Manželka, která utekla

Manželka, která utekla https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135780/bmid_manzelka-ktera-utekla-VXL-135780.jpg 4 287 81

Taky byste potřebovala pár dní volna od života? Tato kniha je přímo stvořená pro všechny ženy, které se nechtějí z každodenní rutiny zbláznit. Kate Forrestová má pocit, jako by byla neviditelná. Svého manžela Neda má opravdu ráda, ale on si snad ani neuvědomuje, že je živá. Z roztomilých dětí vyrostli hádaví puberťáci, kteří ji většinu času ignorují. Práce, která pro ni kdysi tolik znamenala, je už pouze zdrojem stresu. A matka? Ta nesundává telefon z ucha, jen aby mohla vznášet další a další požadavky… Jak se Kate přibližuje ke svým čtyřicátým narozeninám, sílí v ní pocit, že buď něco od základu změní – anebo se zblázní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Wife Who Ran Away , 2012

locin
30.04.2015 4 z 5

Začátek měl pomalejší rozjezd, trvalo mi nějaký ten den než jsem se opravdu začetla, ale konec měl neuvěřitelně pohlcující spád, skvělý.

Leniiis
27.03.2015 3 z 5

Když jsem knížku dočítala a vypadalo to, že bude s Keirem, tak jsem si říkala to přece není možný, tak to dopadnou nemuže. A když si nakonec vybrala Neda byla jsem zklamaná, protože to na mě byl až moc velkej happy end. Skoro jako pohádka :-D

Kamilajznik
26.12.2014 5 z 5

kniha se mi velmi líbila, konec mě překvapil a i slzička ukápla.

kozisek1
25.11.2014 5 z 5

Na oddech výborné, již třetí kniha této autorky. Budu pokračovat.

Alienn
21.11.2014 4 z 5

Moje první kniha od této autorky, styl psaní mi vyhovoval, začetla jsem se hned od začátku. Taková příjemná oddechovka.

hancass
09.11.2014 4 z 5

Jako oddychovka docela dobrá, vyprávění neurazí, ale ani nenadchne,

Georgine
16.09.2014 3 z 5

Pro mě tak za tři a půl :o)

kika 13
16.09.2014 4 z 5

Kate už toho má dost a řeší to útěkem.Docela mě pobavilo jak spisovatelka popisuje situaci pohledem Neda manžela.Konec je překvapivý.

luciefeix
26.08.2014 3 z 5

zacatek nudny pote se to docela rozjede ale i tak vsechny spatne veci co se mohli stat tak se stali , chapu jeji situaci

jane1234
18.08.2014 4 z 5

Dobrá kniha, prečítala som ju na šup, ale ten záver mi pripadal trochu nereálny - taký presladený happy-end.

amysa
18.08.2014 4 z 5

Příjemné, dovolenkové a taky trošku napínavé čtení. Moje druhá knížka od Tess a rozhodně ne poslední, její styl mě prostě baví:-)
S Kate jsem stejně "stará" a občas jsem její pocity sdílela a některé její činy schvalovala... A i když to není reálný příběh, po celou dobu čtení mě neustále provázela myšlenka, jak je zkrátka pro život důležitá ta láskyplná náruč rodičů... Když někdo z nás nemá jednoduchý životní start a rodiče se ne vždy "povedou", celý život se s tím pak statečně pereme... Kate to se svou matkou a ani se svým otcem neměla vůbec snadné a i přesto dokázala dát lásku svému nevlastnímu synovi... To se mi v knížce opravdu hodně líbilo... Zkrátka to není jen tuctový sladkobolný románek, Tess do svých příběhů přidá vždy něco navíc, nad čím se člověk přeci jen na chvilku pozastaví a zamyslí...

Michaela91
04.08.2014 4 z 5

Moc dobrá knížka, oddechová. Nic náročného a já si u ní odpočinula. Být v kůži Kate asi bych taky utekla...

zuzepka
01.08.2014 4 z 5

Pár přečtených listů a já si říkala "tentokrát si sáhla vedle".Vytrvala jsem a ejhle,docela slušně se mi četlo.Jsem ve stejném věku jako hlavní hrdinka Kate,takže mi byla chvílemi i sympatická a její pocity jsem docela i chápala.Příběh by nemusel být zhuštěn ke konci knihy tak razantním způsobem.Kdyby se autorka držela reálnějšího závěru,tak bych jí i věřila.

macer1991
29.07.2014 3 z 5

Velke sklamanie ....Na začiatku som nechapala , prečo neutiekla skôr a na konci som to už nechapala vôbec.

Morgainne
21.07.2014 3 z 5

Knížka se četla lehce, rychle vtáhla do děje. Líbí se mi, že se střídají pohledy jednolivých postav, ale poslední třetina knihy je dost překombinovaná a závěr trošku přeslazený, ale proč ne :-) Happyend je aspoň někdy potřeba. V životě by to tak asi nedopadlo.

dubakm
03.06.2014 4 z 5

Kniha o tom, že žádný z nás není jen ,,černý nebo bílý", špatný nebo hodný, každý tu svou pravdu vidíme ze svého uhlu a bez kompromisů to v životě nejde.Jo, jo, žádne duhy a jednorožce nám naší životní cestu neulehčí :-)) Kniha se četla dobře, určitě přečtu i nějakou další od p. Stimson.

jasmína
20.05.2014 4 z 5

Opět mě kniha této spisovatelky bavila.

To odhodlání, vyjet ze starých kolejí a prostě se odpoutat od toho, co nás tíží, a tam přijít na to, co je vlastně správné. Kolikrát mě také napadlo, co by se stalo, kdybych teď odjela neznámo kam. Chyběla bych přítelovi ? Bylo by mu smutno ? A co v práci ? :)

Jen mě mrzí ten konec, přece jen jsem čekala sice šťastný konec, ale ne v tomto podání.

Přece pokud píše ze života, tak ať mi neříká, že každé manželství se dá zachránit !

Sobotikova
11.05.2014 4 z 5

Příjemná oddychovka, kterou jsem přečetla jedním dechem a ten konec.....no je hezké když vše dobře dopadne. Kéž by to bylo tak i v reálném životě :)

pocketka
02.05.2014 3 z 5

Sáhla jsem po této knize v době, kdy jsem potřebovala něco jednoduchého, co můžu číst na etapy dle časových možností. Začátek se četl velmi dobře, ta tchýně mi teda pořádně žrala nervy :-) Ke konci už mě kniha přestala bavit, bylo to opravdu docela dost nereálné. Kdyby zůstala autorka při zemi, mohla být kniha o mnoho lepší. Každopádně se ale čte dobře, velká oddychovka, nijak extra velký dojem ve mě nezanechala, ale svůj účel splnila.

andream
01.05.2014 5 z 5

Velice dobře se čte, jako nenáročná oddechovka super. Škoda toho konce, ten byl fakt krapet mimo mísu.