Pohřbené kosti

Pohřbené kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500929/bmid_pohrbene-kosti-nQD-500929.jpg 4 786 786

Detektiv Josie Quinnová se těší na poklidnou večeři se svým přítelem Noahem u jeho matky. Když k ní však přijedou, najdou ji za domem na zahradě. Bez známek života a s ústy plnými hlíny. Během vyšetřování se objevuje spousta záhadných fragmentů a stop, se kterými si Josiin tým neumí poradit, ať už jde o růženec zahrabaný v hlíně poblíž těla Colette Fraleyové nebo o flash disk se jménem Drew Pratt, nejslavnější pohřešované osoby v Dentonu. Jakmile se Josie ponoří hlouběji do Prattova případu, rychle zjistí, že měl bratra. I ten byl pohřešován do té doby, než jeho tělo vyplavila řeka. Postupně se vynořuje víc a víc souvislostí a Josie začíná váhat. Je možné, že by se Noahova matka, laskavá a spořádaná Colette, zapletla do zločinu? A přežije její křehký vztah s Noahem takové obvinění? Josie a její tým postupuje v pátrání pomalu vpřed, ale vrah je tentokrát o krok před nimi a obětí stále přibývá. Je zřejmé, že se pachatel nezastaví, dokud nebude jeho a Colettino tajemství navždy pohřbeno. Jak hluboko je Josie připravena kopat, aby našla pravdu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Bones She Buried , 2019

kolacky
22.01.2023 5 z 5

No páni... Taková sympatická postava a takhle si to pok...kazí. Josie je díl od dílu zajímavější.

knihomolkadorfa
18.01.2023 4 z 5

Opět příběh spojený s hlavní postavou. Zajímavý námět, dobře se čte, jen větší množství postav je náročnější na orientaci. Ovšem korektor by se měl polepšit.

ještěrka38
16.01.2023 5 z 5

Opět skvělé, závěr hodně překvapující. Reganová zase nezklamala.

rumova_kulicka
16.01.2023 5 z 5

Super díl! Líbilo se mi, že se tady hodně přemýšlí nad souvislostmi, důkazy apod. a ne že někomu cinkne v hlavě a víme, kdo je vrah. Budu se těšit na další díl.

Evule *
15.01.2023 4 z 5

Čtivé a napínavé, možná trochu víc zamotané a komplikované než předchozí díly. A já se těším na další příběh s Josie a jejím týmem.

Makůvka
15.01.2023 5 z 5

Již po páté se setkáváme s vyšetřovatelkou Josie a jejím týmem. Musím se přiznat, že první dvě knížky série mi až tak k srdci nepřirostly, ale další díly mě přesvědčily, že to bude povedená, čtivá série a já si celý vyšetřovací tým oblíbila.
Josie v tomto příběhu vyšetřuje vraždu matky svého přítele Noaha. Vše je důmyslně promyšlené a propletené, jak s vyšetřováním případu, tak i se soukromým životem Josie. V tomto díle je mi detektivka Quinnová víc sympatická, není taková dokonalá a razantní.
Čtení bylo napínavé až do poslední stránky a já se budu těšit na další díl.

Racík
14.01.2023 5 z 5

Další výborný příběh ze série Josie Quinnová. Líbily se mi všechny, ale tento ještě o kapku víc. Josie i tentokrát projde těžkou životní zkouškou, protože je ohrožen její křehký a slibný vztah s Noahem. Knihu jsem doslova zhltla a byla skvělá!

michaelaaa5
08.01.2023 3 z 5

Jako každý díl z této série je i tento případ úzce spjatý s rodinou Josie Quinnové, tentokrát je zavražděna matka přítele a kolegy Noaha Fraleyho. A protože kořeny příběhu zasahují do minulosti, je v průběhu vyšetřování kromě rodiny i tolik postav, že kdybych knihu četla více dní, už si je ani nepamatuji.
Jinak kniha jako vždy čtivá.

martineden
08.01.2023 3 z 5

Zatím nejlepší díl této návykové série. Přesto tomu pořád něco chybí... Říkám si, zda je v tom městečku pro samé mrtvoly kam šlápnout. A na straně 308 tedy školácká gramatická chyba! Když práci odvedli (!) hydraulické vrtačky... Docela drahá kniha, tak bych očekávala lepšího korektora.

alzbeta4340
07.01.2023 5 z 5

Celá série má kvalitativně stoupající tendenci, když porovnáte tento díl s prvním nebo i druhým, jsou Pohřbené kosti zřetelně lépe promyšlené i napsané. I zde se proplétá Joisino soukromí s případem, přesto se dá kniha přečíst jako samostatná detektivka.
Čtenář, který ještě Josie nezná, ať neváhá - nebude zklamaný.

