Manželský zväzok

Manželský zväzok https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259000/manzelsky-zvazok-259000.jpg 4 668 108

Sestry Conteové Carina a Venezia našli svoje šťastie v náručí bohatých a skvelých mužov. Julietta, tretia sestra, nesie na svojich pleciach zodpovednosť za rodinné pekárenské impérium La Dolce Famiglia a ani jej nenapadne, že by na svete mohlo byť ešte niečo vzrušujúcejšie než jej práca... až kým sa na scéne neobjaví Sawyer Wells, stelesnenie mužskej dokonalosti. Sawyer naruší pokoj jej bezpečného rodinného prístavu neodolateľnou ponukou: Juliettin podnik sa môže stať exkluzívnym dodávateľom a partnerom jeho nového medzinárodného reťazca hotelov. Juliette sa už v živote neraz popálila. Dôverovať človeku, ktorý ju jediným pohľadom prinúti, aby aj vo svojej kancelárii myslela na všetko len nie na prácu, sa zdá nanajvýš nerozumné. Má zahodiť jedinečnú šancu, ktorá rodinnému podniku zabezpečí slávu a prosperitu, alebo riskovať na prvý pohľad nemožnú kombináciu chladného biznisu a spaľujúcej vášne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Marriage Merger , 2013

Mi-šu-le
25.10.2014 5 z 5

Závěrečný díl nezklamal, líbilo se mi, že v knize nešlo jen o milostné vztahy, ale také o vztah mezi Sawyerem a Wolfem. :-) Jistě bych zvládla i pátý díl.

fidáš
17.10.2014 5 z 5

Pěkné čtení a hezké zakončení celé série. Moc se mi líbil.

SindyEM
16.10.2014 3 z 5

Celú sériu radím do priemernej až nadpriemernej kategórie svojho žánru. Erotická romantika pre ženy, pri ktorej vypnete a oddýchnete si. Knihy som si ozaj užila. Posledná kniha bola po sexuálnej stránke odvážnejšia (celkovo sa erotika v knihách stupňovala), no po dejovej stránke za ostatnými trochu zaostávala (okatá kopírka Fifty Shades kníh-dominancia, submisia, týraný muž v detstve...) Napriek tomu sa mi kniha páčila a považujem ju za pekné ukončenie série, ku ktorej sa raz veľmi rada vrátim.

LibraryGirl
16.10.2014 5 z 5

Krásné zakončení série. Manželský omyl mě trošku zklamal, ale tenhle díl mi to napravil. Super!!! Konec se mi moc líbil. Chtěla bych ještě více času s celou tou rodinou. Doporučuji:-)

Er.es
15.10.2014 3 z 5

Srovnatelné se všemi ostatními díly, jednička u mě dosahuje nejvyššího hodnocení za *soft* erotiku, ostatní díly stoupají po schodech erotiky výš a výš a čtverka už čeká na korunovaci.

***SPOILER***Mínus jedna hvězda za minulost hlavního hrdiny. Už mi to *vážně* začíná vadit ve většině erotických románech a spisovatelka má jediné štěstí, že mu nepřisoudila i zneužívání...Mínus jedna hvězda za poměrně táhlé odstavce s obviňováním hlavního hrdiny, jak je špatnej, k ničemu a bla bla. Ale jinak opět příjemná oddechová četba a možná by mi vůbec nevadilo, kdyby to spisovatelka završila do čísla pět a paní Conteová by mohla zaúřadovat i u Wolfeho. Beztak tu kouzelnou knihu čmajznul....:-):-)

sarkaobstova
14.10.2014 5 z 5

Tak jako všechny díly super. Člověk si u celé série oddechne a ještě se i zasměje...

Nuttelka
11.10.2014 5 z 5

Tak tato série mě hodně bavila, určitě se k ní zas vrátím... Moc se mi líbí barevné obálky knih a každý děj super :-)

kacaaba
08.10.2014 5 z 5

Další úžasně romantická knížka. I když tenhle díl byl nejvíc erotický. Přečetla jsem jí jedním dechem. Pohodové čtení. Určitě se k ní vrátím.