Dcera atraktivního nebožtíka

Dcera atraktivního nebožtíka https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20941/bmid_dcera-atraktivniho-neboztika-H8Z-20941.jpg 3 22 8

Jana Brodská série

Dva detektivní příběhy české autorky spojuje postava hlavní hrdinky, starší rozvážné pracovnice v soukromé detektivní agentuře. První příběh je pátráním po dceři českého emigranta, který při odchodu zanechal rodinu v neutěšených poměrech. Hrdinka při pátrání odkrývá složitou osobnost zdánlivě okouzlujícího muže a přes řadu překážek se jí nakonec podaří dívku najít. Druhý příběh je pátráním po českém odborníkovi, pracujícím pro belgickou firmu, který bez vysvětlení beze stopy zmizel. Sledování přivede hrdinku na stopu zvláštní agentury, která pod nátlakem soustřeďuje pracovníky z nejrůznějších oborů na tajném pracovišti a jejich znalosti využívá k nekalým účelům.... celý text

jarin58
17.07.2022 2 z 5

První detektivní příběh obsahoal až moc jmen v kterých jsem se ztrácel.

jprst
16.11.2021 3 z 5

Mezi českými detektivkami překvapivě dobrá záležitost, oba příběhy dokážou zaujmout a na proložení mezi četbou drsných, akčních a mnohdy až překombinovaných detektivek byly více než vhodné (tedy alespoň pro mne).

rafan65
23.05.2020 4 z 5

Pohodové čtení slušné dva příběhy které nejsou žádná napínavá pecka ale dají se číst.

Lilith1
27.11.2015 4 z 5

Dva příběhy a ani jednomu z nich nemám co vytknout. Snad jen mě štvala Jana Brodská tím jak sebou přes všechny své kvality detektiva nechala zametat jak svým zetěm, tak Ladislavem. Ale bylo fajn se vrátit do doby bez mobilů, světa telefonních budek na karty a pevných linek. :)

Keddie
29.08.2014 4 z 5

Mám rád knihy vyprávěné v ich formě. Takže tahle se mi líbila. Oba příběhy jsou celkem jednoduché, nekomplikované, bez překvapivých zvratů.

ivusse
07.08.2013 3 z 5

Nic náročnýho, oddechová detektivka.

Vojslava
02.06.2013 3 z 5

Dvě detektivní novely, které rozhodně neurazí, ale taky nikterak extra nenadchnou - tedy alespoň ne mne; trochu jsem se v nich ztrácela. Nicméně na čtení do dopravních prostředků je to více než vhodné!

kika 13
19.01.2013 3 z 5