Krutá volba

Krutá volba https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15285/bmid_kruta-volba-AOO-15285.jpg 5 298 298

Eve Elliottová je nejen úspěšná terapeutka, která pomáhá studentům v těžkých životních situacích, ale také milující manželka a matka. Veškeré její štěstí je však založeno na lži. Jediné rozhodnutí, volba, kterou učinila v období, kdy byla mladá, osamělá a zranitelná, zásadně změnilo její život. A nyní je nucena učinit další takovou krutou volbu: buď svým nejbližším sdělí, že není tím, za koho ji považují, nebo zničí člověka, který je souzen za zločin, jehož se nedopustil. Kdyby Eveino rozhodnutí mělo ovlivnit pouze její život, všechno by bylo jednoduché. Jenže Eve má rodinu, kterou nechce ohrozit. Pokud se rozhodne, že nebude jednat a nepředstoupí před veřejnost jako CeeCee Wilkesová, kterou kdysi bývala, odsoudí nevinného člověka k doživotnímu vězení, nebo dokonce smrti. Zároveň však ochrání manžela, děti i sebe před následky chyb, kterých se v minulosti dopustila...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Secret Life of CeeCee Wilkes , 2006

EvikU.
08.04.2017 5 z 5

Z knihy jsem byla nadšená. Napínavá, ze života. Jinak bylo vše napsáno. Vřele doporučuji.

kiraa
13.03.2017 5 z 5

Naprostá dokonalost. Příběh, jaký jsem dlouho nečetla. Ukradl mi několik hodin času, ale nelituju ani jedný minuty. Byl to skok do propasti, volný pád, kdy jen čekáte, jaký bude dopad. Fyzicky O.K., ale po psychický stránce vyždímaná jako pytlík od čaje.
Čtení z bazaru za pár drobných ... tož nazdar, bazar. Už tě nedám.

Jana09
25.02.2017 4 z 5

Mám z knížky rozporuplné pocity. Super příběh, u D.Chamberlain žádné překvapení, protože píše úžasně. Jen nevím, jestli mi je hlavní hrdinka sympatická, nebo ne ... Nic to nemění na tom, že určitě stojí za přečtení.

Ivana255
04.01.2017 5 z 5

Opravdu moc pěkná knížka. Doporučuji :-)

Šánka
20.12.2016 5 z 5

První moji autorčinu knihu Dvojí život jsem si koupila. Po této další knize nutně potřebuji vybrat v knihovně všechny starší od Diane Ch., kterou jsem objevila díky čtenářům DK, jsem za to vděčná a děkuji. Píše skvěle !
Jak žít dál zatíženi tragickou událostí, na které jsme se v naivním mládí podíleli, co když nás minulost dostihne, je možné odpustit nebo za ni zaplatíme krutou daň? Napínavý, dějově velmi pestrý román s dojemnými momenty. A jestli se dá řici o nějaké knize, že je čtivá.....,tahle to splňuje na 100% !!!
A autorku si přidávám do oblíbených.

Beruska18
19.10.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha! Příběh, který nutí číst dál a dál .... napínavé a plné děje až do konce ..

Toňula
07.10.2016 4 z 5

Po Dvojím životě jsem sáhla po další knize autorky a opět jsem nebyla zklamaná. Čtivý, lidský příběh o hrdince řešící velmi těžké dilema. Je pronásledována stíny minulosti, které ji v určitém momentu dostihnou a musím se jim zodpovědně postavit.

Danago
02.09.2016 5 z 5

Knížka mě úplně dostala. Je skvěle napsaná. Od první stránky do poslední je napínavá, děsivá i dojemná. Píběh je velice dobře prpracovaný do všech detailů ,postavy v něm postuně dozrávaly a až do úplného konce člověku bere dech. Sem moc ráda , že knížka dobře dopadla, i když to tak vůbec nevypadá. Moc krásná knížka. Zanechala ve mě velice zvláštní pocit.

ApolenkaS
19.08.2016 5 z 5

Teda ten začátek, CeeCee mě neskutečně vytáčela svojí naivitou a jak byla hloupoučká. Ale jak vyzrála během života, to mě dostalo. Na konci jsem ji teprve pochopila a naivitu odpustila. Zajímavý příběh, který se strašně dobře četl!!!!!

perpe2a
12.07.2016 5 z 5

výborná, napínavá, skvěle napsaná, pro mě je tato autorka objev roku a rozhodně se pustím do dalších jejich knih

Leniiis
10.04.2016 5 z 5

Řekla bych, že nejlepší knížka od této autorky. Pořád jsem četla, četla až jsem dočetla. Nemohla jsem se odtrhnout.

edisek83
11.10.2015 5 z 5

Skvělá kniha, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Těším se na další od této spisovatelky.

playada
02.10.2014 5 z 5

Já jsem to četla do dvou do rána, pak jsem bulela, pak mně bolela hlava, už jsem neusnula a ve čtyři jsem vstávala do práce. Tohle přesně způsobí tato kniha. Tak se nenechte dvakrát pobízet ;-).

slonyk
26.08.2014 5 z 5

Další užasná kniha od této spisovatelky, nemohla jsem se odtrhnout :-)

Modrina
19.05.2014 5 z 5

Děsivé, ale dokonalé.

Evik30
31.03.2014 5 z 5

Knihy od Diane Chamberlainové mám hodně ráda. A i když tato pro mě nebyla úplně nejlepší docela jsem se začetla.
Příběh je velmi zajímavý a Eve Elliotová je velmi odvážná žena. I když trpí revmatickou nemocí a napuchají ji ruce a bez léku se neobejde nemůže dopustit aby byl popraven "nevinný" člověk. Rozhodne se říct pravdu i za cenu zničení vlastní rodiny a svého uvěznění.
V knize jsem si přečetla věci o kterých jsem dříve neměla ani tušení.

Jamate2
19.02.2014 5 z 5

Moc hezky se četla, téměř se od ní nedalo odejít, žádná hluchá místa, napínavá až dokonce

ina77
01.01.2014 5 z 5

Neuvěřitelná kniha,málokdy se povede,že se začtu a kniha mě pustí až na konci!
Této knize se to povedlo!

kneslova
26.08.2013 5 z 5

Vynikající kniha, doporučuji k přečtení

hošanda
11.08.2013 5 z 5