Kamarádi ze záhrobí

Kamarádi ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412667/bmid_kamaradi-ze-zahrobi-LGO-412667.jpg 4 15 7

Je to tu sice samý nebožtík, ale mrtvo tu rozhodně není. Za hřbitovní zdí to žije. Sešla se tu povedená společnost – od motorkáře přes starostu až po ukašlaná dvojčata. Co tahle dušičková sešlost nestihla zaživa, to si vynahradí po smrti. Užijte si černý humor. Jsou tu veselé i napínavé příběhy kamarádů ze záhrobí. Černohumorné příběhy Ivy Geckové s nadsázkou ilustroval Josef Pospíchal.... celý text

Aya81
16.12.2023 3 z 5

Nápad lepší než provedení, ale trochu vtipu to mělo. Ilustrace povedené.

lenkaabooks
13.03.2020 4 z 5

Že po smrti je hlavně veselo nám předvádí skupinka obyvatel jednoho vesnického hřbitova. Šmrnc tomu dodávají povedené ilustrace, díky kterým jsem po knize sáhla. Určeno pro mladší školní věk.

kuky921
22.01.2020 3 z 5

Ilustrace jsou velmi hezké, ale příběh nezaujal.

logopedka
30.08.2019 1 z 5

Předpokládala jsem, vzhledem k větší velikosti písma, že kniha je určena pro "druhé", "třetí" čtení. Nemyslím si však, že text je vhodný pro takto malé děti.

Příběh bohužel nezaujal ani mě - dospěláka. Od knihy jsem očekávala víc.

a.k
29.07.2019 4 z 5

Tak této krásce jsem neodolala. Nádherně ilustrovaná kniha, která nabízí velké dobrodružství obyvatel vesnického hřbitůvku. Nečekejte žádné zombie příšery a hororové scény. I přes prostředí, ve kterém se celá kniha odehrává, vyznívá příběh pozitivně, hravě a vesele.

Henriette
24.07.2019 4 z 5

Kniha vhodná pro děti i dospělé. :) Dobře jsem se bavila.

ladyfromskye
14.07.2019 3 z 5

Knížka, která je vymazlená po stránce grafické a ilustrátorské, ale z hlediska toho nejdůžitějšího, příběhu, už ne. Hned začátek je nevychytaný, něco na pomezí postupného uvedení do děje a in media res, což rozhodně není pro děti vhodné. Následující příběhy pak svou kvalitou hodně oscilují - jsou tu ty skvělé, dobré i podprůměrné. Své čtenáře si knížka určitě najde, ale já jsem prostě rozmazlená starou školou a tohle pro mě bylo velké zklamání.

2020  93%Liška Šiška ve školce
2019  71%Kamarádi ze záhrobí
2018  83%Florentýna a kouzelná kniha
2018  84%Čertí babička
2020  92%Liška Šiška u doktora

Kniha Kamarádi ze záhrobí je v