Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen přehled

Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20930/sikovna-tchyne-a-smecka-rozhnevanych-zen-20930.jpg 3 30 30

Jana Brodská série

Tchyně majitele detektivní kanceláře Jana Brodská se tentokrát snaží vypátrat, kdo před dvaceti lety zavinil smrt úspěšného vynálezce. Dcera charizmatického vědce se rozhodne po letech prošetřit jeho zdánlivě přirozenou smrt, z níž obviňuje několik žen včetně vlastní matky. Podezřelé osoby sezve k posezení, kterého se zúčastní i "šikovná tchyně" zakamuflovaná v novinářku, aby se tázala a pozorovala. Devět žen vyššího středního věku /dvě manželky, sekretářka, přítelkyně, milenky.../ společensky konverzuje a paní Brodská dedukuje, která z nich je zakuklenou travičkou. Odehrává se jednoho večera v jednom bytě. Dámy jsou schopny oddávat se vášnivým rozepřím kvůli muži, jenž je dvacet let nebožtíkem. Zcela ženská záležitost.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
31.05.2021 3 z 5

úsměvná detektivka s prvky románu pro ženy

hapac
10.09.2019 3 z 5

Nejsem čtenář detektivek, resp. je čtu pouze občas, takže je to pro těžké nějak hodnotit, ale nebylo to špatné, třeba zase časem po nějaké knížce této autorky sáhnu.

RadkaKabát
26.05.2015 4 z 5

Moje první detektivka od Rottové. Byla fajn, vtipná, ale čekala jsem větší záhadu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen v seznamech

v Právě čtených1x

české detektivky soukromý detektiv