Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 5003 5003

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

Nika_holo
18.04.2017 5 z 5

Naprosto neskutečný příběh, drží od první stránky až do poslední a není možné od knížky jen tak odejít!

Skvělá linie příběhu, spousta nečekaných zvratů.

Joges
17.04.2017 3 z 5

Dobře napsaný thriller. Jednotná dějová linka, přímé vyprávění bez zbytečných odboček, vzrůstající napětí a samozřejmě časté zvraty. Autorka si s dějem pohrává a vy se nestačíte divit, kam až zajde. Přiznám se ale, že mě příběh rodiny v nesnázích zase až tolik neohromil, kolik podobných námětů tu už bylo. Nebudu ale knihu shazovat či snižovat, uznání si jistě zaslouží.

Ankavi
17.04.2017 5 z 5

Vynikající thriller s několika dějovými zvraty. Na tomto díle se mně líbilo to, že příběh je vyprávěn velmi nekomplikovaně, nemá mnoho postav a po zdánlivě jednoduché linii se táhne stupňující se napětí. Skoro mně bylo líto, jak kniha ubývá, protože sjems e od ní téměř nedokázala odtrhnout. Kéž by takových vycházelo víc!

Peace
17.04.2017 4 z 5

"Všichni něco předstírají, všichni si hrají na něco, co nejsou. Celý svět stojí na lžích a klamu."

Na knihu jsem se moc těšila a byla zvědavá, zda dostojí slibům masivní reklamy. A musím říct, že thriller to je opravdu slušný, při jeho čtení budete napnutí do posledního písmenka ;o)

zuzurana
17.04.2017 5 z 5

Zo začiatku som mala strach, že som sa zase nechala zlakať reklamou...zdala sa mi taka nudna a divna.. ale pak po par stránkach ma kniha zaujala... zaujala ma hlavne tým, že mala zaujímavý dej a vždy ma dokázala kniha prekvapiť. Až do poslednej stranky som nemohla byť úplne istá, že je to konečne koniec a nič sa nové nestane, alebo nové nedozviem... prekvapilo ma, že každý tam mal svoje tajomstvo a lžu... proste odporúčam prečítať každému, kto nad touto knihou váha

Mermaida
17.04.2017 4 z 5

Jeden z mých prvních thrillerů - a jsem nadmíru spokojená. Četla se s lehkostí, neobešla se bez napětí a zvratů. Nechtělo se mi od knihy odtrhnout. Jen ten konec už byl až moc dramatický (dle mého skromného názoru). Každopádně skvělé čtivo - doporučuji!

gossipavlina
17.04.2017 4 z 5

Kniha má spád, je čtivá, ale za knihu roku bych ji nepovažovala. Ale asi to bude stylem, který mně neseděl úplně na 100%. Ale měla jsem přečteno rychle, odtrhnout jsem se nemohla. Řekla bych, že bude nezapomenutelná spíš tou zápletkou. Při představě, že by mi někdo unesl dítě :-X

Minnie85
16.04.2017 5 z 5

Skvělá kniha plná absolutně nečekaných zvratů, která Vás od začátku až do konce prostě nepustí.

oolinkaa
16.04.2017 5 z 5

Sama mam 14mesicni miminko, takze tema pro me jak delane..jako wau, za den precteno, neslo se odtrhnout..stale jsem netusila, jak to dopadne s mimcem..ve finale jsem byla prekvapena jak to cele dopadlo, najednou se to otocilo o 180stupnu..fakt necekane..a za me super..necham se prekvapit, s cim se autorka dal vytasi

Surmei
16.04.2017 5 z 5

Jen co jsem si přečetla těch pár vět, o čem kniha je, věděla jsem jedno - musím ji mít. Druhý den jsem se pustila do čtení, dokonce i když u nás byla návštěva. Nemohla jsem odolat. Nešlo to. Byla jsem pohlcena příběhem a snažila jsem se odhadnout pachatele, nepovedlo se mi to. V závěru knihy se příběh stočil úplně jiným směrem než podle mě kdokoli čekal... A ta poslední stránka byla prostě třešnička na dortu plného nečekaných zvratů.
Stručně řečeno wow, 5 hvězdiček a honem jdu knížku půjčit dál :-)

Láďa92
14.04.2017 5 z 5

Parádní kniha, která se čte jedním dechem a nemá jediné hluché místo a ve které žádné postavě nemůžete věřit. Ze závěru knihy mě zamrazilo. Tady nejde jinak, než hodnotit plným počtem.

aja0661
14.04.2017 5 z 5

Precteno jednim dechem! Me se moc libila, do posledni chvile jsem netusila, kdo je vlastne unosce. Za me plny pocet!

Silwinka87
14.04.2017 5 z 5

Výborná kniha, velmi čtivá,plná zvratů s nečekaným koncem. Přečetla jsem ji za jeden den. Doporučuji.

Kate S.
14.04.2017 5 z 5

Kniha se moc hezky četla, zajímavý příběh i nečekaný závěr. Doporučuji k přečtení, kdo má rád napínavé detektivní příběhy ;-)

4xbabča
14.04.2017 5 z 5

Myslím, že na první knihu autorky je to dobré dílo. Příběh je čtivý, napínavý s překvapivým závěrem. Moc pěkně se to četlo.

MarieH
13.04.2017 3 z 5

Můj názor je stejný jako sebemi, začátek je skvělý, čtivý, hltala jsem stránky a potom přijde zlom, je z toho tuctový příběh i když takový konec jsem nečekala.

sebemi
13.04.2017 4 z 5

Moc dobře napsané, až do půlky jsem byla napnutá, jak struna a podezřívala jsem všechny. Myslím si, že uškodilo prozrazení pachatele v půlce knihy, potom už mi to přišlo lehce odhadnutelné. Co mě ale dostalo, byl závěr, ten jsem opravdu nečekala a dlouho jsem ještě na něj myslela.

veronika5179
13.04.2017 2 z 5

Bohužel, naprosty průměr ač s velkým námětovým potencionálem.

Gabetina
12.04.2017 4 z 5

Autorky první kniha..Byla napínavá a čtivá. Skoro do konce jsem toho zloducha nevěděla a jen jsem tipovala. Zvraty se mi líbili ale ten konec úplně nevím..

Adush
12.04.2017 4 z 5

Kniha byla čtivá, přečetla jsem ji celkem rychle, abych věděla, jak to dopadne.. Celou dobu mi byl "děda" odporný.. O hvězdičku míň kvůli stylu psaní. Moc se mi nelíbilo, když to občas bylo z pohledu detektiva, občas z pohledu Anne, Marca... neustálé přeskakování bez systému.