Manželský zväzok

Manželský zväzok https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259000/manzelsky-zvazok-259000.jpg 4 668 108

Sestry Conteové Carina a Venezia našli svoje šťastie v náručí bohatých a skvelých mužov. Julietta, tretia sestra, nesie na svojich pleciach zodpovednosť za rodinné pekárenské impérium La Dolce Famiglia a ani jej nenapadne, že by na svete mohlo byť ešte niečo vzrušujúcejšie než jej práca... až kým sa na scéne neobjaví Sawyer Wells, stelesnenie mužskej dokonalosti. Sawyer naruší pokoj jej bezpečného rodinného prístavu neodolateľnou ponukou: Juliettin podnik sa môže stať exkluzívnym dodávateľom a partnerom jeho nového medzinárodného reťazca hotelov. Juliette sa už v živote neraz popálila. Dôverovať človeku, ktorý ju jediným pohľadom prinúti, aby aj vo svojej kancelárii myslela na všetko len nie na prácu, sa zdá nanajvýš nerozumné. Má zahodiť jedinečnú šancu, ktorá rodinnému podniku zabezpečí slávu a prosperitu, alebo riskovať na prvý pohľad nemožnú kombináciu chladného biznisu a spaľujúcej vášne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Marriage Merger , 2013

Gabriela456
11.08.2019 5 z 5

Super série, všechny díly se četly jako jedna báseň.

Pejuška
06.08.2019 5 z 5

Super oddechovka pro tolik potřebný relax. Julietta mi byla velice sympatická svou houževnatostí a odhodláním vést podnik, Sawyera mi bylo velmi líto, a zároveň si získal tolik sympatií. Dokázal čerpat z mizerného dětství a vybudovat úspěšnou síť, a poskytnout druhou šanci Wolfemu...za mě super :)

Szekynka
29.05.2019 4 z 5

Pohodová oddychovka a hezké zakončení celé tetralogie. Obě postavy jsem si oblíbila stejně tak Wolfeho. Docela by se mi líbilo, kdyby autorka jednu knihu zaměřila pouze na Wolfeho :)

Skalara
29.03.2019 5 z 5

Poslední díl z této série mi trochu přpomínal 50 odstínů šedi, jen to nebylo tolik přehnané a nešel mi mráz po zádech z toho. Kniha byla super. Rozhodně se mi líbí.

LuciKo
23.03.2019 3 z 5

Kruh se uzavřel :) A my můžeme být spokojení společně s paní Conteovou :)

TerezaMondeková
11.03.2019 1 z 5

Konečně dočteno! Nejhorší díl z celé série. U téhle knihy jsem se fakt nudila od začátku až dokonce. Myslela jsem si, že to aspoň zachrání konec, ale... bylo to strašný. Byla to nuda, žádné napětí, žádná zvědavost, žádné momenty překvapení, pomalé... a to fakt pomalé, žádné vyznání... hrůza. Taky mi vadí, že hlavní myšlenka na příběh je u všech knih skoro stejná... nebo podobná a povedl se jenom třetí díl. Ani epilog mě moc nezaujal. Jediný, co se mi asi líbilo bylo, že se v posledním dílu objevili všechny předchozí postavy z minulých dílů.

xninax
07.12.2018 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl od této autorky (četla jsem všechny vydané v češtině). Nedokážu úplně říct proč - asi je to spojením dvou silných postav... Příběhy Probstové jsou plné klišé a žádná překvapení se nedějí - o to víc jsou čtivé a odpočinkové... :-)

happy19
28.09.2018 5 z 5

Nejlepší díl!Sawyer to dokázal správně okořenit.;-)

helenkan
15.09.2018 3 z 5

Taky si myslím,že možná stačily tři díly. Ale přečíst se to dalo.

mariva
21.05.2018 4 z 5

Docela příjemné čtení, ale možná jsou už 4 díly moc, námět je pořád skoro stejný, jen s přibývajícími díly přibývá erotických scén a ubývá děje. Jsem docela ráda, že jsem sérii dočetla a že je to poslední díl.

Denčaa
15.04.2018 4 z 5

Opět pěkný a čtivý příběh. U této autorky už očekávám, že mě nezklame. A taky že ne. Postavy sympatické, děj poutavý a jsem ráda, že se stále objevují i lidé z předchozích dílů. Jsem spokojená s tím, jak se celá série uzavřela. A už jsem se velice začala těšit na knížku, která bude věnovaná Wolfeimu.

LadyHip
19.03.2018

Skvělý díl. Wolfeho příběh už jsem četla před časem a bylo parádní si ho připomenout.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

jani.ruzicko
25.01.2018 4 z 5

Matka kuplířka opět zasahuje! =D Tento díl a potažmo celá série byly super, sice předvídatelné, ale přesto skvěle napsané. Toto byl tedy určitě milý závěr celé série. Jo a Wolfe byl sympaťák, těším se na jeho příběh. :)

Laf
19.12.2017 4 z 5

Pěkně napsané. Děj rychle ubíhal, zajímavé zápletky a skvělý konec. Dobrá volba pro chvíle pohody :)

xSimaix
16.04.2017 4 z 5

Jako vždy stejné - manželství, které je dohodnuto. V případě Jennifer Probstové se ale i při jejich 4 knihách na podobné téma nejedná o to stejné. Každá postava v každé knize má vlastní osobnost a povahu, kterou si nelze splést s někým jiným. Sice mi k dokončení série zbývá ještě Past a Omyl, ale myslím si, že sexuální "scény" v této knize už snad nic netrumfne. Knihy na téma 50 odstínů by se měly raději schovat. ;D

Danulka11
15.04.2017 5 z 5

Mám přečtenou celou sérii Manželství s miliardářem a musím říci, že je tato série opravdu vydařená a každý díl se mi líbil víc než ten předchozí. Ti, kteří váhají s přečtením, doporučuji, stojí to za to. Určitě se k sérii ráda vrátím a zařídím ji k mým oblíbeným knihám :o)

havrmoni
03.04.2017 5 z 5

Musím připojit nový koment,nedá mi to. Konečně jsem se přemluvila a první díl 50 odstínů mám za sebou. A s tímto se nedá srovnat,tohle je daaaaaleko lepší,vtipnější a romantičtější. Odvolávàm slova o sexu níže napsaná,bralo mě to,rozhodně víc než v padesátce.

havrmoni
31.03.2017 5 z 5

Krásné zakončení série. Mě se to líbilo.
Žádných 50 odstínů čehokoliv jsem nečetla,takže je mi nějaká podoba šumák. Co se týče erotiky,tak tohle mě moc nebralo, ale budiž,číst se to dalo. Pro někoho málo sexu a pro někoho moc. Ale proti knihám a povídkám a popisům erotických scén a praktik od Small,Johnson,Day či Schone jsou podobné knihy jako tahle slabý odvar :)

pichova.veru
07.12.2016 5 z 5

Opět krásná a velmi čtivá kniha, od tého autorky jsem přečetla vše a doufám že bude psát dál a dál :)