Miluju tě... i s natáčkama

Miluju tě... i s natáčkama https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274247/mid_miluju-te-i-s-natackama-pZq-274247.jpg 4 116 51

Chiara Valentová je půvabná mladá žena se zajímavým zaměstnáním - pracuje jako letuška. A právě v letadle se seznámí s budoucím manželem Radimem. Počáteční idylka však netrvá dlouho a než se Chiara z manželovy proměny vzpamatuje, má na krku péči o dům i zahradu a několik kilo navíc. Když zjistí, že je jí manžel nevěrný, uvědomí si, že takhle to přece nemůže nechat…... celý text

Jajina555
07.06.2016

Přečteno jedním dechem za odpoledne, oddychovka

alnahu
05.06.2016 3 z 5

Dobrá oddechovka.

gargamelka
04.06.2016 5 z 5

Super knižní oddychovka. O tom jak muž si dokáže ženu omotat kolem prstu a pak se změnit. Dále o kamarádství a nakonec fajn budoucnosti. Rozhodně pobaví a rozptýlí.

kika 13
03.06.2016 5 z 5

Pohoda při čtení vtipně psané a někdy opravdu platí komu není rady tomu není pomoci.

knihovnaVP
03.06.2016 5 z 5

Vždycky se hrozně moc těším na knížku od této mé velmi oblíbené autorky a nejvíc právě na ten zlom hrdinky!jak se z ní pak stane ta femme fatale chlapovi navzdory! také jí hrozně moc závidím ty kamarádky!!!postava Pavoučice mohla být trochu víc rozvinutá,nejsou to jen matky mamánků,ale v podstatě asi každá tchyně je výborný vůdce a stratég ;-) je až neskutečné,jakou mají obrovskou moc,hlavně to jde vidět v historii např.u matek králů.Ženy vytvářejí dějiny!a i když jsme navenek křehké a pro někoho hloupé,tak v nás dřímá obrovský potencionál a vždy přijde náš čas....na satisfakci! :-) četla jsem někde zajímavý článek o tom,jak dívka svému chlapci poprvé uvařila večeři a on jí řekl,že maminka to umí lépe.....a bylo zle.Až můj syn poprvé ochutná jídlo od své milé a řekne jí,že to bylo to nejlepší jídlo jaké kdy jedl....budu vědět,že jsem ho vychovala dobře!

katkafe
26.05.2016 5 z 5

Opět skvělá kniha, odpočinková četba, Jakoubková nezklamala !

zdehan
16.05.2016 5 z 5

Kniha se mě líbila nemusí se u toho přemýšlet přečteno za jeden den.

1alena1
11.05.2016 4 z 5

Někdy potřebujete přečíst knížku, kde není potřeba dumat, ale jen si příjemně odpočinout a přečíst si o tom, že nejen vy máte problém, ale mají ho i lidé kolem vás, ale dá se řešit. Doporučuji k přečtení na dovolenou.

evasamankova
04.05.2016 3 z 5

Nenáročná oddechovka, občas trochu (či spíše dost) přehnaná a předvídatelná. Každopádně "Pavoučice" se povedla :) Autorka klouže celou dobu po povrchu, do výraznější profilace postav nijak nezachází. Odpočinkové čtení, které nezklame ani výrazněji nenadchne.

Channach
04.05.2016 5 z 5

Klobouk dolů. Dlouho jsem si tak skvělou českou knížku nepřečetla. Bližší recenze v záložkách.

mmmisulka.r
01.05.2016 5 z 5

Skvělé čtení. Kniha,která mě svým tématem několikrát děsně vytocila, ale bylo to prostě perfektní. Recenze již brzy. Knižní deníček