Manželka, která utekla

Manželka, která utekla https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135780/bmid_manzelka-ktera-utekla-VXL-135780.jpg 4 287 81

Taky byste potřebovala pár dní volna od života? Tato kniha je přímo stvořená pro všechny ženy, které se nechtějí z každodenní rutiny zbláznit. Kate Forrestová má pocit, jako by byla neviditelná. Svého manžela Neda má opravdu ráda, ale on si snad ani neuvědomuje, že je živá. Z roztomilých dětí vyrostli hádaví puberťáci, kteří ji většinu času ignorují. Práce, která pro ni kdysi tolik znamenala, je už pouze zdrojem stresu. A matka? Ta nesundává telefon z ucha, jen aby mohla vznášet další a další požadavky… Jak se Kate přibližuje ke svým čtyřicátým narozeninám, sílí v ní pocit, že buď něco od základu změní – anebo se zblázní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Wife Who Ran Away , 2012

Peace
01.05.2014 4 z 5

Autorka píše velmi dobře - tak dobře, že jsem díky jejímu příběhu chvílemi zapomínala i na angínové peripetie a příběh mě zcela pohlcoval. Závěr měl však na můj vkus až moc růžových barev.

Dadula118
17.04.2014 5 z 5

musím napsat,že to byl "mazec"nemohla jsem se odtrhnout.knížka o které budu dlouho přemýšlet

Alma5
16.04.2014 4 z 5

Na mně byla tato kniha poněkud nervy drásající, ale nemohla jsem se odtrhnout. Konec mně odškodnil, byť je otázkou, jak moc by byl reálný.

buturenka
13.04.2014 3 z 5

čekala jsem méně od této knížky, ale překvapila, jen ten závěr byl až moc mydlinkový

danit
26.03.2014 3 z 5

Kniha se četla super, jedním dechem a rychle. Škoda, že ten konec byl trochu přetažený za vlasy... nechci vyzrazovat... ale možná až moc překombinované ve srovnáním s "normálním" (ze života příběhem) zbytkem knihy; proto musím dát bohužel za 3, ale + :). Určitě mě neodradila od dalších knížek autorky (doporučuji "Co je tvoje, je i moje").

střapatá
14.02.2014 3 z 5

Příjemné překvapení, zvláště první polovina je dost ze života. Pak je to už trochu přitažené za vlasy a ten dramatický konec mi přišel moc umělý. Kniha se čte dobře a rychle.

moni.ka
28.01.2014 5 z 5

Kdyby nebyla kniha na Palmknihách ke stažení zdarma, nekoupila bych si jí. Jednoduše proto, že nečtu "ženské romány". Což by byla chyba, protože příběh mě naprosto pohltil. Čekala jsem "humorný příběh moudré ženy", ale vyklubal se z toho drsný vztahový thriller.Vynikající!

martousek
28.01.2014 3 z 5

Myslìm, že tři hvězdičky budou stačit. Jednoduchè čtenì na letnì dovolenou, kdy jednìm okem můžete sledovat děti na plàži a přitom si čìst...nějak nevìm, co vìc napsat;-).

Teninka
22.01.2014 5 z 5

Výborná knížka :-) přečetla jsem ji jedním "dechem" :)

Vendelína
05.01.2014 5 z 5

Po dlouhé době jsem si opravdu početla. Konečně kniha, která mě zaujala svým reálným dějem. Žádné krasavice ani krasavci, dokonalá sídla, spoustu peněz bez práce a bez úžasných dětiček, bez nudné zápletky jak ze snových hollywoodských filmů. Prostě ze života.
Bavilo mě vyprávění více postavami. Knížce to dávalo řád a přehled. Je vidět, že autorka je z Anglie. Nijak jsem o tuto informaci nezajímala, ale hned po několika stranách jsem sama poznala správný anglický humor a mluvu.
Konec byl docela dramatický a dokonce mi i zvlhly oči, jak pěkný pocit mi zůstal po přečtení.

Ankavi
04.11.2013 4 z 5

Od knihy jsem mnoho nečekala a překvapila mě svižně napsaným příběhem, místy pro mě ne zcela reálným, ale i tak - pěkná oddychová kniha, která se čte jedním dechem.

CassieAinsworth
19.10.2013 5 z 5

Výborné čtení pro každého, kdo si někdy přeje uniknout každodenní rutině a zažít něco nového. Hlavní myšlenka mne oslovila. Bavilo mne číst si o tom, jak se Kate cítila, měla jsem pro ni pochopení. Doufala jsem, že příběh skončí jinak, ale i přesto jsem z knihy nadšená. Tess Stimson mi zpříjemnila pochmurné podzimní dny.

Rup
20.09.2013 5 z 5

Místy dost drsné, vlastně je to celé dost drsné, ale má to happy-end. Výtečně napsané, uvěřitelné, výborné. Doporučuji všem. Jen ti chlapi jsou tam až moc hodní.

bookcase
12.07.2013 5 z 5

Autorka píše skvěle, líbil se mi příběh i zpracování.

Moňule13
28.06.2013

Při čtení této knížky jsem měla sto chutí sbalit se a odletět do Říma :-) Docela jsem fandila Kate a Keirovi, ale asi to dopadlo tak, jak mělo. Příjemné čtení, jsem zvědavá i na další autorčiny knihy.

kofola33
03.06.2013 5 z 5

Velke prekvapeni. Nevim presne, co jsem od kniky cekala, ale rozhodne prekvapila a zaujala. Myslim, ze takove pocity od vseho nekdy utect, ma kazda z nas, ale opravdu malokdo ma dost odvahy to opravdu udelat. Libilo se mi, kdyz nam autorka ukazovala situaci z pohledu vsech hrdinu, jak to kazdy z nich jinak vnimal.... ovsem nejvic me pobavilo to, jak zjistili, ze mum neni doma a uplne jsem si predstavila ten bordel v kuchyni, bohuzel v Anglii to tak casto mivaji i kdyz mum doma je:-)) Rozhodne doporucuji!

renataab
02.06.2013 5 z 5

Vemi hluboký čtenářský zážitek, hrdinka mi byla blízká věkem, prožitky. Spisovatelka mistrovsky vykreslila situaci z pohledu ženy a muže. Muž jménem Keir byl podle mého tedy více méně neskutečný (romantický, pozorný, vnímavý - prostě z říše fantazie) narozdíl od Neda a Kate, kteří byli obrazem skutečného života. Jsem ráda, jak kniha skončila. Pro mě to bylo mistrovské dílo, velmi vysoko ohodnocené, knihu jsem přečetla velmi rychle.

liskarysava
02.05.2013 3 z 5

Čekala jsem víc, zvlášť ke konci už mi to přišlo poněkud přehnané.

Katja
27.04.2013 5 z 5

Reklamy na tuto knihu jsem potkávala v pražském metru tak často, že jsem si ji rozhodla také přečíst. Čekala jsem oddychovou knihu, s nádechem romantiky a jednoduchého humoru - něco na způsob Nicolase Sparkse a Simony Monyové v jednom... v tomto jsem se (naštěstí) velice spletla. Kniha stránku po stránce získávala větší hloubky, napětí a složitosti příběhu. Konec knihy byl nečekaný, až šokující. Knihu jsem přečetla během jednoho dne a doslova jedním dechem.

Aneleh
11.02.2013 5 z 5

Knížka mě nadchla, je poutavě napsaná od začátku až do konce, přečetla jsem jí jedním dechem a všem doporučuju.