Vezmi černou slepici

Vezmi černou slepici https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25715/bmid_vezmi-cernou-slepici-iEP-25715.jpg 4 138 11

Kroniky Jakuba Vandrovce série

Zaujaly Tě příhody Jakuba Vandrovce, nejlepšího exorcisty-samouka? Tak tady máš další dávku čtení! Tentokrát se dozvíš, co se stalo, když proběhla restituce hraběcího majetku, co vlastně vykopali archeologové a jak to bylo s Titanikem. Všichni, kdo si tohoto nehrdinského hrdinu oblíbili, určitě nebudou zklamáni, a čtenáři, jimž se starý ochmelka připlete do cesty poprvé, se určitě alespoň usmějí; kniha je plná neotřelého humoru a s věcmi vážnými se v ní zachází... nevážně.... celý text

Literatura světová Povídky Fantasy
Vydáno: , Laser-books (Laser)

Wezmisz czarno kure.. , 2001

Badger
01.06.2021 4 z 5

Obal tohoto dílu na mě mrkl z jiné knihy, zaujal a po sehnání a přečtení prvního dílu totálně vsadil do řad Jakubových fanoušků.Trojka pecka, už se těším na další kus.

icezero
01.03.2020 2 z 5

něco lepší, něco slabší ale jako celek průměr... další vikendové čtení o bláznivém dědkovi

evika02
12.10.2019 5 z 5

Stejně jako předchozí je to čtivé. Příběhy jsou většinou krátké, takže se čte v klidu a pokaždé mně dokáže něco překvapit. Na Jakuba a jeho přátele si člověk snadno zvykne a pak už jen čeká, co z toho vypadne příště :-)

Kaik
24.08.2019 3 z 5

Jakub Vandrovec opět řádí. Provádí podobné šílenosti jako v předchozích dílech a většinou je to docela zábava. Některé povídky jsou tedy řádně ujeté. ;)

davidurban1973
23.10.2018 4 z 5

Některé povídky jsou dost dobré, některé slabší, ale celkově hodně čtivé a zábavné. Taková pohodová jednohubka.

Finn69
28.02.2018 3 z 5

Přátelé, nemá cenu si zastírat, že je to místy děsná ptákovina.
Ale docela zábavná, za dnešek (chřipka) jsem slupnul dva díly ani nevím jak :-)

Ookmalej
11.06.2017 4 z 5

Rychle se čte, svižné, klasický Jakub Vandrovec. Místy mírně nevkusné, černý humor přetéká ze stránek proudem.

Ikkju
24.07.2015 5 z 5

Moje dirty pleasure! Po přečtení prvního Vandrovce jsem byl naplněn studem, že čtu něco tak šíleného, ale i živelnou radostí z praštěných a lehce (no někdy i těžce) úchylných příběhů amatérského exorcisty. Kam se hrabe Constantine! A na duchy příště už jen s brzdovým lankem!

Andulienka
01.12.2013 4 z 5

Nie všetky príbehy boli dobré....,ale vcelku sa to dalo:)

kolacky
05.03.2013 5 z 5

Nevěděla jsem, jestli mám žasnout nebo řvát smíchy!

Sussanah
08.01.2012

Povídka Titanik mi přišla už krapet přitažená za vlasy, nicméně i s touto knihou jsem byla rychle hotová. Ve smyslu takovém, že se velmi dobře čte ;)
Opravdu mi není jasné, kam autor chodí na ty neustálé nečekanosti a překvapivosti =) Klobouk dolů!