Jednoduchá pravda

Jednoduchá pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125420/jednoducha-pravda-125420.jpg 4 40 6

Príbeh o bývalom vojakovi, ktorého nespravodlivo odsúdili za vraždu a ktorý podstupuje nesmierne príkorie vo väzení.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

The Simple Truth , 1998

Luigi1
31.01.2023 5 z 5

Já celkem spokojen dobré čtení

pavel9410
28.11.2021 4 z 5

Poctiva krimi od Baldacciho. Primichane spravne prisady, poctivy policajt, vezen na uteku, neznamy lump, zajimave zvraty. Vyborne se cte. Spravna oddychovka.

lenyleny
04.01.2018 4 z 5

Autor má lepší detektivky. Ze začátku jsem se nemohla chytnout , ale pak velmi rychle dočteno. Konec je až moc překombinovaný. Za vypravěčský um dávám tři hvězdičky, za prokreslení postav ještě jednu.

malen
14.11.2013 4 z 5

Asi tak do 1. třetiny jsem si myslela, že to nedočtu, nebavilo mne to. Ale pak se děj rozjel a chytlo mě to.
( jen drobná poznámka - čeština má tolik rozmanitých spojek - z této knihy mi však zůstává v hlavě jedna - pakliže - ta se tam opakuje tolikrát, až se bojím, že ji začnu používat.)

šipek
25.10.2013 5 z 5

super počteníčko , čtivá výborná kniha no protě Baldacci

čef
11.06.2012 5 z 5

Prostá pravda je, že David Baldaci je skvělý vypravěč. V knize naleznete výborně propracované postavy, napínavý příběh, zajímavé prostředí i poučení. Trochu možná v závěru až příliš hollywoodské a překombinované vyústění, ale jinak je to opravdu poutavé čtení. Trochu připomíná román O myších a lidech, ale opravdu jen trochu. Ke Steinbeckovi má autor ještě hodný kus cesty, hodlá-li tím směrem vůbec jít. Potenciál na to jistě má.