Mafie matek

Mafie matek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44277/mafie-matek-44277.jpg 4 99 42

Hledá se Supermatka! Ano, existují perfektní mamky a vzorné matky, které si s ostatními ženami vyměňují pouze kuchařské recepty, tipy na kroužky a výchovná doporučení. Možná jsou ale pouze děsivým přízrakem, sužujícím předměstí. Proti nim pomůže jediné: semknout se a založit kreativní antihnutí: Mafii matek! Ode dneška se musí všechny hodné maminky cítit jako v pelíšku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mütter-Mafia , 2008

anais
27.07.2015 2 z 5

Asi jsem neskromná, čekala jsem víc.

rajen
22.06.2015 4 z 5

Zábavné oddechové čtení včetně naivní romantiky, ideální, pokud jste zrovna na mateřské..

Daenerys
06.06.2015 5 z 5

Právě dočteno, jsem absolutně nadšená a dávám za mě naprosto zasloužených 5 hvězdiček, kdyby šlo, dala bych i víc. Geniální. Skvěle jsem se bavila a v budoucnu si Mafii matek ráda přečtu znovu. Živé, vtipné - oddechovka, která se čte sama.

Liana
05.06.2015 5 z 5

Veľmi milé prekvapenie. Priznám sa, že som sa trocha bála sklamania, že to bude ďalší trápny pokus o humor na tému matky a deti. Naviac autorku som zatiaľ mala možnosť poznať len z jej fantasy trilógie, ktorá bola síce super, ale úplne iný žáner. No už po pár stranách som nevedela knihu pustiť z ruky. Ani neviem ako a bol koniec. Tak krásne, príjemné a oddychové chvíle pri knihe, som už dávno nezažila. Kniha je písaná sviežo, vtipne, má to tempo a priam z nej srší pozitívna energia. Naviac štýl humoru bol presne podľa môjho gusta. Všetkým túto knihu vrelo odporúčam. Pre mňa sa táto autorka stala práve obľúbenou a plánujem si prečítať aj ďalšie jej knihy.

Acinore
11.03.2015 4 z 5

Příjemná oddychovka :)

Roanna
14.01.2015 4 z 5

Jednoduché oddechové čtení, stylem psaní mi přijde spíš pro mladé holky než matky. Líbí se mi osobitý humor Kerstin, který je protkaný celou knihou. Jen tu předvídatelnou romantiku s Jaguářím mužem bych raději přenechala Rosamundě Pilcherové :-)

Lucka385
19.11.2014 5 z 5

Velice povedená kniha, která mě opravdu bavila. U knihy jsem se jak zasmála, tak kroutila hlavou nad názory některých matek. Opravdu jsou některé matky tak potrhlé, jako ty ze spolku? No, snad převládají ty normálnější. Rozhodně zkusím další knihy od této spisovatelky.

deena
31.08.2014 5 z 5

Super knížka na odreagování. Musím říct, že ze začátku jsem si říkala, šmankot co to je. Každopádně jsem se od knihy nemohla odtrhnout a měla ji přečtenou během dvou dnů a spěchala si koupit další knihu této autorky. Doporučuji ;)

Alienn
11.08.2014 4 z 5

Skvělá knížka pro odreagování. Jako první jsem od této autorky četla knihu Každé řešení má svůj problém, ale tato mě pobavila více. Určitě ještě nějakou knihu zkusím.

dubakm
26.05.2014 4 z 5

Vtipná kniha o společenství supermatek, které jsou vším možným, jen ne tím, čím se prezentují. Ty jejich emaily neměli chybu, tam to vzájemným pochopením a tolerantností jen sršelo :-)))

JanaPET
22.05.2014 5 z 5

Kniha se mi strašně líbila. Moc jsem se pobavila, skvěle napsané, bezva legrace. Začetla jsem se do ní s vervou od první kapitoly a s napětím čekala, jak to všechno dopadne :-) Některé hlášky u nás zdomácněly a bavíme se jimi s celou rodinou :-)

anibeni
16.04.2014 4 z 5

Skvělá oddychovka, u této knihy jsem se bavila, i když ne tolik jako u jiné knihy této autorky (Každé řešení má svůj problém)... Nicméně coby matku mne některé situace opravdu pobavily..

Milla
10.04.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila, ostatně jako i další od této autorky, které už mám přečtené. Pokaždé když jsem došla k části, kde si "supermatky" psaly na jejich fóru, tak jsem nepřestávala kroutit hlavou, jaké to jsou krůty :)

Zorka
03.01.2014 3 z 5

Máte pocit, že nejste dokonalé matky? Pak doporučuji přečíst si tuto knihu, abyste zjistily, že jste zcela normální. Kniha s notnou dávkou nadsázky líčí "supermatky", pokrytecké, bez úcty k ostatním, plné snobství a hlouposti, nicméně se sobě samé uděleným štemplem skvělé matky. Žádná velká hodnotná literatura, ale oddychovka, která pobaví a postaví člověka zpátky do reality. Závěr trošku slaďárna (happy end - epizoda s Jaguářím mužem), ale jinak docela ok.

bookcase
25.08.2013 4 z 5

Příjemná oddechovka, hodně humorná, nasmála jsem se. Skvěle paroduje rádoby dokonalost některých matek.

Anne Leyyd
10.07.2013

Bohužel nedočteno. Po úžasné sérii Drahokamy jsem od Kerstin Gier čekala něco podobně skvělého, ale tohle mě zklamalo. Dostala jsem se ke straně 70 a prostě mě to nebavilo ani nezaujalo natolik, abych s tím chtěla pokračovat.

Možná, že za to zčásti může fakt, že ještě nejsem matka, ale prostě jsem čekala víc. Vtipná místa byla sem tam, ale přišlo mi to takové „nemastné neslané.“ Třeba se k této knize za pár let vrátím, ale momentálně ji pouštím k vodě.

janulka1310
07.07.2013 5 z 5

Opravdu jsem se pobavila, kniha výborná pro matky i nematky. Výborný smysl pro humor.

danuska
27.06.2013 4 z 5

Dobre, oddychove a zabavne citanie.

anajov
06.10.2012 4 z 5

Výborná oddychovka, čtivá, má spád, humorná, i reálná, prostě dobrá k odreagování. I já se podívám po dalších knihách této autorky.

Lucila
20.08.2012 4 z 5

Super kniha (pro matky). I když nejste perfektní podle příručky a nevyberou vás do správného klubu, tak někde ve vašem okolí vzniká skupina podobně "postižených" matek. Hlavně to nelámat přes koleno a brát život s humorem.