prostě je to podvod a moc jsem nepochopila, proč jsou ženy šťastné a spokojené, když absolvují rande snů, ale není to doopravdy."
Jasně, v reálu je to blbost, ale je hezké o tom číst. Všechny Paulovy role v kůži pana Romantika chce zažít snad každá žena. Romantika čiší doslova z každé stránky a vy chcete číst pořád dál. Knížky tohoto žánru bývají všechny stejné (arogantní, krásný, bohatý x chudá, pracovitá, žádná krasavice, ale zato duševně krásná...) a většinou po dvou dnech zapomenu o čem byly, ale tuhle si budu pamatovat.
Bylo to čtivé, vtipné, romantické a byla jsem mile překvapená, když se sex objevil až skoro na konci knihy. To teď taky není moc moderní. Většinou Vám to autoři naservírují tak, že nemáte žádný prostor pro fantazii...
Děj je předvídatelný, ale určitě stojí za přečtení.

Lucyk01
14.07.2021 5 z 5

Když jsem si tuhle knížku kupovala, vůbec jsem neznala anotaci. Ale obálka mě hrozně zaujala, i když bych vybrala lepšího modela na Pana Romantika. A třeba tohle je příklad toho, když je hezká obálka ale i obsah knihy. Eden jsem si zamilovala hned na první stránce a i Pan Riley byl můj Pan Dokonalý. Od autorky jsem do téhle knihy ještě nic nečetla. Z mého pohledu prvotina od autorky. Líbil se mi lehký styl psaní, protože to bylo čtivé, vtipné, romantické a furt jsem se červenala, jak to u těhle knížek bývá Myslela jsem si, že to bude nějak erotické, ale byla jsem mile překvapená, když to bylo až skoro na konci knihy. Zrovna tady mi to nevadilo.
Každopádně tuhle knížku doporučuji všem, kdo milují romantiku, protože knížka si zaslouží mnohem větší pozornost.
Knížka byla hned přečtená a i když byl někdy děj předvídatelný, tak i přesto bylo zajímavé se dozvědět nové poznatky a nová tajemství
Určitě si knížku někdy v budoucnu přečtu a teď jen budu čekat na další díly, které mají vyjít v téhle sérii.
Nezbývá mi nic jiného než dát plný počet hvězd.

romanticrocker
12.07.2021 5 z 5

Za mě krásná romantická knížka. Mrzí mě,že takových knih nevychází v současnosti více. Oba hrdinové pro mě byli moc sympaticcti. Hlavní hrdina nebyl nijak arogantní nadrazeny jak to ve většině knih teď je moderní.Také se mi líbilo,že v knize nebyly nechutné sexuální scény, což je teď taky hodně moderní a podle mě vše stejné.. Doporučuji

alnahu
08.07.2021 4 z 5

Pan Romantik-pro všechny kdo sní o dokonalém ,galantním chlapovi-prostě džentlmen ,který vás dostane. Taková milá romantická oddechovka.

JanaDor
08.07.2021 4 z 5

Pan Romantik je napsán velmi čtivě. Postavy jsou sympatické a vyvážené. Chápu, proč Eden Paulovi nevěří, proč je taková, jaká je. Je to hezký romantický příběh, ale nesmíte nad tím přemýšlet, zda je to možné doopravdy. Co je to za rande, když si za ně zaplatíte, určíte úlohy a víte, že je to hra? Prostě je to podvod a moc jsem nepochopila, proč jsou ženy šťastné a spokojené, když absolvují rande snů, ale není to doopravdy. Jako hezká myšlenka, ale v reálu je to blbost. Jo, je hezké o tom číst, ale nesmíte nad tím přemýšlet.

barca8336
02.07.2021 5 z 5

Tohle byla romantika, jak vyšitá...moc hezky se to četlo. Přesně můj šálek kávy. Za mě plný počet hvězd rozhodně. :-)

kh1989
02.07.2021 5 z 5

Pan romantik by jistě dokázal splnit mé největší představy. Byla to pohádka... A pokud existujes, kde jsi ????

Dela90
01.07.2021 5 z 5

Jestli jste v nitru romantická duše jako já, takhle tohle je přesně knížka pro Vás. Dokonale úžasný příběh, všechny role Paula v roli pana Romantika chce zažít snad každá žena. Už dlouho jsem nečetla něco tak dokonale plného. Romantika, která z knížky čiší doslova z každé stránky a vy chcete číst dál a dál. Za mě je tohle zatím top knížka, na kterou jen tak nezapomenu. Kdybych mohla dám 6 hvězdiček z 5. Těším se na další díl a doporučuji všemi deseti.

DanSha
26.06.2021 5 z 5

Hezká oddechovka, kterou jsem zhltla za jedno odpoledne na sluníčku a celou dobu jsem se u ní potutelně usmívala. Cynická, sarkastická hlavní hrdinka se trefila do mého smyslu pro humor a Paul byl jednoduše okouzlující. Příběh je velice podobný filmu Hitch a dalo se předvídat, jakým směrem se bude ubírat, nicméně na kvalitě mu to neubralo.

