Manželský zväzok

Manželský zväzok https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259000/manzelsky-zvazok-259000.jpg 4 668 108

Sestry Conteové Carina a Venezia našli svoje šťastie v náručí bohatých a skvelých mužov. Julietta, tretia sestra, nesie na svojich pleciach zodpovednosť za rodinné pekárenské impérium La Dolce Famiglia a ani jej nenapadne, že by na svete mohlo byť ešte niečo vzrušujúcejšie než jej práca... až kým sa na scéne neobjaví Sawyer Wells, stelesnenie mužskej dokonalosti. Sawyer naruší pokoj jej bezpečného rodinného prístavu neodolateľnou ponukou: Juliettin podnik sa môže stať exkluzívnym dodávateľom a partnerom jeho nového medzinárodného reťazca hotelov. Juliette sa už v živote neraz popálila. Dôverovať človeku, ktorý ju jediným pohľadom prinúti, aby aj vo svojej kancelárii myslela na všetko len nie na prácu, sa zdá nanajvýš nerozumné. Má zahodiť jedinečnú šancu, ktorá rodinnému podniku zabezpečí slávu a prosperitu, alebo riskovať na prvý pohľad nemožnú kombináciu chladného biznisu a spaľujúcej vášne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Marriage Merger , 2013

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Jako všechny ostatní díly!

dyger
11.01.2015 5 z 5

Četla jsem jí déle, nebyl problém v čtivosti, ale v nedostatku času.... je to krásné, čtivé a překvapivé, stejně jako další 3 díly, které tomuto předcházely :-D

Turquoise
03.01.2015 5 z 5

Nejlepší díl z celé série. Před touhle knihou jsem četla dvě, které mě až tak nenadchly, tak jsem sáhla po knize od J. Probst s tím, že si zpravím náladu a s předpokladem, že to bude sladké od začátku až do konce. Bylo.
Pokud chcete knihu s nějakou wow zápletkou, tuhle bych nedoporučovala. Je to přesně ten typ příběhu, ve kterém je vám jasné už od začátku, že tihle dva k sobě patří. O tom, že je kniha nabitá erotikou ani nepochybujte. Po přečtení mám chuť jet na dovolenou do Itálie a zamilovat se do úžasného Itala s obrovským srdcem a velkou milující rodinou a nacpávat se výborným jídlem k prasknutí. Ach. :)

Pokud si někdo oblíbil Wolfeho stejně jako já, musí si na jeho příběh chvilku počkat. 26. května 2015 by v USA měla vyjít kniha Searching for Beautiful, která bude právě o našem chlapci. :))

Beni
31.12.2014 5 z 5

Úžasné zakončení jedné série... uvítala bych ještě nějakou knihu, kde by i Wolfe našel tu svojí pravou vyvolenou :-)

Karolína18
23.12.2014 3 z 5

Tento díl mi tedy vůbec nesedl. Nevím, čím to je, ale ostatní příběhy, ačkoli byly předvídatelné, mě zaujaly mnohem víc. Moc mi nezapadalo do Juliettiny povahy její odhodlání se být za získání Sawyera. Neměla by se právě s ohledem na svoje nezávislé přesvědčení snažit předstírat, že vše dokáže zvládnout i bez něho?

kaculinka777
20.12.2014 4 z 5

Sice pořád to samé ale co? Když si to clovek zamiluje není mu pomoci

PomněnkaPrvní
10.12.2014

Ze série mě tato kniha bavila nejvíc. Zejména její první polovina byla jiskřivá, těšila jsem se na dialogy hlavních hrdinů, jak zase budou slovně válčit. Závěr byl sladký, přesladký. Celkově pro mě byl ale stále stejný scénář únavný. Smluvené sňatky, milující se, ale neví o tom, v každém díle nějaké zvířátko coby podpůrná postava. V posledním díle paní Probst nevymyslela ani křečka, ani koně, ale Wolfa. Byl dobrý, to ano, ale tak moc okatě zapadal do scénáře. A byla mu umetána cestička, aby mohl být hlavním hrdinou v další knížce této autorky. Co se asi skrývá pod těmi jeho stále zmiňovanými dlouhými rukávy...?

locin
27.11.2014 5 z 5

Skvělý zakončení série- konečný epilog od paní Conteové byl skvělý závěr :)

Nel-ly
20.11.2014 3 z 5

No... všechny díly byly mnohem lepší než ten první :D ale druhý se mi líbil stejně nejvíc.(což je sranda, protože ten jediný se v tuhle chvíli dostává do modrých hodnot)
myslím, že tady (a ostatně i u trojky) autorka doplatila na název své série, kdyby nedošlo k tomu očekávanému zvratu s manželstvím, mohl by být příběh mnohem zajímavější...

