Liška Šiška v cukrárně

Liška Šiška v cukrárně https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509582/bmid_liska-siska-v-cukrarne-Yo6-509582.jpg 4 14 6

Liška Šiška série

< 3. díl

Dnes je Den dětí a Adélka s maminkou a tatínkem jdou do cukrárny, aby svátek pořádně oslavili. Je tady tolik dobrot! Příjemné odpoledne v cukrárně ale končí a na děti ještě čeká na náměstí program plný soutěží. Adélka spěchá, aby vše stihla, také paní cukrářka už zamyká a obchod je prázdný… A jéje! Už je to tu zase! Na lišku Šišku se opět zapomnělo a ta si teď v cukrárně musí poradit sama. Jedí lišky dorty? A pijí horkou čokoládu, nebo kafíčko? Všechno se dozvíte, když se začtete do třetího dobrodružství oblíbené lišky Šišky.... celý text

veronika0382
21.08.2023 5 z 5

Díky této knize, začala naše Elli konečně poslouchat a chce předčítat. Lišku Šišku jsme museli přečíst celou pětkrát dokola, jak se jí líbila. A to zkrátka mluví za vše. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

Luciluc
01.03.2023 4 z 5

Knížka čtená dceři. Měla jsem radost z nově vydaného dílu a tento jsme dokonce četly ješte před druhým (Liška Šiška u doktora). Ale jsem trochu zklamaná. Ilustrace jsou hezké, víc realistické co se lišky týká, ale ty "původní" se mi líbily více. Škoda opakujícího se motivu jako v Liška Šiška ve školce, a to pečení dortu (na konci knihy je na dort recept). Nebylo to špatné, ale doufám, že díl u doktora bude lepší.

bookcase
24.02.2023 4 z 5

Třetí příběh oblíbené plyšové lišky je zábavný, plný dortíků a čokolády. Chyběly nám ilustrace Báry Buchalové, jsme se synem v tomhle dost konzervy a předchozí dvě knížky byly s jejími obrázky naprosto úžasné. Ale i tak jsme si čtení užili, přestože dort se dělal už podruhé, tady by to chtělo obměnu.

LunaL.
19.02.2023 3 z 5

První dva díly se nám moc líbily, vyhlížela jsem v knihovně třetí. Skoro bych knihu nepoznala, jak se změnily obrázky! Mě se asi líbily víc, děti si knihy skoro nevšimly a musela jsem na ni nalákat, abychom ji četli. Děj byl na podobné brdo jako předchozí díly. První díl chtěly děti číst několikrát. Tenhle díl jsme přečetli najednou, ale asi naposled. Škoda

janca6129
01.02.2023 5 z 5

Půvabná pohádka o obživlých hračkách přináší nejen zábavný příběh lišky a jejích hračkových přátel, ale také recept na čokodort a několik ponaučení. Dětem se určitě bude líbit – minimálně jim dodá naději, že jejich zapomenutý plyšák někde zažívá velké dobrodružství. :)

90 %

ewwie
26.01.2023

S novými ilustracemi ztratila Liška Šiška své kouzlo, ani příběh ji nezachránil :( .