Nesmrtelná láska

Nesmrtelná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108360/nesmrtelna-laska-108360.jpg 4 37 13

MacDonellovy nevěsty série

< 5. díl

Hannah kdysi mívala jiné jméno a žila život obyčejné venkovanky. Její manžel byl hrubec a násilník a nemilosrdně jí bil. Jednou jí zmlátil tak, že téměř umírala. Tehdy dostala na vybranou - buď může zemřít, nebo bude proměněna v baobhan sith, krvelačnou čarodějnici. Vybrala si druhou možnost. Od té doby nestárla a dnes žije na opuštěném ostrově stranou všech lidí. Přesto se její osud už podruhé zkřížil s jedním pozoruhodným mužem. Drake McKay se poprvé s Hannah setkal, když bezúspěšně léčila jeho nemocnou ženu. Ač jí do určité míry kladl za vinu, že manželka zemřela, přece jen na obávanou léčitelku úplně nezanevřel. Rozhodně nemohl nečinně přihlížet, aby jí zahubili pověrčiví vesničané...... celý text

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Levné knihy

My Immortal Promise , 2008

Kikulka97
20.06.2023 3 z 5

Ve srovnání s fiaskem předchozího dílu, toto nebylo špatné. Mělo to svým způsobem logiku (i když autorčini upíří jsou sami o sobě hodně divní, dokonce víc než třpytící se Eda xD) a děj plynul nadočekávání dobře. Takže to nebyla úplná ztráta času (pořád srovnáváme tento díl s tím předchozím, jinak na romantiku podprůměr)

Amitiel76
17.06.2018 3 z 5

Tak za mě tedy ne.....
Kniha mi přišla strašně vleklá, nudná a nezáživná. Měla jsem pocit, že na ten její konec snad nikdy nedolezu.
První díl byl perfektní, zamilovala jsem si hlavní dvojici Deidru i Stephena, ale postavy druhého díly mě vůbec neoslovily. Tato kniha už neměla takový spád, ani čtivost. Tady už nešlo o čarodějnictví a procesy.... tento díl se změnil na čistě upíří záležitost, která už neměla vůbec nic z předchozí části.
Byla jsem zklamaná :-(

lenka9778
12.12.2017 5 z 5

Druhý díl byl pro mě spíše prodlouženým epilogem k prvnímu dílu. Velice jsem si oblíbila hlavní dvojici z prvního dílu.

veronika6285
22.02.2017 5 z 5

mohu říct, že to bylo úžasné čtení. Trochu jsem se u toho nasmála, ale i trochu posmutněla, ale bylo to nádherné.
Pobavil a potěšil mě ten konec.

CHESS
11.06.2016 5 z 5

Naprostá bomba, četla jsem stokrát a nejspíš ještě stokrát číst budu :)

jirkapos
10.11.2015 5 z 5

Moje oblíbené téma - upíři, vlkodlaci a jejich lovci... co dodat, lehké oddychové čtení.

petrzel
27.03.2015 5 z 5

Taky se mi to líbilo,skvělá oddechovka.

renefer
29.12.2013 5 z 5

Trochu mě odrazoval název, ale knížka je perfektní, upírům se tady sice říká čarodějové, ale od čtení jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji!

PriMula
11.08.2013 5 z 5

Zvláštně napsaná knížka která se mi ohromně líbila! :) Doporučuji! :)

Nikolka001
05.08.2013 4 z 5

Moc pěkné pokračování prvního dílu. Pořád,ale nechápu proč Levné knihy nejdříve vydaly 5 a poté až 4 díl. :) Kniha byla zajímavá a četla se jednoduše. Příběh o upírech,lovcích upírů a mnoho dalšího.

miruska1
03.07.2013 5 z 5

Mne sa tato kniha pačila, bola to veľmi pekna rozpravka.

Answera
04.02.2013 2 z 5

Kniha se mi dobře nečetla. Málo kdy jsem se pořádně začetla. Přemýšlím, zda mám dát šanci druhému dílu.... :-/

Ashlee7
26.06.2012 3 z 5

...hmmm...tak tohle by mohla být velmi zajímavá kniha... ,-)

Jen Holling
americká