Jak vychovat děti a nepřijít o rozum

Jak vychovat děti a nepřijít o rozum https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104730/jak-vychovat-deti-a-neprijit-o-rozum-104730.jpg 4 15 4

Principy, jež učí sám život. Jestli někdo rozumí, proč se děti chovají tak, jak se chovají, pak je to psycholog a uznávaný autor Dr. Kevin Leman. Tento otec pěti dětí v knize uvádí sedm principů, jež učí sám život, a ukáže vám , •jak přimět děti, aby dělaly to, co po nich chcete, •zneškodnit zmlsané jedlíky, •zklidnit vášnivé výbuchy hněvu, •minimalizovat sourozenecké potyčky, •projevit autoritu a rozhodnost, abyste dětem dali najevo, že nejste žádný padavka, • poznat, kdy je třeba malým dravcům přistřihnout křídla, • stanovit přiměřené kapesné, večerku a výhody, • opět převzít vedení ve vlastní rodin... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Návrat domů

Making Children Mind without Losing Yours

Petrush
24.07.2018 3 z 5

Kniha byla zajímavá, ale později jsem našla jiný koncept výchovy, který mi sedí mnohem více. Zpětně knihu hodnotím tak, že stojí za přečtení, ale nesouhlasím se vším. Takže dobrá zastávka na cestě k hledání ideálu.

katynais
13.04.2017 3 z 5

Našla jsem tam pár užitečných rad, ktere se snazim pouzivat a pár rad se kteryma nesouhlasim

sissi.k
16.09.2016 5 z 5

super kniha.

Nannie
08.10.2015 5 z 5

Výborná kniha, výborné myšlenky, jen je ještě umět převést do praxe. Líbí se mi, že se nejedná o žádnou hlubokou psychologii, ale o rozumné náhledy a názory podložené zkušenostmi používající zdravý selský rozum. Základní myšlenky: zadat pokyn a trvat na jeho splnění (nikoli nesmyslný); nebát se nechat děti nést důsledky svého jednání (samozřejmě nenechat je skočit do silnice a nechat je srazit autem); učit je zodpovědné zodpovědnosti.