Jsi láska ví

Jsi láska ví https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377682/bmid_jsi-laska-vi-qzl-377682.jpg 5 38 12

vera4669
13.03.2022 2 z 5

Podle komentářů zde jsem se vážně těšila.. Bohužel velké zklamání plně klišé.
Za mě jsou určitě lepší knihy, tohle vážně ne..

evelýny
19.08.2021 5 z 5

Někde
Někdo hledá
Něco
co ztratit chce u Tebe

Krása ve slovech, kterou musíte najít mezi řádky. Čtěte a hledejte.
Až dočtete do konce, budete chtít být opět na začátku.
A jestli se vám nebude líbit, pak tedy:

Chápej,
Když něco nechápeš, dalším
krokem není strach a nenávist,
nýbrž tolerance.

P.S.: Laskavé, hluboce emocionální, pravdivé. Povznášející...

gargamelka
03.02.2019 5 z 5

Božská knížka. Čtenář se zamyslí, obsahuje pravdu, realitu, pocity, moudra... Tesat do kamene! Mimo jiné citáty je možné sledovat i na IG :)

DracoMalfoy
25.01.2019 5 z 5

Tak tuhle knihu miluju. Nic víc. Jen čistá láska.

Cailas
01.11.2018 5 z 5

Zprvu nutno upozornit na to, jak překrásně přišla knížka zabalená. Opravdu krásné počteníčko. Rozhodně Vás nenechá klidnými. Přečetl jsem ji už dvakrát a pokaždé vyvolává jiné emoce, vzpomínky... Je o mně a o Vás, je pro každého a je jedno jestli jste gay, hetero, bi... Každý si v ní najde to svoje. Je plná lásky, poezie, příběhů ze života... A já děkuji, že se někdo nebojí dát veřejně najevo něco takového. Mě osobně to dodalo hodně sebevědomí, učinit podobné kroky, ovšem s jiným úmyslem.

Sarajana
14.10.2018 5 z 5

velmi krásná kniha

Edona
12.10.2018 5 z 5

Ach, jak "jen" slova dokáží v člověku probudit toliko krásných pocitů... Děkujeme Xabyssus.

Áňa 998
03.08.2018 5 z 5

Tvorbu autora tohohle malého zázraku sleduji již delší dobu... A já si prostě nemohla pomoci, musela jsem si knihu pořídit domů. Vyvolala v mém nitru neskutečnou řadu emocí, od smíchu jsem se dostala až k slzám. Nádhera, která nemá obdoby, si najde místo i ve vašem srdci.

babuuo
27.06.2018 4 z 5

xabyssuse sleduji na instagramu už nějaký ten čas. Jeho básně a celkově vztah k psaní mě vždy velmi rychle vzaly za srdce. Knížka není výjimkou! Většina pasáží se mi z knihy velmi libila, ovšem příjde mi že oproti příspěvkům na instagramu básničky mírně pokulhávají. Najdou se tam některé pěkné ale povětšinou jsou na jedno brdo. Největším zásahem pro mne byl závěrečný text. Právě díky němu jsem zmírnila hodnocení a dala tedy knizce 4 hvězdičky

Kris-Týna
03.05.2018 5 z 5

Tato kniha je něco neskutečného, mnoho překrásných, naplňujících pocitů (Lásky). Nejde ani popsat slovy, jak překrásné to je. Jak moc, vás, dokážou, ta slova, vyzvednout. Tato kniha, dokazuje sílu slov. Kdyby v ní bylo napsáno, že dokážu létat, uvěřila bych. Tato kniha dodává sílu a obrovskou Lásku. K této knize se neustále vracím. A neustále v tom nacházím nové, nádherné, věci.

Niannie
25.04.2018 5 z 5

Knihu jsem si dnes přečetla poprvé - a rovnou hned podruhé. Nutí mě to číst stále znovu a znovu a odhalovat ukryté detaily, kterými je kniha plná. Baví mě to a zároveň nepřestává překvapovat. Text je hodně k zamyšlení, ale je to hlavně o nás – buď vidíme, co tím chtěl autor říci a nebo ne - a přijdeme na to až po nějaké době. A tohle je to, co dělá knihu tak silnou.
V mém srdci si získala specifické místo ♥

Davanity
20.04.2018 5 z 5

Kniha, která nemá jen jeden význam vypraví příběh o něm, o vás, o nás. Každé slovo má svůj důvod i příčinu. Nestačí jen jeden pohled. Tahle knížečka v sobě ukrývá mnohem víc. Skryté nápovědy, laskavé věty i upřímná vyznání. Nikdy ji nebudu číst stejně, pokaždé vyvolá jiné emoce, city a vzpomínky, ale vím jistě, že se k ní budu s láskou vracet.