Milostné příběhy

Milostné příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239646/bmid_milostne-pribehy-239646.jpg 3 6 2

Výběr nejlepších prací starých mistrů erotiky: Bandello, Bargagli, Boccaccio, Casanova, Doni, Fiorentino, Fortini, Masuccio, Dei Mori, Straparola.

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Kniha mě zaujala už jen svou obálkou a proto jsem neodolala a půjčila si ji v knihovně. A jsem ráda, protože i obsah knihy stojí za to, aby si ji čtenář přečetl.

Veronika95
30.12.2016 3 z 5

Na tuto knihu jsem narazila u nás ve městě v Levných knihách. Hned se mi zalíbila vzhledem ke svojí vazbě, ovšem i přesto jsem knihu zase vrátila do regálu. Pak mi to ale nedalo a ke knize se vrátila. Prolistovala jsem pár stránek a všimla si, že jsou zde různé příběhy od různých italských spisovatelů a i když na nějakou romantiku či erotiku nejsem, rozhodla jsem se knihu koupit. No a po té jsem ji téměř nedokázala odložit. Příběhy jsou čtivé, poučné, veselé i smutné. Ano, někomu by mohly připadat primitivní a svým způsobem jako pohádky. Já si ale u těchto "pohádek pro dospělé" náramně odpočinula a poučila se.