Pan Romantik

Pan Romantik
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458300/bmid_pan-romantik-GHF-458300.png 4 892 892

Mistři lásky série

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění. Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic. Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Mister Romance , 2017

lihate
08.06.2021 5 z 5

"Ve šťastné konce možná nevěřím, ale to neplatí o šťastných začátcích."

Láska je náhoda, zázrak, obdiv, uznání a dar. Dar, který musíme chtít a umět přijmout, abychom ho mohli mít. Láska je tajemství, kdy nikdo nevíme, co se za ním skrývá. Láska je spousta věcí a zároveň nic. Nedá se změřit, nedá se zvážit, dá se jen prožít. Nikdy nebudeme vědět dopředu, jak to skončí ani jak se to bude vyvíjet. Stejně jako tenhle příběh. Byl krásnej a já si ho vážně užila. Prakticky jsem tu knihu nejprve odsoudila jen podle názvu, ale neměla jsem to dělat, protože teď jsem ji doslova zhltla a zamilovala si jí. Je to romantika, jenže s něčím, co jsem v jiných knihách nenašla a nečetla. Nenudila jsem se ani jednu stránku, všechno jakoby do sebe zapadalo a vytvořili to kruh. Příběh je vtipný, tajemný, smutný a zároveň všechno najednou. Moc se mi líbil a rozhodně se k němu někdy vrátím.

"Láska by neměla mít cenovku."

"Někdy se lidí drží toho, co znají, i když vědí, že je to utrpení."

"Všichni občas potřebujeme snít. Víra v to, že bychom mohli žít jinak, je někdy to jediné, co nám dává sílu jít dál."

"Všechno je tak obyčejné, dokud si to někdo nezamiluje. Pak se to změní. Náhle je to krásné. Neuvěřitelné. Výjimečné."

LintuShelly
07.06.2021 2 z 5

Čekala jsem více. Příběh občas nudil, někdy byl až moc zdlouhavý.

Kalkinka
25.05.2021

Průměr. Dle anotace jsem čekala víc, kniha byla chvílemi zdlouhavá a nudná, klidně mohla být o sto stran kratší.

Alieen
20.05.2021 3 z 5

Tak já nevím, asi jsem jedna z mála, která z této knihy není pomali v sedmém nebi. Kniha byla příjemná, ale žádná pecka to nebyla, ani ve mně nezůstala. Vlastně se v ní téměř nic nedělo. Působilo to na mě dost nerealisticky, Eden nejdříve největší odmítač lásky a citů ever, a pak z minuty na minutu z ní byla preslazená zamilovaná husička. Trošku zklamání :-)

dooky
14.05.2021 5 z 5

Moc pěkné. Doporučuji. Eden mi sice chvílemi lezla trochu na nervy, ale jinak super počtení. Neotřelé téma a hlavně prostředí, i když je Vám naprosto jasné, jak kniha dopadne. Za mě palec nahoru i za překlad. Hezky se to četlo. A kačer byl TOP :-)

suzanne1997
10.05.2021 5 z 5

Tahle kniha je prostě úžasná. Do obou hlavních hrdinů se čtenář prostě musí zamilovat. Navíc všechno krásně plyne a děj je přímo prorostlý emocemi. Za mě je tohle jedna z nejlepších knížek a rozhodně stojí za přečtení. Už se těším na pokračování.

LilianaFalcon
09.05.2021 4 z 5

Eden mi pila krev, k Paulovi se jméno Paul vůec nehodilo a byl až moc dokonalý. Konec byl absolutně přeslazený. Ale... Ono fakt nešlo si ho nezamilovat. A četlo se to samo a výsledek jsou pro mě 4 hvězdičky :D

Myška43
02.05.2021 5 z 5

No teda ženy! Podle hodnocení a komentářů je vidět, že jste stejně nadšené jako já. Dle anotace jsem měla obavy, aby to nebyl další bezduchý a obvyklý příběh, který jsem už v různých obměnách několikrát četla, ale ne. Autorka mě opravdu okouzlila, stejně jako její kniha.

,,Jsi... úžasný. A to, co děláš, je taky úžasné. Pokud svou práci děláš jako součást jakéhosi pokání, myslím, že už jsi svou minulost napravil."

