Pan Romantik

Pan Romantik
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458300/bmid_pan-romantik-GHF-458300.png 4 891 891

Mistři lásky série

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění. Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic. Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Mister Romance , 2017

Terka18
14.11.2021 4 z 5

Moc hezký příběh, bohužel nemůžu dát plný počet hvězd, něco mi v příběhu chybělo. Hlavní hrdinka mi nesedla tak jak bych si přála. Zařadila bych to do odpočinkových romantických příběhů na zimní večery.

Evule114
13.11.2021 5 z 5

Byl to moc krásný romantický příběh. Sice jedna část je víc než předvídatelná, ale na celkovém dojmu to vůbec neubírá. Tedy za mě klasický erotický román to není, je tam hodně romantiky, i když to mezi hlavními hrdiny jiskří a příběh je opravdu sladký. tato knížka mi vyloudila nejeden úsměv na tváři. Jen jedinou poznámku bych měla, nemohla jsem si zvyknout na jméno hlavního hrdiny, prostě mi k němu nešlo, ale na konci už jsem se s tím smířila a dokonale si to užila. Pokud vaše dušička prahne pro trochu romantiky, je tato knížka naprosto ideální. Za mě mohu jen doporučit.

Ann98
11.11.2021 5 z 5

Podle obálky a podle anotace jsem čekala červenou knihovnu jako vyšitou. Tipovala bych plno erotických scén, z toho důvodu se mi do čtení moc nechtělo.
Po přečtení můžu říct, že jsem byla mile překvapena. Už od prvních stránek mi bylo jasné, že se od knihy neodtrhnu. Sice se jedná o klasický milostný román, nicméně svým tématem je poměrně originální, plus tam má i to něco navíc, co u tohoto žánru běžně nenajdeme.
Neskutečně mi sedly hlavní postavy. Eden nebyla žádná naivka (jak jsme u hrdinek jejího typu zvyklí), naopak byla to chytrá a sebevědomá žena. A Paul? Můj bože! Chci si to s Eden vyměnit hned teď, prosím.
Autorka má pro psaní cit a ví, jak zaujmout. Děj plyne poklidně, milostná linka není uspěchaná, naopak vztah mezi hlavními hrdiny vzniká pozvolna. O to víc kniha působí reálněji.
Jsem opravdu zvědavá, co nás čeká v pokračování.

whiolet
11.11.2021 4 z 5

Čekala jsem trochu víc z hereckého výkonu pana Romantika, trochu jsem zklamaná, že o jeho rolích se autorka nerozepsala víc. Taky mě chvílemi dost štvala Eden svým chováním.
Jinak to byla fajn oddechovka, co se četla dobře.

emve
07.11.2021 2 z 5

Příběh jako takový docela svižně ubíhá a čte se poměrně dobře. Vůbec mě ale neoslovil děj ani zápletka. Přišlo mi to hodně utažené za vlasy, nereálné a místy až nelogické. Je to klasický love-hate příběh, kdy od první stránky je jasné, jak to dopadne... ale tady ten vnitřní boj a přeměna prostě podle mě nejsou moc uvěřitelné a všechno je nakonec až příliš pohádkové.

Sysel
07.11.2021 3 z 5

Při otevření knihy mě po duši pohladila hned první slova, která byla před první kapitolou. To bylo asi to nejkrásnější, co jsem kdy četla. Těchto pár řádků mě na knihu příjemně naladilo a já se začetla do děje. Knihu jsem si vybrala vyloženě na odreagování. Na únik od reality, každodeních povinností a starostí. Asi jsem nesáhla úplně vedle. Příběh byl čtivý, zajímavý, neotřepaný a občas jsem se i zasmála. Ale něco mi na té knize prostě nesedí. Nemám z ní po dočtení takový pocit, jako z jiných knih. U této knihy mi vadilo vzájemná a nesnesitelná přitažlivost mezi hrdiny. Vím, co tím autorka myslela, ale možná, podle mě, mohla trochu ubrat. Ke konci jsem necítila ,,smutek", že mi příběh a životy hrdinů zmizí. Spíše jsem chtěla mít posledních pár stran za sebou. Většinou ve mě kniha na pár dní zanechá cosi, nad čím někde v pozadí přemýšlím, vracím se v myšlenkách k ději a až mě mrzí, že jsem knihu dočetla. Tady ne. Ale hlavní myšlenka se této knize zapřít nedá. Každý z nás si v životě zaslouží žit sen, který má. Ať se jedná o cokoliv. Být vyjímečný, protože každý je vyjímečný.

