Manžel na objednávku

Manžel na objednávku https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177433/bmid_manzel-na-objednavku-MV7-177433.jpg 4 365 114

Je tu nová Bridget Jonesová a jmenuje se Anna! Anna Blytheová si na svůj život nemůže stěžovat. Má skvělou práci v redakci časopisu, úžasnou nejlepší kamarádku a právě se jí podařilo sehnat nakladatele pro svoji knižní prvotinu. Potíž je v tom, že si neustále vybírá nevhodné muže. Brzy poté, co se jí zhroutí další vztah, najde Anna vizitku společnosti, jež má stejné jméno jako ona a kterou považuje za seznamku. Ze zvědavosti a pro tu shodu jmen si ji ponechá. A když jí pak nejlepší kamarádka oznámí, že se právě zasnoubila, rozhodne se z jakéhosi pocitu žárlivosti a vzdoru tu tajemnou agenturu vyzkoušet. Jenže ji čeká pořádný šok – nejde totiž o obyčejnou seznamku, ale o kancelář nabízející exkluzivní (a taky pořádně drahé) zprostředkování sňatků... O něco později se Anna ocitne v luxusním mexickém letovisku, kde se během pouhých dvou dní seznámí s Jackem, mužem, kterého jí vybrali, a provdá se za něj. A navzdory všemu očekávání to funguje! Alespoň do chvíle, než novopečená manželka odhalí, že ani Jack, ani agentura nejsou tím, čím se zdáli.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Arranged , 2012

Andrea963
20.11.2018 3 z 5

Nebyla vyloženě špatná, ale taková nijaká. Ani dobrá ani špatná. Příběh sám o sobě se mi líbil, ale možná že způsob psaní mi nevyhovoval,nevím. Každopádně nikde žádné jiskření a to mi prostě chybělo.
Ale s Bridget to fakt nemá nic společného

Daenerys
20.11.2018 4 z 5

Vyloženě romanťárna, ovšem musím dát 4 hvězdy za čtivost. Je to milé a odlehčené, kdo hledá oddych a totální vypnutí u knížky, nejspíš nebude zklamán. Jen nechápu to přirovnání k Bridget v anotaci, nebo chápu, má to nalákat... jenže takhle oblafnutý čtenář si svou frustraci nejspíš vybije na hodnocení této knihy, což jí ve finále dvakrát neprospěje.

kopretitinka
18.10.2018 3 z 5

Neurazí - nenadchne. Taková ta prázdninová kniha, po jejíž přečtení, zapomenete obsah.

jitka7
19.09.2018 1 z 5

Není to vtipná kniha jako Bridget Jones. Je to přesládlá romanťárna. Nerada odkládám knihy nedočtené, takže jsem se nakonec prolouskala, ale za týden nebudu vědět, o čem kniha je.

karlos1884
07.08.2018

když koukám na komentáře, budu asi jediný chlap, který tuto knihu bude komentovat, začal jsem jí číst spíš z nudy s tím, že po pár stránkách jí odložím protože to určitě bude blbost. Opak je pravdou, kniha je velmi dobrá. Chvilema jsem se přistihnul, že už jsem se těšil až si tuto knihu budu večer zase číst. Mohu určitě doporučit :)

katinthebox
25.06.2018 5 z 5

Tak po precteni komentaru jsem se trochu bala, ze to nebude moc dobre. Opak byl pravdou. Musim rict, ze se mi tahle knizka cetla sama a libila o level vice nez Zapomenuta, kterou jsem cetla driv. Mohu jen doporucit. je to skvela oddychovka a jako zena stejneho veku jako hlavni hrdinka jsem se v nekterych castech i nasla :D

marci137
21.05.2018 2 z 5

,,Manžel,, celkem nesympatický. Knihu si podruhé asi fakt číst nebudu...

Petruse21
07.05.2018 1 z 5

Mizérie nad mizérii. Jestli tohle byla kniha pro skutečné ženy, s chytrou a schopnou hlavní hrdinkou, jak se uvádí na obálce, tak jsem čínský bůh srandy. K uzoufání nudné, plytké a hloupoučké. Nedoporučuji.

Juvka
28.04.2018

Oddechový romantický román na večery u vína. Kniha se četla dobře a každá ženská se v ní v některých pasážích najde.

ladyka
08.04.2018 2 z 5

Někdy si ráda přečtu oddechový nenáročný román, ale tento mě - narozdíl od ostatních nadšených čtenářek - nijak nenadchl. A to i přesto, že styl psaní byl docela příjemný, ani zápletka nevypadala špatně, do 2/3 se četlo dobře a místy mě i bavilo, ale pak mě příběh a hrdinové začali iritovat a už jsem to nedokázala číst s nadšením. I ten konec mi přišel takový uspěchaný...Tak nevím, ale od této autorky si už asi nic nepřečtu...

Martink@
05.04.2018 4 z 5

U této knihy jsem po předchozí zkušenosti s autorkou šla na jistotu... Její styl mě baví, když chci vypnout a "číst bez přemýšlení." Není to nic světoborného, je to prostě oddechovka a ty já občas ráda. Když nejsou uplně nablbé a to tahle dle mě není. Jsou tam sice nějáké pasáže, které jsou takové jednoduché, ale účel splnila... Téma je docela zajímavé, hlavní myšlenka není vůbec špatná...

Lee7
11.01.2018 3 z 5

Nebyla špatná s dobře se četla, vtipná. Přečteno za jeden večer.

kvicalka
02.01.2018 5 z 5

Dobre se cetla, pekna uvolnujici romantika

Mellisek
15.12.2017 3 z 5

Nebyla to tuctová kniha, ale musím uznat - že pokud pak čtu mezi řádky tak mě kniha neoslovila - ALE neurazila abych jí odložila. Hlavní hrdinka je typická ženská prostě co má na okolo happyendy a ona sama chce. Ta hlavní zápletka je v celku dobře vyřešená no pak ten konec Jack H. - no prostě už mě to nebavilo. Celá kniha byla natáhlá a byť to byla zajímavá volbou zápletky tak mě neoslovila od autorky vyzkouším ještě jednu knihu a uvidíme..

adelka7079
24.11.2017 4 z 5

Kniha koupena v levnych knihach na slepo asi za 29 Kc. Velmi mile prekvapila, hezka, nezna romance. Ja jsem spokojena.

keiko33
13.11.2017 3 z 5

Taka obycajna romantika, nicim neurazi, ale ani neohuri. Napad objednavky buduceho zivotneho partnera? Tato tema mi akosi nesadla.

tanja
03.11.2017 5 z 5

Moc hezká knížka. Trošku jsem to obulela. Ale bude určitě patřit k mým oblíbeným. A jo, je to slaďárna, ale....

Vendulik
06.10.2017 5 z 5

Kniha je velice dobře ctive napsána.konec byl malinko předvídatelný, ale ani tak mě kniha neodradila.

Danca196
19.09.2017 3 z 5

Klasická oddychovka se šťastným koncem. Ze začátku byla kniha trochu nudná a přemýšlela jsem, že ji odložím. Nakonec jsem vydržela a stálo to za to. Doporučuji všem, co si rádi nad šťastným koncem popláčou:-)

marty7637

kanadská, 1974
2013  74%Manžel na objednávku
2012  73%Zapomenutá
2014  72%Tajomstvá

Kniha Manžel na objednávku je v