Miluju tě... i s natáčkama

Miluju tě... i s natáčkama https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274247/mid_miluju-te-i-s-natackama-pZq-274247.jpg 4 116 50

Chiara Valentová je půvabná mladá žena se zajímavým zaměstnáním - pracuje jako letuška. A právě v letadle se seznámí s budoucím manželem Radimem. Počáteční idylka však netrvá dlouho a než se Chiara z manželovy proměny vzpamatuje, má na krku péči o dům i zahradu a několik kilo navíc. Když zjistí, že je jí manžel nevěrný, uvědomí si, že takhle to přece nemůže nechat…... celý text

ennlady
21.02.2023 3 z 5

Tak na tohle už dávno nejsem cílová skupina, takže pro mě něco jako červená knihovna 21. století. Prakticky všechno přehnané a buď černé nebo bílé, a to doslova. Ale bylo to celkem čtivé a odlehčené, takže něco takového jednou za čas…. proč ne?

salexice
07.10.2022 2 z 5

To co mě v souvislosti s touhle knihou napadlo - nevážně o vážných věcech. Námět prima a aktuální - manipulátor Radim své umění dovedl k dokonalosti. Méně prima mi přišla slohová stránka knihy - nadužívání některých výrazů mě netěšilo. Nicméně kniha má spád, humor a dobrý konec. Takže já se bavila.

Cher
17.09.2022 5 z 5

Mě to bavilo. Hezky se to četlo. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

EvikU.
20.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Přečetla jsem ji jako malinu. Neuvěřitelné. Teda spíš uvěřitelné, ale neuvěřitelné, co někdo dovede a že se mu to povede u několika ženských. Doufám, že když je manipulátor žena, že i muži se nechají takhle oblbnout.

Asi bych to nevydržela tak dlouho jako hlavní hrdinka, asi bych utekla dřív. Jsem ráda, že se jí nakonec povedlo vrátit svou postavu a splnil se jí vysněný sen.

laura
19.03.2022 1 z 5

Ach jo...

Jedna z těch horších. Dělalo mi problém číst dál a čekat, až se Chiara vzpamatuje (a odejde). Její rozhodnutí setrvat a nechat si to líbit jsem nechápala. Kdyby s ním měla děti - to by se snad ještě pochopit dalo (ono se neodchází lehce, když nemáte práci, peníze ani zázemí, ale máte děti, o které se musíte postarat, a manžel vám hází klacky pod nohy), ale takhle? Ani minutu bych tam nezůstala! Mít s takovým člověkem dítě? Ach jo...

Celkově takové neuchopitelně nezáživné. Ani konec to nezachránil.

nicole1990
26.09.2021 4 z 5

Hláška achjo mě teda neuvěřitelně vytáčela jinak mám knížky Aleny Jakoubkové moc ráda . Akorát o dětech jako o harantech by psát nemusela. Na Radima jsem měla neskutečný nervy to byl neskutečně odporný chlap a ta jeho matinka to musela být ježibaba. Ještě,že Chiara dostala rozum.

ave55
15.02.2021 odpad!

Vyhlašuji osobní embargo na knihy Jakoubkové. Ženská, která píše o dětech jako o harantech, si můj čas nezaslouží. A její hláška "ach jo" je už trapná.

Jája92
21.07.2020 4 z 5

Námět je zajímavý, i když by se knize dalo leccos vytknout.

ivadopi
07.05.2020 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Moc pěkný příběh.

Zdenam
10.04.2020 odpad!

Nevím, jestli jsem někdy četla horší knížku. Styl na úrovni slohové práce v 7.třídě ZŠ.

Prateri
02.03.2020 3 z 5

Oddychové, úsměvné, zábavné vyprávění Chiary (už to jméno mě pobavilo). Moc jsem nevěřila, že u této knihy vydržím, ale jak hlavní hrdince tikaly biologické hodiny a ona pod tlakem tohoto biologického času nechala se vláčet proti své vůli i zdravému rozumu do situací, které jsem s úžasem sledovala, najednou jsem byla na konci pobavená touto "jednohubkou".

Vatter83
01.01.2020 4 z 5

Velmi čtivé, oddechovka, u které nemusí člověk přemýšlet a může se k ději kdykoli vrátit. Znovu bych si takovou knihu nepřečetla, ale jinak proč ne.

danielavachova
27.10.2019 3 z 5

Není to úplně můj šálek kávy,ale pěkná oddechovka,nebáročná,určitě ale zkusim další.

zdenaR
14.05.2019 4 z 5

Přečteno za jeden večer, zhltla jsem ji takříkajíc na posezení :-)))
Je pravda, že autorka trochu své knihy chrlí, témata se dost opakují, ale nevadí mi to, jednou za čas si ji ráda jako oddechovku přečtu.....jen mám trochu hlad, když čtu její popisy jídla.
Doporučuji na dlouhé zimní večery :-)))

ivusse
11.04.2019 3 z 5

Není to má oblíbená literatura. Dopředu se dá z chování hrdinů odhadnout, jak děj bude pokračovat a kam to celé směřuje. Za nekomplikovanou četbu dávám tři hvězdičky...

DančaM
27.02.2019 4 z 5

Fajn oddechovka na jeden večer :)

AndreaP.
25.02.2019 3 z 5

Oddechovka tak na hodinku, čtení rychle ubíhá. Shrnula bych to asi do jedné věty, a sice "jak může být někdo tak blbej?".

JancaMia
10.02.2019 4 z 5

Když se zblázní hormony a všechno dopadne uplně jinak než mělo ..

Radka1911
30.10.2018 3 z 5

Jednoduchá, nenáročná oddechovka. Naivitu hlavní hrdinky jsem sice nebyla schopná pochopit, ale, jako snad ve všech knihách autorky, mne kniha opět inspirovala kuchařskými výtvory.

helenkan
02.06.2018 2 z 5

Kdybych nebyla zvědavá jak to s hlavní hrdinkou dopadne,asi bych knížku odložila. Milá Chiara byla pořádná husa a neskutečně mě štvala. Rozumně se začala chovat skoro až na konci knihy. Nejlepší v celém tom příběhu bylo přátelství kamarádek a jejich rodin. Můj názor: Tohle dílo se zrovna moc nepovedlo.