Cesta mistra meče

Cesta mistra meče https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283410/mid_cesta-mistra-mece-6TF-283410.jpg 3 12 6

Co se musí v našem životě stát, abychom se rozhodli vydat se svou vlastní cestou? Kvality, které hrdina příběhu Alan zastupuje, jsou v každém z nás. Za nás všechny se vydal na cestu hledání vlastního mistrovství. Stálo jej to mnoho práce, bolesti i roz- hodnutí. Najděte podstatu Alana ve svém nitru. Je tam. Možná zatím jen spí, možná čeká na vaši pozornost.... celý text

Historie
Vydáno: ekniha , Greenberg

Allena24
02.12.2023 4 z 5

Příběh na 28 stránkách podpořím 4*. Určitě zkusím i další tvorbu pana Greenberga.

kopeceli
04.03.2023 4 z 5

Mnoho spisovatelů píše také kratší povídky kromě velkých knih. Nejprve proto, aby se vypsali, později, aby zúročili menší nápady a čtenářská obec lačnící po dalším díle byla uspokojena, třebaže nápad na novou knihu nepřichází.
Toto dílko bych zařadila k těm prvním, tedy, aby autor získal cvik k větší tvorbě. A v tom případě hodnotím poměrně vysoko, protože povídka má myšlenku, je srozumitelná, zajímavá.
Já jsem zklamaná nebyla.

Finvarra
10.01.2021 3 z 5

Je to taková delší slohovka. Anglická jména mi v příběhu moc neseděla, ale vlastně na nich nezáleželo. Důležitá byla myšlenka příběhu. Zrovna nedávno jsem otevřela knihu s názvem Rozcestí. Myslím, že obsah je stejný, jen se liší formou. Každopádně moudrost je to v dnešní době veliká.

Lady.Lucrezia
11.01.2020 4 z 5

Jednoduché, krátké, moudré, přímočaré a k zamyšlení. Super knížka ;)

Peleus
01.03.2018 2 z 5

Je cítit, že autor se upřímně pokoušel sdělit jakousi nadčasovou pravdu. Jenže jakou?

Delirium
23.12.2017 3 z 5

Je škoda využít tak pěkný příběh jen na krátkou povídku/pohádku. Z fleku by se z toho dal udělat rozsáhlý román, pokud by byla zápletka složitější.

seberealizace bojová umění hledání smyslu života sebepoznání, sebepoznávání

Charlie Greenberg
česká, 1989
2014  60%Legendy Atalien
2015  64%Kartář
2020  55%Nádherné Nedostupné Ženy
2013  63%Cesta mistra meče
2016  76%AirWolf

Kniha Cesta mistra meče je v