nebránila bych se pokračování s Wolfem, souhlasím s komentářem, který tvrdí, že knihu kouzel stejně čmajzl :D (ostatně si z jisté části přivlastnil i tenhle příběh)

barbuskaa
17.11.2014 5 z 5

opět fajn oddychovka, doporučuji :)

FreshPatty
14.11.2014 5 z 5

Pro mne jednoznačně nejlepší kniha z celé série. I když ostatní knihy zbožňuji, tahle byla naprosto top! Děj, prostředí, postavy, všechno na jedničku! :)

Samira
11.11.2014 5 z 5

Super, hned po prvním dílu, se mi tento líbil ze série nejvíc. Julietta si mě jako hrdinka získala, Sawyer mě velmi zaujal už v minulém dílu, spolu tvořili moc pěknou dvojici. Více sexu, což ale mělo své opodstatnění, zajímavá zápletka. Trošku slabší maminka kuplířka. Příjemným bonusem byla postava Wolfeho, o kterém bych si klidně něco dalšího přečetla. Celkově příjemná oddychová, pěkně napsaná série!

lenula.8
10.11.2014 4 z 5

Pěkná oddychová knížka. Celá série je velmi povedená :)

Lettie
09.11.2014 3 z 5

Tato knižní série se mi velmi líbila, nicméně poslední díl Manželská zkouška mě spíše zklamal. Vtipných pasáží bylo mnohem méně než v předchozích dílech a ty postelové scény mi přišly lepší taky v těch předchozích dílech. Takže za mě určitě slabší díl.

Scarlet
04.11.2014

Příběh Wolfa bude součástí další trilogie. V aj by měl vyjít na začátku roku 2015 pod názvem Searching for Beautiful:-)

Lucka.79
30.10.2014 5 z 5

Další velmi povedený díl ze série. Přijde mi, že každý je vždy o trošičku lepší, jen škoda, že je poslední ...
Každá romantická dušička si tady přijde na své, mezi hlavním hrdiny to opravdu hodně jiskří a nějakou chvilku to trvá, než si přiznají, co jeden pro druhého znamenají. Autorka umí skvěle vykreslit prostředí a charaktery postav, oblíbila jsem si snad všechny. A moc se mi líbila postava Wolfa, mohla by napsat ještě další díl ...
Za mě jednoznačně plný počet a určitě doporučuji.

kejty91
29.10.2014 5 z 5

ááááách

Pro mě - krásná ale nebezpečná kniha - našla jsem v ní mnoho krásných chvil, o kterých bych taky dokázala snít ...
miluju takovéto knihy, které mísí erotiku s běžným životem a trochou životních mouder.

Z počátku jsem knihu četla abych si doplnila sérii, na konci knihy tj 284 strany se mi chtělo plakat, když příběh končil. Samozřejmě našlo se tam pár věcí, které mi šli proti srsti - jako např. když Julietta žádala Sawyera, aby ji nechal na pokoji ale mužská ješitnost toto nebrala v potaz na druhé straně v tom zase spatřuji dobývání ženy, které je pro mě vzrušující.
Dále mě podráždilo, když jsem se až na 182 straně dozvěděla, z jakého důvodu se kniha jmenuje tak, jak se jmenuje. Pro mě to trvalo strašně moc dlouho - ostatní jsem prokoukla hned a nezapomenu na první díl, který byl famózní.

Na co jsem zatím nepřišla je, jak se daří autorce psát takovéto romány - je to umění nebo zkušenost?

DendaRA
29.10.2014 5 z 5

Krásný závěr série. Doporučuji :)

Mikik
29.10.2014 4 z 5

Úžasně oddychová série, která čtenáře nenudí, baví ho a většinu postav si okamžitě oblíbí. Stará paní Conteová je prostě dokonalá:-) Ale líbí se mi i hlubší zpracování postav, osobnost Wolfa a celková návaznost série:-)

MisuleB
27.10.2014 5 z 5

Hezká oddychová knížka, občas (málokdy) se trochu vlekla, ale většinou byla super. Byla jsem ráda za Wolfeho postavu, toho jsem snad měla nejradši. A paní Conteová alias dohazovačka xD , už jsem nad tím přemýšlela u dvojky a tady se to tak nějak potvrdilo. Celkově se mi ale nejvíce líbil konec. Dámská a pánská jízda... xD