Miluju tě... i s natáčkama

Miluju tě... i s natáčkama https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274247/mid_miluju-te-i-s-natackama-pZq-274247.jpg 4 116 51

Chiara Valentová je půvabná mladá žena se zajímavým zaměstnáním - pracuje jako letuška. A právě v letadle se seznámí s budoucím manželem Radimem. Počáteční idylka však netrvá dlouho a než se Chiara z manželovy proměny vzpamatuje, má na krku péči o dům i zahradu a několik kilo navíc. Když zjistí, že je jí manžel nevěrný, uvědomí si, že takhle to přece nemůže nechat…... celý text

helenkan
02.06.2018 2 z 5

Kdybych nebyla zvědavá jak to s hlavní hrdinkou dopadne,asi bych knížku odložila. Milá Chiara byla pořádná husa a neskutečně mě štvala. Rozumně se začala chovat skoro až na konci knihy. Nejlepší v celém tom příběhu bylo přátelství kamarádek a jejich rodin. Můj názor: Tohle dílo se zrovna moc nepovedlo.

Doubravka1975
20.03.2018 1 z 5

Moje první knížka od autorky a můžu říct, že mě vždycky její knížky lákaly správnými názvy a pěknými obálkami, ale nic horšího a jednoduššího jsem asi nečetla. Nechápu třeba proč česká spisovatelka a její hlavní hrdinka v knížce se jmenuje Chaira Valentová, když děj se odehrával v Česku a všechny ostatní postavy se jmenovaly normálně česky, proč Ivan hned tykal Chaire a ona mu vykala a kniha má 190 stran a z toho polovina čtení jen chystají jídlo a o jídle, no hrůza. Dočetla jsme jen proto, že jsem chtěla vědět jak to dopadne. Po přečtení jsem si řekla, že asi nikdy více, ale už jsem to nějak rozchodila a když napsala a vydala tolik knížek a podle zdejší databáze mají docela vysoké hodnocení, tak asi nějakou její další knihu zkusím a uvidím. Jednu hvězdičku dávám jen za správný název knihy a pěknou obálku.

Pavouček2
09.12.2017 4 z 5

Velmi čtivé.I když opravdu nepochopitelné, že hrdinka nevzala do zaječí hned z kraje.

cukrovka
10.09.2017 5 z 5

Oddechovka na jedno odpoledne. Čtivý příběh o tom co se stane s chytrou a samostatnou ženou po vlivem manipulativního partnera. To že se dokáže vzchopit a začít znova je skvělé, ale jsou k tomu potřeba i přátelé.

j287
17.07.2017 4 z 5

Nedokážu pochopit, jak může chytrá a samostatná žena se sebou nechat takto manipulovat. Příběh je sice fikce, v některých částech je to dost evidentní, ale věřím, že se něco podobného může stát i v životě. Kniha je celkem čtivá a napsaná s humorem. Taková lehčí oddechovka na večer.

sabca
28.06.2017 5 z 5

Příjemná oddechova četba. Mám knihy Aleny Jakoubkové rada. Děj krásně ubíhá a měla jsem problém knihu odložit, protože jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Doporučuji

Aknel26
05.05.2017 3 z 5

Přečteno za tři hodiny, ta část o soužití s Radimem a jeho Pavoučicí byla napínavější a hororovější než King! Konec mě už tolik nebavil, přece jen byl trochu nereálný. Je to první kniha od autorky a asi sáhnu i po dalších, když budu potřebovat oddechovku.
Dvě věci mě ale v knize rozladily: Hrdinka se jmenovala Chiara, což není české jméno, ale nikde nebylo vysvětleno proč, ani ti, co ji potkali poprvé, se nad tím nepozastavili, asi jim to přišlo stejně běžné jméno jako třeba Marie. No a pak ještě to, že zatímco Chiara Ivanovi vykala, on jí od počátku tykal, aniž by k tomu byl vyzván. Mně ještě čtyřicet není, a přesto od určitého věku považuji vykání od neznámých mužů za samozřejmé a slušné.

matilda74
22.04.2017 4 z 5

Oddechove cteni....nekdy nerealne....

iris861
19.12.2016 3 z 5

Jednoduché,oddechové čtení. Přečteno za jeden večer. Nenadchne,neurazí.

