Pan Romantik

Pan Romantik
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458300/bmid_pan-romantik-GHF-458300.png 4 892 892

Mistři lásky série

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění. Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic. Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Mister Romance , 2017

petusska01
17.04.2021 5 z 5

Som príjemne prekvapená. Vidím ze mnohých štvala Eden s tou jej povahou, ale mne sa to páčilo ako sa jej postava vyvíjala. A tak trochu by som aj ja mala problém uveriť mužovi ktorý sa živí klamstvami... Aj keď všetko dobre dopadlo, kniha bola pútavá, príbeh aj vtipno smutný, sexu akurát, takže za mňa určite odporúčam

luzajickova
16.04.2021 5 z 5

Já jsem se do té knihy totálně zamilovala!! Trochu mi teda nesedí obálka jinak bych brala i papírovou verzi. Ale i tak za mě je to báječný příběh s hodně romantickými scénami... Eden mi teda ze začátku lezla na nervy jak stále myslela na ten svůj debilní článek který chtěla napsat místo toho aby se poddala lásce... Paul byl užasný naprosto jsem si ho zamilovala. Takovou romantiku ve skutečnosti nenajdete podle mě takové pánové ani neexistují realita je jiná což je škoda protože kdoby takového fešáka a romantika nechtěl no nemám pravdu? Ten příběh byl krásně napsaný/popsaný chvíli teda trvalo než se dali dokupy ale to jen díky zahořklé a tvrdohlavé Eden.. Těším se na příběh Ashi (sestry Eden). Toby ten byl také zlatíčko pomáhal Eden trochu nelegalně ale pomohl :D i když na to Paul přišel byl opravdu chytrý a pak jak Eden na konci oblbnul s tím článkem i když jsem to čekala :D (Pochopí ten kdo knihu četl). Popravdě nemám té knize co vytknout až tedy na tu obálku ale to už je jen detail nebudu kvůli tomu kazit hodnocení. Jednoduše ta kniha mě nadchla a kdo miluje romantiku jako já určitě můžu jen a jen doporučit.

hana1039
15.04.2021 5 z 5

Pěkná, čtivá knížka, která z Vás na nějakou dobu sejme,, všechnu tíhu světa,,... Neskutečně mě štvala Eden s to svou cynickou povahou a ještě k tomu tvrdohlavá jak mezek, to je zabijácká kombinace,i když měla pro to svůj důvod,no Paul byl trpělivý dost... Je to opravdu romantická kniha, doporučuji všem, kteří nehledají žádný velký příběh, ale přesto ji budou chtít číst, číst a číst....

1moniccka
15.04.2021 5 z 5

Knizka byla hodne super dobre udelany v jedne casti jsme si rikal ze mi chybi i pohled od Paula ale na konci chapu i proc. Tohle ke porad dokola ale tohle me bavilo je to meco jineho .

KikaSpi
14.04.2021

Kniha je jednoducho super. Prečítala som ju na jeden dych. Veľa som sa nasmiala. Určite si prečítam aj iné knihy od tejto spisovateľky ak by vyšli.

Ralemo
13.04.2021 5 z 5

Romanťárna podaná velice humorně. Hrozně čtivé, nešlo se od toho odtrhnout, přečteno za pár hodinek a velmi doporučuji.

adriane9
11.04.2021 4 z 5

Tak to je neskutečný! Nenávidím tyhle sladký obálky a už ten trapný název mě rozesmál, ale! Tohle byla bomba a nepamatuju, kdy jsem se naposledy takhle zasmála, kdy mi čtení sedlo do nálady a nebylo těžký na mozek. Eden skvělá, Paul borec a příběh stokrát omletej ale sepsán tak, že na to nezapomenu a hodně hlášek použiju v praxi :-) ... Ačkoli romanťárna, tak ji osobně řadím jako překvapení roku a doporučím!

Jeanine8
07.04.2021 5 z 5

Jako jo.....Jak bylo uvedeno níže, téma již několikrát sepsané...Jenže....Tohle bylo tak ČTIVÉ! :-) Autorka se mi opravdu trefila do noty.....Vtipné, milé, inteligentní! Kniha bude patřit mezi mé oblíbené.

lusitta05
06.04.2021 3 z 5

Ani mňa to až tak neohúrilo,nebavilo ma to, čakala som asi niečo iné,tak na 3,5 hviezdy. Chvíľkami som chcela,len nech už je preboha koniec. Ten bol fajn.

Zomy
04.04.2021 4 z 5

Pan Romantik se mi těžko hodnotí. Na jednu stranu mě to téma vlastně moc nebaví. Je to klišé, které stokrát známe a víme, jak se bude odvíjet. Ambiciózní novinářka chce napsat článek svého života, ale pak jí do toho skáče svědomí a srdce. Taky muž živící se jako společník bohatých paniček není zrovna hrdina roku.

