Manžel na objednávku

Manžel na objednávku https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177433/bmid_manzel-na-objednavku-MV7-177433.jpg 4 365 114

Je tu nová Bridget Jonesová a jmenuje se Anna! Anna Blytheová si na svůj život nemůže stěžovat. Má skvělou práci v redakci časopisu, úžasnou nejlepší kamarádku a právě se jí podařilo sehnat nakladatele pro svoji knižní prvotinu. Potíž je v tom, že si neustále vybírá nevhodné muže. Brzy poté, co se jí zhroutí další vztah, najde Anna vizitku společnosti, jež má stejné jméno jako ona a kterou považuje za seznamku. Ze zvědavosti a pro tu shodu jmen si ji ponechá. A když jí pak nejlepší kamarádka oznámí, že se právě zasnoubila, rozhodne se z jakéhosi pocitu žárlivosti a vzdoru tu tajemnou agenturu vyzkoušet. Jenže ji čeká pořádný šok – nejde totiž o obyčejnou seznamku, ale o kancelář nabízející exkluzivní (a taky pořádně drahé) zprostředkování sňatků... O něco později se Anna ocitne v luxusním mexickém letovisku, kde se během pouhých dvou dní seznámí s Jackem, mužem, kterého jí vybrali, a provdá se za něj. A navzdory všemu očekávání to funguje! Alespoň do chvíle, než novopečená manželka odhalí, že ani Jack, ani agentura nejsou tím, čím se zdáli.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Arranged , 2012

Floriška7
19.05.2016 4 z 5

Taková ta fajnová, příjemná oddychovka. Přesně toto jsem od ní čekala.

Brambu
25.04.2016 3 z 5

Objednat si manžela? To je přeci nesmysl. Lásku ani přátelství si nelze koupit. Ale kniha se nám snaží toto tvrzení vyvrátit a že se jí to málem podaří... Samotné vyvrcholené předčilo moje očekávání. Příjemné počteníčko, které rozhodně nepřipomíná Bridget Jonesovou.

Helena Lacková
24.04.2016 5 z 5

Na seznamce to brali opravdu hopem

peitho.1
20.02.2016 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha, četla se úplně sama, hodně se mi líbil styl psaní, super zápletka, sympatické postavy, vtip, no co k tomu ještě dodat... Za den přečteno a většinu času s úsměvem na tváři :)

FreshPatty
11.02.2016 4 z 5

Ale ano, mne se kniha líbila. :) Sice trošku nadnesené a v některých částech urychlené, ale jako oddechovka super. Jediné, co mne tedy celou knihu doslova iritovalo, byla zdrobnělina jména hlavní postavy.. Já chápu, že je kniha přeložená do češtiny, ale z Anny udělat Aničku, popřípadě oslovení "Ani", to jako vážně? Asi jsem povrchní, ale je mi to proti srsti :D

karolina0560
20.12.2015 5 z 5

Knížku jsem si koupila na začátku týdne a už dnes je přečtená a to jen za dobu co jsem jela do práce a z ní.Velmi hezky udělaná kniha doporučuji si jí přečíst..

evelýny
06.11.2015 4 z 5

Začátek tohoto příběhu na mě působil tak nějak bláznivě. Když jsem však přestala uvažovat o reálnosti příběhu, rozvinul se vtipně napsaný příběh o lásce, přátelství a o tom, že někdy stačí nehledat lásku na první pohled, ale podívat se ještě jednou. A když se ke knize ještě někdy vrátím, možná přidám jednu hvězdu, kdo ví.....?

Lucii89
09.10.2015 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, přečetla jsem ji za pár dnů, kdybych mohla, tak se od ní ale neodtrhnu :-)) Byla jsem zvědavá, jak ten "jejich příběh" skončí a nechci nic prozrazovat těm, kteří sem nahlédnou před přečtením, ale doporučuji, krásné čtení :)

Ankavi
06.10.2015 4 z 5

Zábavná kniha, neotřelý námět, překvapivá zápletka ve chvíli, kdy se vám zdá vše jasné - a logické rozuzlení. Tak bych charakterizovala tuto knihu, která byla příjemným odlehčením a zpestřením mé četby, nicméně vracet se k ní nebudu. Je to ale taková pěkná "holčičárna", jak již píše někdo pode mnou.

katerina8565
05.10.2015 3 z 5

Kniha se dobře četla, ale nijak zvlášť mě nezaujala a ničím si mě nezískala. Něco na ní je, ale dvakrát ji číst nepotřebuju. Zapomenutá byla o něco lepší.

Karolína18
11.09.2015 3 z 5

Příjemná kniha, která neurazí ale ani nenadchne. Hodí se pro dny, kdy máte chuť na něco sladkého. Hlavní hrdiny si lehce oblíbíte, i když Jacka podle všeho asi snadněji. Příběh je rozhodně zajímavý, místy vtipný a konečnou zápletku by předpokládám nikdo nečekal. Nebo u mě to tak alespoň bylo, proto dávám knize výrazné plus.

nejpet
15.04.2015 3 z 5

Zajímavá zápletka, zajímavé úvahy o úloze přátelství v manželství i o vztazích celkově. Jinak mě ale kniha moc nevtáhla, neprožívala jsem ji úplně tak, jak to mám ráda.

aknelka
20.02.2015 5 z 5

Četla jsem na dovolené, příjemná zápletka, ideální mužský, krásné romantické prostředí..... Co víc si přát.

Lentilka2
19.01.2015 4 z 5

Docela mě překvapila..... nečekala jsem takový zvrat.... Jinak pěkné čtení.

Yana-66
31.12.2014 5 z 5

Ze začátku jsem si myslela že čtu detektivku, ale pak se to změnilo na čistou romantiku, což já ráda :-) Doporučuju si přečíst, je v tom nápad a parádní chlap - co víc si přát :-)

ivousekk
14.12.2014 4 z 5

super "holčičí" knížka, která se mi velice dobře četla. knížka má nápad, spád a hodně situací jsem s hlavní postavou docela prožívala. rozhodně palec nahoru :-)

Veronika.C
20.10.2014 4 z 5

Zajímavý námět, příjemná oddychovka :)

luciefeix
30.09.2014

Velice dobrý zápletka , přečteno za jeden den ,

locin
23.08.2014 5 z 5

Zapeklitá zápletka, moc mě oslovil autorčin styl psaní. Kniha měla spád a nabídla něco trochu netradičního.
Poklidné manželství a nebo láska? Oboje je důležité, ale co když si osoba, které se to nejvíc týká myslí, že tyto dvě věci nelze sloučit? Možná předvídatelný konec, ale mě se přesto kniha moc líbila.
Proto se přece romány čtou ne, protože většinou vždy končí happy endem. :)

Pivísek
21.07.2014 4 z 5

Dobře napsaná čtivá oddechovka se zajímavým tématem! :o)

spisovatelé svatba

Catherine McKenzie
kanadská, 1974
2013  74%Manžel na objednávku
2012  73%Zapomenutá
2014  72%Tajomstvá

Kniha Manžel na objednávku je v