Manželka, která utekla

Manželka, která utekla https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135780/bmid_manzelka-ktera-utekla-VXL-135780.jpg 4 287 81

Taky byste potřebovala pár dní volna od života? Tato kniha je přímo stvořená pro všechny ženy, které se nechtějí z každodenní rutiny zbláznit. Kate Forrestová má pocit, jako by byla neviditelná. Svého manžela Neda má opravdu ráda, ale on si snad ani neuvědomuje, že je živá. Z roztomilých dětí vyrostli hádaví puberťáci, kteří ji většinu času ignorují. Práce, která pro ni kdysi tolik znamenala, je už pouze zdrojem stresu. A matka? Ta nesundává telefon z ucha, jen aby mohla vznášet další a další požadavky… Jak se Kate přibližuje ke svým čtyřicátým narozeninám, sílí v ní pocit, že buď něco od základu změní – anebo se zblázní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Wife Who Ran Away , 2012

Toňula
03.02.2017 4 z 5

Zajímavý, lidský příběh líčený očima několika postav, zpočátku mě trochu odrazovalo vulgární vyjadřování manžela hrdinky, ale jak děj plynul a postava se vyvíjela, odrazilo se to i v jeho projevu. Čtivá kniha s trochu sladkobolným závěrem, který mi ale nijak nevadil. Určitě sáhnu po dalších knihách autorky.

Kacula8
31.01.2017 4 z 5

Moje první od této autorky, a odstartovala mou lásku pro její knihy. Téma mi sedlo, no která z nás nemá občas...dost často...chuť utéct od všech problémů doma a stresů v práci?

cukrovka
27.11.2016 5 z 5

Zajímavý příběh. Líbilo se mi vyprávění z pohledu více postav, protože jsem si mohla udělat lepší náhled na danou situaci. Pobavilo mě, že manžel svou manželku nepostrádal celé čtyři dny a to, že není kde má být zjistil jen díky jejímu zaměstnavateli. Být v kůži Kate asi bych taky utekla.
Knížky této autorky nejsou jen na oddech, ale mají vždy i rovinu k zamyšlení nad smyslem života a jak se s ním poprat.

Gallaxy
14.11.2016 3 z 5

Já tedy nevím, autorku Tess Stimson mám ráda, ale tato kniha mě poněkud zklamala. Poněkud překombinovaná a bylo tam spousta nelogičností.

KAždopádně po jjeich knihách znovu šahnu, protože je velmi čtivá.

hanča34
07.10.2016 5 z 5

Dobrá volba, taky jsem četla na dovolené a zaujala mě.

dom.ini
01.10.2016 5 z 5

Výborná knížka, velmi čtivě napsaná, zábavná, dojemná i napínavá zároveň. A podle mého i reálná a uvěřitelná. Od první stránky mě pohltila a nutila číst pořád dál abych už věděla jak to dopadne. Obzvláště se mi líbilo, že situace byly vyprávěny vždy z pohledu několika postav a bylo tedy možné vidět jejich úhel pohledu a dalo se tak lépe do jednotlivých postav vcítit. Takže já bych mohla určitě doporučit.

bobulaL
17.08.2016 4 z 5

Příjemná oddychovka pro letní odpoledne u vody ;)

Irsaf
19.07.2016 5 z 5

Pěkný čtení.

motolka
17.07.2016 5 z 5

Knížka se mi neuvěřitelně líbila. Nenudila jsem se ani jednu jednou stránku. Hodně povedený román. Doporučuji.

helenkan
12.06.2016 4 z 5

Pěkné čtení.Myslím,že každá z nás má občas chuť od všeho utéct.

niknikita
06.06.2016 5 z 5

Neumím jinak hodnotit když jde o Tess Stimson, protože mám ráda její humorný nadhled vložený do krásně čtivých textů. Moc jsem si užívala příběh, který bych klidně mohla prožít i já sama - při troše odvahy.

kneslova
29.03.2016 4 z 5

Čekala jsem něco povrchního, ale ne, jsem spokojená, dobře se to čte. Prostě jedna z lepších knih této kategorie ..

Jana09
21.03.2016 5 z 5

Krásná, doporučuju. Život fakt není jednoduchý a nikdo neví, co nám přichystá... Opět pohled z několika stran - jedna situace, kterou každý prožívá po svém. Každý má tu svou pravdu. Chvílema jsem i lapala po dechu, jako že fakt ???

janadibelkova
06.03.2016 4 z 5

Příjemná kniha, do které jsem se nemohla začíst, začátek mě úplně nebavil, ale přišly okamžiky, kvůli kterým je fajn si knihu přečíst. Napětí, překvapení, rodinný život, kdo by si k takové knížce nesedl rád? Doporučuji nejen ženám, které chtějí utéct z rutiny, ale možná i těm, které se chystají založit rodinu a prožít dlouhé manželství...

pavči
11.01.2016 5 z 5

Tak tahle kniha me dostala. Tak krásný příběh. Moje první kniha od této autorky a super. Za necelý den přečtena. Bude mi chybět.moc pěkně se mi četla.

jluky
18.09.2015 5 z 5

Báječná kniha!! ....tá mi tak sadla!!!! Už dlho som sa tak s knihou nestotožnila - jednoducho som si to čítanie užíííííívala!!! Vyhovovalo mi aj rozprávanie účastníkov deja - aspoń som sa dozvedela, ako každý vnímal situáciu.Je to už druhá kniha, ktorú som od autorky čítala - prvá bola "Co je tvoje, je i moje" a tiež bola fajn. Ale táto druhá ma dostala!!! ....Tess Stimson mi učarovala.

Xterka
03.08.2015 5 z 5

Příběh, který měl spád. Trošku mě překvapil konec.

Lili2
09.07.2015

Velmi čtivá knížka, jako v několika dalších Tessiných knihách o manželství a dětech jsem se zde opět našla a zjistila jsem, že všechno je v životě lidském možné.....

marte_dvur
26.06.2015 5 z 5

Chvíli mi trvalo zvyknout si na vyprávění více osob jedné situace, ale nakonec jsem právě v tomto našla největší kouzlo. Moc se mi líbila scéna s neuklizenou kuchyní, jak to obyvatelé domu vnímali. Výborně napsáno, autorka umí zaujmout. Jen nerada jsem knížku odkládala.

Šánka
13.06.2015 4 z 5

Pěkný příběh, děj je opět vyprávěný z pohledu několika osob, což nám umožňuje objektivnější pohled. A určitě se i v některých situacích můžeme ztotožnit s Kate a lépe pochopit Neda. Pobavily mě pasáže o příšerkách - puberťácích, to jsem se i zasmála, tak to nějak probíhá všude. Konec je hodně nabitý dějem, plný zvratů a trošku i nečekaný. Ano, líbilo se mně to.