Legendy Atalien

Legendy Atalien https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217525/bmid_legendy-atalien-217525.jpg 3 5 3

Dobrodružný příběh člověka, který poznal sám sebe a naplnil svůj osud. Z chlapce mužem. Z muže bojovníkem. Z bojovníka rytířem. Z rytíře hrdinou. Z hrdiny legendou.

filip2938
19.11.2021 5 z 5

Vazrna Pani Alma-Nacida.. Autor to pisal v 17 rokoch svojho zivota. Pribeh vychadza z osobnych pocitov ktore dovtedy prezival. Mna osobne pribeh dojal a to mi je 30...Ked ste teda mila pani taka kriticka, rad si precitam nejake dielo ktore ste napisala sama. Charlie ich ma pokial sa nemylim uz 24..nie som nejaky jeho blizky priatel ale ako autor je mi sympaticky a stylovo mi sedi.. Len tolko z mojej strany.

Alma-Nacida
04.08.2021

Nehodnotím hvězdami, protože jsem spolu se svými dětskými čtenáři z letního čtenářsko - diskuzního klubu nedočetla. Stylově je to prostě děs, který jeden 11 letý kluk shrnul jako: "To zní, jako kdybych to napsal já. Takže nic moc."
Vidím, že je na sebe asi moc přísný, když tohle vyjde jako "opravdická" kniha.
Cestu mistra meče jsme poslouchali jako audio a bylo to o chlup lepší, ale taky takové mravoučně divné, aspoň pro mě.

Dinotrain
12.03.2021 1 z 5

Cilova skupina budou ctenari 10-14 let. Starsim ctenarum asi bude chybet hlubsi psychologie postav (prikladem vztah mezi Williem a jeho mistrem a proc si hned padli do oka, kdyz se potkali). Dialogy mezi postavami jsou takove neprirozene. Pribeh/postavy se napadne podoba serii Hranicaruv ucen od Flanagana, ktera je co do postav propracovanejsi a dej ne vzdy tak prvoplanovy jako Legendy Atalien.

Detem 10-14let se Legendy Atalien bude libit, starsi ctenare asi neoslni

Charlie Greenberg