modranka
24.11.2016 3 z 5

Myslela by som si, že dnešné ženy už majú toľko rozumu, aby sa nenechali zmanipulovať a vyžadovali od muža aspoň akú takú lásku. V tomto prípade zrejme išlo o zlatokopku - lebo do takej charakteristiku ju vsunula autorka. Aj keď v jednej dvoch vetách naznačila, že na peniaze nie je, ale jej podriaďovanie svedčí o niečom inom.
Hlavná hrdinka opäť tupá, nechápavá a preto si myslím, že svoj osud si zaslúžila.
Čo bolo také nereálne? - nuž, práca súdov, advokátky, cesty do Bangkoku ako by boli 300 kilometrov za Prahou, dokonca autorka nedotiahla záležitosť okolo predaja bytu. Plná moc predsa nedáva žiadnemu právnikovi právo predať byť, musela podpísať kúpno-predajnú zmluvu a tak. Ale ktohovie, možno autorka má inú skúsenosť a chcela nám ju pošepnúť.
Text sa opäť čítal dobre, ale keby sme vyradili všetko kecanie o varení a úprave stolov zostane nám len torzo, ktoré by malo rozsah poviedky.

bagel
15.11.2016 3 z 5

Kniha nevybočovala ničím ve srovnání s předchozími knihami autorky včetně barvitých popisů jídla, ale musím přiznat, že se čte jako obvykle velmi snadno.

kudrdlinka
10.10.2016 4 z 5

Nenáročné, oddechové ale příjemné čtení, které krásně plyne, až jste najednou na konci. Ze začátku jsem měla trochu pochybnost, ale příběh se krásně rozjel a myslím, že od reality není až tak vzdálený. Sice trochu připomíná knihu Tchýně a uzený, ale to mi nevadilo, stejně jako to, že jsou si knihy A. J. podobné (dávkuju si je). Co mi vadilo bylo jméno Chiara - nevím, proč v české knize od české autorky se musí hlavní hrdinka jmenovat zrovna takhle.

radus
08.09.2016 4 z 5

Knížka me docela bavila, byla to takova oddechovka na dve odpoledne. Uplne jsem se dokazala vcítit do pocitů Chiary, take jsem bydlela pod jednou střechou s Pavoucnici ;-)

Pechule
04.09.2016 4 z 5

Jednou za čas prostě Jakoubkovou beru, odpočinková četba, pobavím se, vypnu, prostě relax, tady to opět byla čtivá pohodovka. A že je to chvílemi nereálné, přitažené za vlasy? To nevadí, od toho příběhy přeci jsou a kolikrát člověk zažívá takové situace, že by tomu druhý nevěřil.... takže co je reálné??

Bronzie
03.09.2016

Čtivá oddechovka, chvílemi mi to však připadalo až nereálné či přitažené za vlasy...

LibraryGirl
22.08.2016 3 z 5

Oddychovka jako Brno:-) Hrdinky píše paní Jakoubková jako přes kopírák, ale zase mě moc nepřekvapí. Vím, co od knihy chci a to taky dostanu. Tady jsem se ale bavila zatím nejvíc:-D. Radima měla rozčtvrtit, svázat do pytle a hodit do řeky i s tou jeho povedenou matinkou:-) Pěkně se to četlo, žádné velké zvraty a dopadlo to dobře. Za mě spokojenost:-)

mariva
09.08.2016 4 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla - byla mi doporučena - takže nemohu posoudit, nakolik se ve svých knihách opakuje. Trochu mi připadalo, že kopíruje Monyovou (Tchyně a uzený), ale kniha se dobře četla a je to opravdu taková oddechovka na jedno odpoledne, Určitě zkusím ještě některé z dalších knih této autorky.

Karolína52
11.07.2016 3 z 5

Pohodová a vtipná knížka. Hlavní hrdinka řeší životní trable s humorem.
Moje první kniha od Aleny Jakoubkové a doufám, že ne poslední.

Šánka
28.06.2016 3 z 5

Taková příjemná jednohubka. Autorka opravdu píše, jak přes kopírák, ale na relax dobré. A ty úžasné kamarádky mě asi bavily nejvíc.

Knižní střípky
11.06.2016 5 z 5

Přečteno za jedno odpoledne, ale sedlo mi to....je pravdou, že se v autorčiných knihách dá najít spousta stejných věcí, ale nevadí mi to, jednou za čas si ji ráda přečtu.....akorát mám tedy vždy hlad, když čtu její popisky jídla....Chiara je stejně praštěná jako všechny její předchůdkyně, má stejně skvělou základnu kamarádek jako hrdinky z předchozích knih, výborně vaří, dělá stejné přehmaty při výběru partnera, prostě je to fakt jako přes kopírák jen s drobnými odchylkami, ale i tak mě autorčiny knihy baví