Nechci nic prozrazovat a ochudit vás o čtenářský zážitek, což by byla velká škoda. Takže za mě jen samá pozitiva. Zajímavé téma, čtivost, originální děj, romantika kape z každé stránky a emoce s vámi cloumají.
Eden je mi velmi sympatická a Paul? Toho chlapa netřeba komentovat, že?

,, Všichni občas potřebujeme snít. Víra v to, že bychom mohli žít jinak, je někdy to jediné, co nám dává sílu jít dál."

Jak pravdivé. Takže chcete na pár hodin utéct od reality a zapomenout na starosti a problémy? Chcete se zasnít a užít si opravdu hodně romantiky? Tak se dejte do čtení. Je to balzám na srdce i duši.
️️️️️

Ditules
01.05.2021 4 z 5

Vcelku milá romantika s humornými pasážemi. Na prvního máje ideální četba. Koukám, že je to první díl v sérii, tak snad si další díly udrží kvalitu. Jo a irský přízvuk by na mě taky zabral nejvíc. ;)

ivetdos
25.04.2021 5 z 5

Pan Romantik mě překvapil jak se od ostatních romantických románů liší. Nejen že je fakt originální, ale je i neskutečně vtipný a inteligentní, hlavní hrdinka je sebevědomá žena, ne naivní chudinka - což je celkem osvěžující, navíc tam nenajdete moc small talků, jak to u těchto knih bývá. Hltala jsem každé slovo, nemohla jsem se odtrhnout, zamilovala jsem si Paula a poprvé za hodně dlouho dobu dávám knize tohoto žánru 5* Taky velmi oceňuju překlad, který se strašně povedl. Přišlo mi, že je dost pozměněný pro české čtenáře, ale takovým tím nenásilným, chytrým způsobem. Připravte se na emocionální bouři, autorka si s náma neskutečně hraje a ráda své čtenáře mučí, stejně jako hlavní hrdiny :D Konec mi přišel trošku utahanější, ale na kvalitě zážitku to neubralo. Moc doporučuju!

marta14

Skvělé čtení! Doporučuji.

knihomolkaL
25.04.2021 5 z 5

Nádherné, opravdu kouzelné. Název románu trefně popisuje, o co v této knize především jde. O ROMANTIKU. Má romantická duše se při čtení tetelila blahem. Hlavní hrdinové oba velmi sympatičtí, uvěřitelní. Napětí a jiskření mezi nimi krásně popsané, skoro hmatatelné. Už se těším na další díl a jsem zvědavá, o kom bude.

Katka313
24.04.2021 5 z 5

Už dlouho mě nechytla knížka jako tahle. Začala jsem číst večer a nešlo ji odložit, ani když už pomalu svítalo, ale musela jsem. Jen co jsem se vzbudila jsem ji musela hned dočíst. Upřímně mě v knize nic nepřekvapilo co se stalo, tak nějak jsem to vytušila, ale i tak jsem byla nadšená. Kéž by existovalo více takových mužů. Kdo chce na chvílí zapomenout a unášet se romantikou, které tam je spousta, do toho. Moc doporučuji. Ani nevím čím mě ten příběh tak uchvátil, ale stalo se.
Mám jen jednu věc, kterou nechápu. Proč se v české verzi knihy hlavní hrdina jmenuje Paul, když v originále se jmenuje Max???????

astra3
23.04.2021 5 z 5

Milá romantika. Místy i vtipná. Eden mi lezla trochu na nervy, Paul byl zase skoro svatý. Nebylo to špatné.

oresvo
21.04.2021 5 z 5

Anotace mě moc nenadchla, knížku jsem dlouho odkládala, ale když jsem si četla komentáře od ostatních tak jsem to zkusila.
A páni, tohle se mi vážně líbilo. Ten začátek byl překvápko, celé to bylo čtivé, ani na chvilku jsem se nenudila , musela jsem to přečíst na jeden zátah.
Paul byl muž mnoha tváří a přicházet na to jaký doopravdy je bylo skvělé. Eden byla trochu cynická, možná i lehce zahořklá a nedůvěřivá v lásku. Oba si sedli a krásně si pomohli.