Aaloha
06.01.2023 5 z 5

Tak to byl hodně velký propletenec. Ke konci už tam bylo tolik postav, že jsem se občas ztrácela kdo je kdo. Ale napínavé to bylo až do konce.

KatyM.
06.01.2023 5 z 5

Další povedený díl série. Děj plný zápletek, napínavé až do konce. Autorka skvěle provázala pracovní a osobní život policistů. Těším se na 6. díl.

ElikaS
05.01.2023 5 z 5

Josie Quin mám ráda a celá série mě moc baví. Je napsaná velmi čtivě a krátké kapitoly přidávají na dramatičnosti a napětí.
Byla jsem ráda, že jsme se dozvěděli něco víc o Noahovi, který je mou oblíbenou postavou. I když v tomhle díle byl občas trochu protivný, ale vzhledem k okolnostem se to dá pochopit.

Luci19346
02.01.2023 2 z 5

Musím říct, že nechápu hodnocení knihy. Tak špatnou knihu jsem už dlouho nečetla. Pro mě nejhorší díl série. První dvě třetiny absolutní nuda a zoufalost. Poslední třetina se trochu rozjela, ale konec mě dost překvapil. Celá kniha na mě působí nepromyšleně. Nedokázala jsem do knihy vůbec začíst, pro mě jedna velká nuda.

Jako obvykle hlavní a v tomto díle jediný děj se točí kolem Josie a jejích příbuzných (ano, už po páté a stále dokola). Zklamalo mě, že vlastně vůbec nebyl v knize děj s Lissete a Harrisem.

Jsem ráda, že je to poslední díl. Další bych si teď nekoupila. Snad na tenhle propadák zapomenu, až vyjde další díl.

Jiparis
02.01.2023 5 z 5

Skvělá detektivka se vším, co k ní patří. Záhadná úmrtí, zločiny ve vyšších kruzích, psychopat bez svědomí a nakonec i neopětovaná láska, která má nedozírné důsledky. Už se těším na další!

katka.oo
31.12.2022 5 z 5

Perfektní pokračování série s Josie Quinnovou a spol., případ opět velmi zamotaný, ale velmi čtivý a poutavý, skvělé čtení, těším se na další díl a doporučuji.

klarence
31.12.2022 3 z 5

Docela dobře se to četlo, ale asi jsem se pak chvilku zacela ztrácet v postavách. Ale Josii mám moc ráda a určitě půjdu do dalšího dílu.

Grohlinka
25.12.2022 3 z 5

Pro me jeden ze slabsich dilu. Kniha je velmi ctiva, to se ji neda uprit, kratke kapitoly posouvajici ctenare vpred mi vyhovuji, presto se nemuzu ubranit pocitu, ze jsem ocekavala vic. Mozna mi uz proste argument, ze je kniha ctiva nestaci, abych ji hodnotila vyse.

Trosku me zmaha opakujici se namet, clen tymu v nebezpeci, obet z rad jeho blizkych, popripade vrah. Pripad samotny mel ambice a aspirace na jeden z komplexnejsich a komplikovanejcich z autorcina repertoaru, jenze nakonec mi prisel prekombinovany a konec uplne prepaleny.

V tomhle dile jsem mela problem s Josie, ktera se neustale toci v kruhu a prestoze pripady se odehravaji s vetsimi casovymi rozestupy, ona postupuje jen minimalne, mozna by bylo na miste vyhledat odbornou pomoc. Noah tady slouzi jen jako berlicka a cela jeho osobnost zmizela v dali. A ten konec…no, Plzak by mel asi radost.

Maky806
21.12.2022 5 z 5

Super!

Majulle
19.12.2022 3 z 5

Miluju tuto sérii s Josie ale musím říct že tohle byl pro mě zatím nejslabší díl.. Předešlé díly mi přišly mnohem napínavější a dávaly mi větší smysl. Zde bylo až mnoho postav ve kterých jsem se postupem času začala ztrácet. Ale určitě stojí za přečtení