Na stranu druhou je knížka neuvěřitelně čtivá a inteligentně napsaná. Je to zábavné a svěží, přitažlivost mezi Paulem a Eden úplně hmatatelná. Rozhodně je to příjemná pohodovka.

musivila
03.04.2021 4 z 5

Eden je spokojená se svým single životem a nezávazným sexem na jednu noc. Na romantiku nevěří, své city a srdce si dobře střeží …
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
…. a jednoho dne zjistíte, že vás popírání zničilo mnohem víc, než by vás kdy zničilo darovat někomu své srdce.
Pak přichází na scénu Pan Romantik, kterého ze začátku považuje za podvodníka a je rozhodnuta o něm napsat článek, který ji zajistí kariéru. Povede se mu přesvědčit Eden o opaku?
„Osamělost je jako velký prázdný prostor uvnitř tebe, co odráží zvuky života, který nežiješ.“
Za mě začátek a konec slabší, ale když na scénu přijde Kieran a po něm Caleb tak super. A samotný Paul také není k zahození :-)
Ale je to opravdu on, nebo jen role, kterou hraje a chce, abych jí uvěřila?
Tentokrát mi byly sympatické i vedlejší postavy: kolega Eden Tob, sestra Ash a nesmím zapomenout na svéráznou babičku Nannabeth a hlavně jejího mazlíčka Mobyho (a to jsem si myslela, že zajímavé zvířecí mazlíčky má v knihách jen Vi Keeland :-))
Takže určitě čtivá, místy i vtipná oddychovka :-) Některé slovní výlevy Eden neměly chybu...

….pořád tancuje směšným způsobem, o kterém si většina chlapů myslí, že je sexy a při kterém vrtí rozkrokem. Musí se jednat o nějaký pozůstatek starých namlouvacích rituálů...

Evka3814
03.04.2021 5 z 5

Pohodová kniha,u které jsem si pěkně odpočala. Vlastně to chvilkama bylo úsměvné:) Taková pohádka se šťastným koncem . Ale nejlepší byla kachna,ta mě dostala:))) Už se těším se na další díl

Prokrastinuji
26.03.2021 4 z 5

Stejně jako včechny romanťárny, z produkce Knihy Dobrovský, se i Pan Romantik čte svižně a věřím, že kdybych neměla práci, mám přečteno za 2-3 dny. Takhle si, ale příběh kouskuju dávkovala. Místy to bylo dost vtipné - autorka solí pěkné i lacinější hlášky. Paul/Pan Romantik mě nepřestával překvapovat a moc se mi líbí jak ho autorka popisuje, ale Eden... No poslední dobou zjišťuju, že mě ve vztahovkách, vždy jeden z páru alespoň trochu irituje a tady to bohužel byla dost často Eden :/ Na druhou stranu bych měla pochopení, kdyby někoho naopak iritoval Paul svou mnohdy nereálnou dokonalostí.

Jita160
21.03.2021 5 z 5

Po dočtení Pana Romantika odkládám knížku a tleskám.Myslim,že jsem se usmívala po celou dobu co jsem ji četla.Krásně napsaný romantický příběh,tato autorka si zaslouží plný počet.Lehke a návykové čtení.
Vůbec neváhejte a poďte do ní ona si to zaslouží a vy také.

katerina3329
14.03.2021 5 z 5

DOPORUČUJI. Moc pěkné čteni.

kuska
12.03.2021

Kniha byla skvělá, dobře se četla, bavila mě až na ten konec, ale ten nemůže výrazně změnit můj názor na knihu. Pro volné chvíle, kdy se chcete odreagovat doporučuju.

ivetapl
03.03.2021 5 z 5

Skvělé čtení. Krásně se to četlo, spousta jiskření. Bude vás to bavit

ladyKristyn
03.03.2021 5 z 5

Přečetla jsem to najednou, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Velice zábavné a neotřelé.

Mikuše-Ivet
02.03.2021 4 z 5

Určitě příjemná oddychovka se zajímavým tématem. Je pravda, že mě hlavní hrdinka chvílemi trochu štvala a kniha mohla být klidně i kratší, ale i tak se mi kniha líbila. Co se týče autorky, určitě jí i v budoucnu zase vyhledám.

Red-haired
01.03.2021 4 z 5

Tak Pan romantik je pecka!
Postavy mi byly neskutečně sympatické.❤ Eden, která si v životě už nějaké to zklamání zažila, je vůči jakékoli romantické lásce cynická a jen tak si k sobě nikoho nepustí. Naopak Paul je okouzlující v každém směru a dobývání Eden jen tak nevzdá. Ani vedlejší postavy však nezaostávají a nechybí ani správně trhlá babi Nanabeth, která do příběhu vnáší dávku zábavy.

Celkově je to sice předvídatelný, ale krásný odpočinkový příběh, ve kterém se rádi ztratíte.❤

Knihu jsem přečetla téměř na jeden zátah, protože bylo těžké se odtrhnout, jen ke konci příběh začne ztrácet na tempu, a tak za slabší závěr v hodnocení malinko uberu.

Všem milovníkům romanťáren moc doporučuji! :)

romantika

Leisa Rayven