Ewiczka_areebah
06.11.2021 4 z 5

Ani název, ani obálka nebo anotace mě moc nepřesvědčily, ale musím uznat že se mi knížka líbila. Dobře zpracovaný příběh.

petraLI
30.10.2021 4 z 5

Pěkná oddechovka.

V.Marie
27.10.2021 5 z 5

Rychlé, čtivé. Taková jednohubka. Romantická pohádka :)

aquaver
15.10.2021 5 z 5

Milé oddechové čtení. Ideální knížka, když je toho na vás moc a potřebujete si odpočinout a rozveselit. Postavy byly moc fajn. Můžu jen doporučit :)

krevetka79
14.10.2021 5 z 5

Krásná oddechovka...
Zajímavý příběh, který je vtipný od první kapitoly ....
Nan a Mobyho už teď žeru :-)

Michelleee
13.10.2021 5 z 5

Úžasná oddechovka !

AliceTief
13.10.2021 3 z 5

Musím se přiznat, že jsem knihu nechala několikrát rozečtenou. Přečetla další knihy a pak se k ní zase vracela. Kdyby byla kniha asi o polovinu kratší, vůbec bych se nezlobil, ale jsem ráda za happy end

Radka1727
11.10.2021 4 z 5

Skvěle rozepsané postavy, děj je sice předvídatelný, ale i tak jsem si to užila ....

teer.h
05.10.2021 5 z 5

Tento příběh jsem si velice zamilovala. Troufám si říct, že je to jedne z nejleších knížek, co jsem letošní rok přečetla. Není nejlepší, ale i tak se u mě řadí hodně vysoko. Kniha byla skvěle napsána a utíkala mi pod rukama a já byla pak smutná, že už je konec.
V příběhu je poukazováno na spoustu témat dnešní dobz. To jak se bulvár snaží pošpinit slavné lidi, ale i to, jak to mezi bohatými lidmi chodí.

Za mě tuto knihu určitě doporučuji :)

Šárka88
26.09.2021 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, svižné čtení a příjemný odpočinek s Eden a Paulem. Doporučuji všem, co hledají oddechové čtení.

Calwen89
23.09.2021 4 z 5

Ačkoliv je obálka i název trochu zavádějící rozhodně se nebojte, do typické červené knihovny to má daleko. Hodně jsem si v knize užívala dialogy hlavních postav, ty byly perfektní. Anotace bohužel zněla zajímavěji než ve skutečnosti. Od té doby co se hlavní hrdinové dali dohromady mě to vlastně přestalo bavit. Přesto to byla jedna z nejlepších romantických oddechovek co se mi v poslední době dostala do rukou.

Leniii
20.09.2021 5 z 5

Super oddechovka, velmi čtivá s nádechem erotiky ;) stojím pevně nohama na zemi ale kdo by tohohle pána nechtěl potkat? Já jo :)

Markyna05
16.09.2021 5 z 5

Asi to mělo být až pro dospělý ale i tak se mi to moc líbilo. Pět hvězd.

Evka27
16.09.2021 3 z 5

Jsem taky spíš trochu cynik, ale tato kniha mi nezabránila v tom si ji s úsměvem pěkně užít.

romantika

Leisa Rayven