Hračka

Hračka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34600/bmid_hracka-vB5-34600.jpg 2 394 132

Komerční erotický román, jehož děj se odehrává v luxusním privátním letovisku na Seychelských ostrovech, kam létají světové celebrity, aby si zde odpočinuly od neustálého sledování médii. Hlavní hrdinka, Češka Markéta, zde působí jako psychoterapeutka, setkává se se svým osudovým mužem a prožívá vášnivou romanci... Syrový popis sexuálních scén a přímočará otevřenost při popisu myšlenkových pochodů ženy-predátorky sahají až za hranice normality. Kniha je především o lásce, ale rozkrývá čtenáři nebezpečnou hru lidského ega, spojenou s tělesnou posedlostí a manipulací.... celý text

Sioban91
15.02.2018 4 z 5

Knihu jsem si koupila s tím, že si přečtu nějakou lehkou erotiku. Doufala jsem v to, že kniha bude lepší než 50 odstíhu, které jsem nedočetla a byla z ní zhnusená (ve smyslu velice plytkého příběhu). Kniha Hračka mne mile překvapila. Příběh měl spát a rychle utíkal. Bylo to příjemné čtení.

Tulicek404
14.02.2018 1 z 5

Ztráta času:-(, knížku jsem nakonec dočetla, ale bylo to pro mě utrpení. Žádný děj, žádná pořádná zápletka, konec žádný! Hlavní postava na mě působí jako nevyrovnaná, naivní, hysterická, sexuchtivá ženská. Za mě už kniha tohoto typu určitě ne :-(

Petrasim
01.01.2018 2 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala. Četla jsem už druhou knížku od této autorky a tímto s ní končím.

Nunee
12.12.2017 5 z 5

Hmmm...za mě faaakt dobrý :-) jasný...není to bůhvíjak hlubokomyslné dílo, ale hlubokosmyslné....a o to u erotických knih jde, ne? Každopádně to doma pomohlo k velmi příjemné atmosféře :-D ;-)
Jen konec je poněkud šokující...

Hasanka
01.12.2017 3 z 5

Erotické scény jsou často nereálné, očekávala jsem tam alespoň psychologické rozpracování jednotlivých postav, ale i to tam chybělo. Za mě tři hvězdičky.

Kačta
08.10.2017 odpad!

Zkusila jsem knihu přečíst, protože jsem jí dostala darem, ale opravdu to nešlo. Hrůza a děs, strašně laciné, po pár stránkách jsem to vzdala.

Štramák
24.05.2017 odpad!

Tož žádnou "hloubku" v tom nehledejte. No dočetl jsem to. Kurňa chlapi, jak já bych teď p*chal...

Adilajla
16.05.2017 4 z 5

Tato kniha se mi líbí, opravdu 50 odstínu na ni nemá a zatím vždy komu jsem tuto knihu půjčila byli z této knihy nadšeni. Jako konec je lehce zvláštní to musím uznat, ale do knihy jsem se rychle začetla.

PetiJelinkova
27.03.2017 2 z 5

Tato kniha mě moc neoslovila, čekala jsem super děj a ten konec? Hnus ...

gabriela-r
22.03.2017 odpad!

Opravdu obdivuju každého, kdo tuhle knížku dočetl do konce... :-)

zbožňuju_knihy
26.02.2017 2 z 5

Taková ta kniha, kde nemůžete moc očekávat.. Nějak se prokoušete ke konci a jste rádi, že to máte za sebou :-D.

S1M0NE
11.01.2017 1 z 5

"Jednou o nás napíšu knížku," hladila jsem ho po důlku na bradě a pozorovala, jak zelená místy prostupuje hnědou barvu jeho duhovky. "No, když myslíš... ale stejně to nikdo nebude číst, všichni si budou myslet, že je to bohapustá sračka." (s. 266-267)

Myslím, že tenhle citát z knihy naprosto vystihuje můj čtenářský zážitek. S paní autorkou jsem se před nějakou dobou setkala osobně a působila na mě jako velmi inteligentní a uvážlivá osoba. Proto mě tato její kniha (i když uznávám, že se jedná o prvotinu) skutečně překvapila.

Po celou dobu čtení mi vrtalo hlavou jediné - jak moc je kniha autobiografická. Hlavní postava mi totiž vůbec nedávala smysl. Přitom má většinu společných aspektů s autorkou (včetně jejího původního jména). Prezentovala se jako duchovní guru, expert na meditace, zralá žena apod., přitom po celou dobu děje působila extrémně nevyrovnaně. Ještě se mi nestalo, že bych četla knihu, kde by mi byla hlavní postava tak moc nepříjemná.

