Malinový sen

Malinový sen https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248067/bmid_malinovy-sen-vAL-248067.jpg 3 40 10

Eliška privolí na stávku so svojím priateľom Borisom, s ktorým spoločne vlastní personálnu agentúru. Kto stávku vyhrá, bude agentúre šéfovať. Zamestná sa teda ako asistentka vo firme Ovocný raj, kde dennodenne prežíva vtipné a priam až neuveriteľné situácie. Hoci sú jej skúsenosti z personálnej agentúry pestré, Ovocný raj je aj pre ňu príliš silnou kávou. Vydrží to? Podarí sa jej vyhrať veľkú hru s Borisom? A pomôže kamarátke Eve dostať sa zo spleti jej ľúbostných vzťahov? Román je o tom, že aj v tomto uponáhľanom čase, keď všetci žijeme pod obrovským tlakom, ešte existujú aj krásne vzťahy plné lásky a ohňa...... celý text

Bell@
20.03.2024 4 z 5

Skvělá knížka! Oceňuji rychlý spád i gradující popis, jak to chodí ve firmě Ovocného ráje. Rozhodně doporučuji!

Zuzulinka
13.07.2022

Knihu jsem nedočetla..

Allla9
01.02.2020 4 z 5

Příběh Elišky a Borise je plný humorných postřehů ze života.

zaranda
09.01.2020 2 z 5

První kniha s červeným nadpisem, která mi v knihovně padla do oka. Zápletka se sázkou zajímavá, ale všechny ty "sexy" smsky mi tam přišly nadbytečné a nijak nepřispěly ke čtivosti či atraktivitě knihy.

helenkan
26.12.2019 1 z 5

Nemůžu říct, že by mě zrovna bavila. Nejlepší na tom byl vztah mezi Eliškou a Borisem.

Ála1968
01.07.2019 1 z 5

Knihu jsem třikrát odložila,nemohla jsem se začíst,ale nakonec jsem si před ní přečetla Pralinky s chilli,která mě mile překvapila,takže jsem se snažila knihu dočíst.Nejsem žádná puritánka,ale sexy smsky byly i na mě moc.Nakonec jsem to v půlce vzdala.Je zvláštní jak jedna autorka dokáže napsat tak rozdílné knihy.Tohle se tedy vážně nepovedlo

jasmína
06.08.2016 2 z 5

Docela slabší kniha autorky.....

elisa194
29.03.2016 2 z 5

Za mě nejslabší kniha od této autorky. Neměla jsem ani chuť knihu dočíst.

gargamelka
10.03.2016 5 z 5

Nenáročná oddychovka

Magdalena
15.01.2016 odpad!

Ztráta času. Nedočetla jsem to ani do třetiny, jakýsi chabý pokus asi o Jackie Collins nebo tak něco....