Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328873/bmid_lahodne-s-ellou-dzusy-a-smoothies-p-i56-328873.jpg 4 22 4

30 nových receptů v kapesním vydání od autorky bestselleru Lahodně s Ellou. Tato kniha je první ze série plánovaných knih chutných, výživných a superrychlých receptů v malém formátu. Ella miluje smoothies a džusy! V této knize shromáždila 30 zcela nových a unikátních receptů na výživné smoothies a úžasné džusy s použitím snadno dostupných surovin rostlinného původu, plných lahodných chutí. Jednoduché a rychlé – prostě ideální pro každodenní shon. Vychutnejte si borůvkovo-hruškový snídaňový koktejl, energií nabitý zelený sen nebo lahodný mátovo-kokosový shake.... celý text

Literatura naučná Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Omega

Deliciously Ella Smoothies & Juices , 2016

Angelika92
06.09.2021 3 z 5

Určitě v knize jsou originální recepty. Dle mého názoru je to škoda papíru. Nemusela tahle kniha v kapesním vydání ani vyjít. 3 hvězdičky za hezké zpracování.

Tyrkysová
19.05.2018 5 z 5

I přes své kapesní vydání má v sobě minikuchařka vše potřebné. Od sladkých smoothie, džusů pro letní odpoledne a snídaňových kaší po pikantní rajčatové džusy a nebo typické vyprošťováky. To vše ze základních surovin, které máte většinou doma nebo si je můžete snadno koupit či vyrobit. Pro nováčky je zde připraven krátký úvod, ve kterém se dozvíte vše základní do začátku, pro pokročilé zase spousta zajímavých postřehů na ozvláštnění již vyzkoušených receptů. Moc hezké a inspirativní čtení :)

Viky007
31.05.2017 3 z 5

Pro inspiraci dobré, ale osobě si myslím, že se Elliny kuchařky tak trochu přeceňují. Zrovna tahle útlá knížečka dle mého názoru vůbec nemusela vyjít. Ale zpracování je pěkné, to se musí nechat.

Blaufik
11.05.2017 5 z 5

Tato sympatická knížečka v kapesním formátu je plná vitamínů a mně se neskutečně líbí. Je doplněná o spousty fotografií, což mám na tomto typu "kuchařek" ráda, jelikož se můžu inspirovat servírováním a tak nějak tuším, jak bude výsledný produkt vypadat.
Zároveň se mi líbí možnost obměňovat suroviny podle chuti, takže se můžu pouze inspirovat a nemusím se striktně držet receptu.

zdravé nápoje (smoothies) ovocné šťávy

Ella Woodward
britská, 1992
2015  85%Lahodně s Ellou
2017  85%Lahodně s Ellou a přáteli
2016  88%Lahodne s Ellou každý deň
2017  89%Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den
2019  100%Lahodně s Ellou: Veganská kuchařka

Kniha Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den je v