Chápu, že se jedná o brakový žánr erotického románu, ale proč by i tento nemohl být napsán chytře? Kniha opravdu působí jako nějaký těžce vypocený text patnáctileté puberťačky, která se poprvé zamilovala a neví si s tím rady. V textu mě naprosto vytáčelo, jak hlavní postava dokáže na jedné jediné straně oscilovat mezi zamilovaností (na všechny ty "prdelky", "miláčky", "hlupáčky", "trdýlka" apod. už jsem časem prostě rezignovala), nenávistnou žárlivostí (projevovanou především vůči manželce jejího milence) a jakousi falešnou iluzí, že má vše pod kontrolou a vlastně ona je ta nadřazená. A tohle stále a stále dokola. Opravdu mě to nutilo k zamyšlení, jestli nějaké zralá žena takhle vůbec může uvažovat.

Jednu hvězdu dávám za hnací motor knihy, čímž byla věta, která mi při čtení stále naskakovala v hlavě: "horší už to být nemůže". Načež autorka vždy nasadila vyšší a vyšší laťku, což mě nutilo stále pokračovat a neustále se ujišťovat v tom, že to vlastně horší být může. Navíc na co používat odstavce, když je mohu nahradit desítkami emotikonů, no ne?

Hany.Honey
14.11.2016 1 z 5

Ne, tak tohle šlo číst opravdu ztuha. Ten zhuštěnej text, smajlíky, podivný výrazy. Hlavní hrdinka Markéta, stejně jako civilní jméno autorky, nesympatická, nesnesitelná. Sexu tam bylo hodně, to je v pohodě, ale proč tolik keců o tom jejím zevnějšku. Zbytečný. Konec přitvrdil. To bylo dobrý. Dala té americké hvězdě pěknej kouř. Ale pro mě ztráta času. Tato autorka mě vůbec nebere. Tak stejně otřesné jako Otrok nebo Sexy strategie.

malinovka
04.11.2016 2 z 5

Knížka bez děje a korunu tomu nasadil závěr. Když se zamyslím nad obsahem knihy, dala by se napsat na deset stránek. Přečíst knihu do konce, mi dalo dost přemlouvání.

sestrenka
18.08.2016 4 z 5

dle mého názoru lepší než všechny odstíny šedi dohromady. Dávám 4 hvězdičky - o hvězdičku méně proto, že erotické romány neřadím mezi top žánry. A ještě takový můj soukromý názor - myslím, že autorka nás ještě překvapí nějakým veledílem (ale netuším, z jakého to bude soudku).

Janička78
16.08.2016

Nevím, ale mě tato kniha absolutně neoslovila - slátanina typu Harlekýnů pro náctileté s rozepsanými sexuálními scénami - celkově tak nějak bez fantazie a nápadu, prvoplánovité. Nevím zda dočtu, nesedí mi ani styl slohu - zhuštěné, dialogy plytké a nic neříkající. Za mě tak 10%, bohužel. Čekala jsem určitě víc. Je to první kniha od autorky a asi i poslední..

vverisek
28.07.2016

Jsem v pulce knihy a nevim co si o ni myslet. Bohuzel dej naprosto jednoduchy, kolikrat se musim nutit abych knihu nezaklapla a uz ji vice necetla. 50 odstinu je celkem klise ale ctive a oddechove- tahle Hracka je bohuzel onicem!!!!

Mini.Baby
14.06.2016 odpad!

Hračka je sra*ka, omlouvám se za ten výraz. Odloženo zhruba ve čtvrtině, nedalo se....

Suzynka29
04.06.2016 5 z 5

Jedná z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Uznávám, že některé části byli zbytečně zdlouhavé, ale jako erotický román fakt super. Kam se hrabe 50 Odstínů. Bavilo mě právě to prolínání dějů z minulosti, ze současnosti, magie a tajemno a hlavně jsem si celou dobu představovala toho úchvatného Toma. Puritánka fakt nejsem, takže její popis sexuálních praktik mě do rozpaků neuváděl. Za mě super!

Catherine
18.05.2016 odpad!

Nedočetla jsem. Tohle asi neni autorka pro me.

sex sexuální úchylky pro ženy erotika BDSM

Sylva Lauerová
česká, 1962