Pettule
20.04.2021 5 z 5

Tak tohle byla naprosto strhující knížka. Přečetla jsem jí za dva večery a opravdu mě oslovila. Za poslední dobu jedna z nejlepších knížek. Všem kteří se chtějí odreagovat od dnešních starostí doporučuju. Dokázala jsem se do hlavní hrdinky vžít a snila jsem že bych jednou zažila to co ona..

knihomolkajesie
20.04.2021 2 z 5

Dle popisu jsem měla dost velká očekávání, ale nakonec přišlo jen zklamání. Absolutně jsem se do knihy nedokázala začít. Byť s Eden v podstatě ve všem souhlasím, nedokázala jsem knize přijít na chuť a to tento žánr patří mezi mé oblíbené. Něco mi tam prostě chybělo. Knihu jsem četla týden a musela jsem se k tomu dost přemlouvat.

Ketfl
20.04.2021 5 z 5

Teda! Tohle jsem vůbec nečekala. Kniha mě opravdu velice mile překvapila. Čekala jsem spíš takový tuctový příběh, ale tohle mělo teda pořádnou jiskru. Hlavní hrdinka Eden, skeptická a cynická novinářka, co rozhodně nehledá lásku a Pan Romantik. Kombinace úplně šílená a přesto by ty jiskry, co mezi nimi byly, založily mega požár.
"Je mi líto, že vás musím vyvést z omylu, slečno Tateová, ale ta takzvaná droga, ze které jste tak nabuzená, jsem já."

Celý příběh je naprosto dokonale a bravurně napsán. Čtenář je doslova nucen pokračovat v ději, protože se prostě nedá odtrhnout. Navíc je v textu spousta vět a hlášek, ze kterých jdete do kolen (nebo teda já určitě, dokonce jsem si některé musela zapsat, abych se k tomu ještě mohla vrátit).

"Netuším, jak se k tobě mohl chovat, jako bys byla neviditelná. Když jsem s tebou, jsi to jediné, co vidím."

Ale přiznám se, že v jednu chvíli, kdy vyšla ta pravda o Kieranovi, tak jsem z toho měla krapet slzy v očích. To bylo docela drsné. Ach jo. No, každopádně myslím, že to bylo ale dobře vykompenzováno. :-D Tuhle knihu si řadím mezi oblíbené a určitě si ji někdy znovu přečtu.

Anna195
19.04.2021 4 z 5

Neviem, prečo som túto knihu, tak dlho odkladala. Celý námet knihy ma dosť zaujal. Od prvej strany ma to hneď chytilo a nevedela som prestať čítať. Síce musím uznať, že niektoré veci som vedela skôr odhaliť, ale neprekážalo mi to a hneď v úvodných 100 stranách nám autorka prichystala prekvapenie.

Veľmi mi sadla hlavná hrdinka Eden, bola svojská, cynická, vtipná. Možno by niekto povedal, že myslela len na jedno ako mnoho mužov, no mne sa jej celková osobnosť páčila a tušila som, že jej správanie ovplyvnila nejaká skúsenosť zo života. Hlavný hrdina príbehu bol Paul, do ktorého sa dokáže zamilovať mnoho žien. Všetky jeho osobnosti boli skvelé a mala som problém zistiť, čo myslí vážne a s čím nás kalme a áno aj mňa dokázal okúzliť. Jednoducho všetky jeho reči a činy vás očaria. Iskrenie medzi postavami môžeme dosť cítiť. Ale jediné, čo mi v príbehu chýbalo bol pohľad Paula, pretože som veľakrát chcela poznať jeho pohľad na rôzne udalosti v príbehu a prečo niektoré veci robil.

Musím pochváliť vedľajšie postavy, ktoré boli úžasné a k tomu všetkému skvelá babička Nannabeth so svojím domácim miláčikom.

Príbeh odporúčam a dúfam, že sa dočkáme aj prekladu ďalších 2 dielov.

2688
17.04.2021 5 z 5

Tak tohle byla BOMBA ....
Zhltla jsem jí za jeden večer .... vážně sladkost

romantika

Leisa Rayven