Gallaxy
26.06.2021 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě uchvátila natolik, že jsem četla každou volnou chvilku, i u jídla :) A bylo mi líto, že příběh skončil. Poprvé v životě jsem se zamilovala do hlavního hrdiny :) Ač se jedná o romantiku, tak příběh byl docela originální a nepředvídatelný. I když konec se dal od určité části odhadnout.

Jsem opravdu velmi zvědavá jak tahle serie bude pokračovat a čím nás autorka ještě překvapí.

JanuldaN
26.06.2021 4 z 5

Hezká, romantická, odpočinková knížka. Nečekala jsem, že se mi bude tak líbit :-) Dost dlouho jsem ale neměla ráda hlavní hrdinku - cynická, sarkastická, uzavírající svoje pocity. Její mužský protějšek byl naopak k sežrání. Vůbec nechápu, jak se do ní mohl zamilovat :-D

narisa
25.06.2021 5 z 5

Kniha se mi překvapivě líbila. Myslela jsem si, že to bude trochu jiné. A nakonec mě mile překvapila. Nerozumím tomu, proč v českém překladu přejmenovali postavu Maxe na Paula. Tedy rozumím, že se to hodilo do překladu, ale já bych to udělala jinak. Ale byl velice sympatický. Neuměla jsem si představit ty jeho role, ale jako Caleb mě fakt hodně dostal. Originální námět. Chybělo mi tam vyprávění z jeho pohledu, přijde mi, že tam toho o něm bylo málo. Ale byl to opravdu úžasný chlap. Eden byla zajímavá postava, velice cynická. Četlo se to jedna báseň. Za mě určitě doporučuji. Skvělé čtení. Těším se na druhý díl.

Maruš.D
18.06.2021 3 z 5

Když jsem začala číst, hned mi bylo to jméno Paul proti srsti. A potom jsem si tu přečetla, že v originále je jeho jméno Max a musím souhlasit, že to sedí o sto procent lépe, a tak jsem si ho po celou dobu čtení musela vždy opravit na Maxe.
Postava Eden mi tak nesedla, že pro mě občas bylo těžké číst, přesto jsem to však nevzdala.
Nejlepší scéna pro mě byla, když Max (odmítám ho nazývat Paul), vypověděl svůj příběh a Eden jen zůstala stát s otevřenou pusou a pořádným kopancem do její *** hlavy. No a nejhorší na tom je, že i potom je to stále káča..
Max o ní básní, jak ho změnila a že s ní si nemusel na nic hrát, přitom ona ho stále jen odsuzovala, že si jen na něco hraje. Moc tedy nechápu, kde se tam ta láska (z jeho strany) vyskytla, ale konec je sladký. Číst už to znovu asi nebudu, ale rozhodně to nebylo tak špatné abych litovala(až na Eden :D ). Pokud ale bude jiný díl tak si ho určitě přečtu.

Arsi007
17.06.2021 4 z 5

Začátek byl perfektní. Tolik vtipných scén jsem nečetla ani v lecjaké rádoby humorné povídce. Hlavní hrdinka je sarkastická, tak trochu neohrabaná Bridget Jones naopak. Nevěří na lásku, s muži si jen užívá a ráno je pakuje z bytu. Samozřejmě do té doby než se seznámí s jedním z našich hrdinů.

Děj plyne svižně, má i perfektní vedlejší postavy, což oceňuji, protože v podobných knihách na ně není moc kladen důraz, a přerod Eden v romantičku je vcelku věrohodný. Plný počet * ale dát nemohu. Pan Romantik na mě byl chvílemi až moc velké cukrátko a to poněkud zabíjelo atmosféru. Závěr má slibně nakročeno ke druhému dílu.

IG: @hanybooks

Terez9119
10.06.2021

Nejprve něco k překladu. Mr. Romance má v originále sexy jméno Max, které se k němu skvěle hodí. Vysvětlí mi někdo, proč překladatelka (nebo kdokoli o tom hrozném nápadu rozhodl) vyměnila jen kvůli iniciálám sexy Maxe za nudného Paula? To jméno se k němu vůbec nehodí a kdybych to četla v překladu, měla bych z toho zkažený celý příběh. Změnit jméno hlavního hrdiny kvůli takové pitomosti mi fakt přijde moc velký zásah. Až dočtu, napíšu zbytek...

JessieEx
08.06.2021 3 z 5

Nebyla to špatná oddechovka, ale asi jsem čekala něco víc.
Věděla jsem z anotace, kdo Pan Romantik je, ale stejně mi to přišlo tak uhozené, když jsem o tom četla. Celkově Paul nebyl ten typ chlapa, který by mě přitahoval, pan dokonalý - až moc.
Z postav mi vlastně nesedl asi nikdo... Vlastně ano - Toby a Edenina sestra by si zasloužili vlastní knihu :D
Jinak prostě nemastné neslané, ano, jednou to zajiskřilo, ale i na mě, romantičku to bylo dost přeslazené. Závěr byl už fakt moc...
Kniha by si ale určitě zasloužila lepší obálku.

romantika

Leisa Rayven