Případy šikovné tchyně

Případy šikovné tchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/5659/bmid_pripady-sikovne-tchyne-31q-5659.jpg 4 18 5

Jana Brodská série

Jednoduché detektivní povídky ze současnosti, kde hlavním aktérem je tchyně majitele detektivní agentury. Jana Brodská vypomáhá jako kancelářská síla v detektivní agentuře svého zetě a do řešení prvního případu se vlastně dostává poněkud proti své vůli. Práce ji začne bavit a řešení dalších případů se již iniciativně ujímá sama. Různé záhady ze současnosti (nalezení zmizelého manžela, ztracený laptop aj.) řeší často s pomocí přítele, se kterým naváže bližší vztah.... celý text

SSTknihy
08.08.2023 3 z 5

Ale jo, vlastně to bylo docela pohodové čtení. Asi jako když se díváte v televizi na detektivní seriál ze sousedního Bavorska. Žádná odtržená realita, žádní psychopati a policisté pohybující se na hraně zákona. Jednotlivé příběhy se čtou rychle a Jana Borská je docela sympatická hlavní hrdinka.

jprst
16.11.2021 2 z 5

Tohle mě nijak nenadchlo, ale moje hodnocení je asi ovlivněno tím, že detektivní povídky nejsou zrovna mým oblíbeným žánrem, ale jako četba na podzimní odpoledne to docela ušlo.

Keddie
04.09.2014 4 z 5

V povídkách je autorka ještě lepší než v delších novelách. Jednotlivé příběhy jsou krátké a tak trochu jiné oproti normálním detektivkám.

kika 13
14.11.2012 3 z 5

Detektivní román,který se pohodově čte.

1alena1
17.07.2012 4 z 5

Bylo to moje první setkání s Innou Rottovou a knížka nenáročná, ale úžasně čtivá způsobila, že jsem si pořídila hned několik titulů této pohotové, obratné vypravěčky příběhů. Děkuji a doporučuji, na léto ideální dovolenkové odreagování.