Hračka

Hračka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34600/bmid_hracka-vB5-34600.jpg 2 394 132

Komerční erotický román, jehož děj se odehrává v luxusním privátním letovisku na Seychelských ostrovech, kam létají světové celebrity, aby si zde odpočinuly od neustálého sledování médii. Hlavní hrdinka, Češka Markéta, zde působí jako psychoterapeutka, setkává se se svým osudovým mužem a prožívá vášnivou romanci... Syrový popis sexuálních scén a přímočará otevřenost při popisu myšlenkových pochodů ženy-predátorky sahají až za hranice normality. Kniha je především o lásce, ale rozkrývá čtenáři nebezpečnou hru lidského ega, spojenou s tělesnou posedlostí a manipulací.... celý text

i.stefany
19.12.2019 1 z 5

Teda tohle byla slátanina největšího kalibru. Nechápu, jak takovou knížku někdo může napsat a ještě víc nechápu, že to vůbec někdo vydá. Vůbec se nedivím tak nízkému hodnocení a souhlasím, že víc si kniha nezaslouží.

sheylka
26.09.2019 odpad!

Opravdu netuším, jak se mi tahle kniha dostala do knihovny. A jelikož mám takovou (v tomto případě rozhodně špatnou) vlastnost, přečíst všechny knihy, které od někoho dostanu, tak jsem se do toho se vší vervou pustila. A při nejbližší příležitosti knihu pošlu dál do světa. :D

Ani si nejsem jistá, co bych k tomu měla napsat, hlavní hrdinka měla nejspíš nějakou mnohočetnou poruchu osobnosti - chvíli naprosto vyrovnaná zralá žena, která je neustále "nad věcí", za chvíli žárlící, naivní a bláznivě zamilovaná holčička a neustálé střídání těchto (a dalších) osobností. A ten konec byl taky katastrofální, říkala jsem si, že by to ten nádech tajemna mohl alespoň trochu zachránit. Nezachránil. Naopak.

Navrhovala bych tuto knihu přejmenovat, stačilo by změnit jen počáteční písmeno z "H" na "S".

niced
20.09.2019 3 z 5

Už na titulní straně bylo napsané, že kniha je jen a pouze o sexu, takže jsem se hned obávala děje a hlavně zakončení. Na Hračce mě bavilo to vyprávění o velkých láskách až závislostech. Chyběly dialogy, postavy spolu mluvily minimálně. Markéta je namyšlená, sebestředná hysterka, která si před ostatními hraje na éterickou bytost. Přijede na ostrov za prací.. asi nepovažuju se úplně reálné, že potom jenom lítá z večeře na večírek, líčí se, spí, zase líčí, připravuje se na sex, spí a pak se zase jenom líčí – tím pádem si jí představuju jako zmalovanou trapnou čtyřicítku, která se za každou cenu snaží vypadat o 20 let mladší. Není s podivem, že ona sama se naopak vidí hrozně přirozeně a v podstatě normálně, i když první co po probuzení řeší je jakou si dát rtěnku.
Celou dobu chce zaujmout chlapa, a tváří se, že je na to expert, ale pak mu každou chvíli dělá žárlivou scénu (ano, vdaná milenka dělá scény ženatému chlapovi). I přes to že je celou dobu taková trapná rajda, snažila jsem se to rychle dočíst a vidět jak to dopadne. Sladký konec jsem nečekala, ale tohle byl opravdu extrémní hnus. Vůbec mi nevadí jakékoliv erotické scény, ale tenhle konec jsem četla s totálním znechucením z Markéty. Celou dobu žárlí, chce Toma pro sebe, chce slyšet jak jí miluje, a pak se zachová jako totální št*tka. A ve výsledku se tváří, že všechno udělala pro ně, aby se oba zbavili závislosti. No jestli byl účel autorky vzbudit pořádné emoce tak alespoň to se podařilo. Fuj, hnus, blé.

Zaarashi
07.09.2019 2 z 5

Kniha mě moc nenadchla. Četla jsem ji na doporučení, bohužel ani jako oddechová četba mě moc nezaujala.

Miriota
31.08.2019

Čekala jsem více. Začala jsem číst po rozhovoru s autorkou kde mě nalákali, ale jinak nic moc, hlavní hrdinka obyčejná nevěrná k...., která se v knize jen obhajuje že ona musí ona je taková nespoutaná a bla bla bla, dočetla jsem, ale žádná sláva.

janina66
22.08.2019 3 z 5

Co čekat od erotické knihy. Četla se mi dobře, příběh měl spád. Konec velice zvláštní.

leni2271
26.07.2019

Vskutku nenáročné čtení, spíš jsem knížku vnímala jako sexuální deník jedné nymfomanky. Trošku mě zarazil jednolitý text bez odstavců a smajlíky v textu jsou, myslím si, trochu zbytečné. Hodně překvapivý byl konec.

RenkaB
10.07.2019 2 z 5

Žádný zázrak.

misa7369
11.06.2019 4 z 5

Čteno jedním dechem - prostě oddechová četba

kooala
25.05.2019

Není moc knih, které jsem nedočetla, ale tohle jsem vzdala ...

Marfuška89
01.04.2019

Tak toto… VELKÝ oříšek pro mě… Tak velký, že jsem neměla chuť Hračku dočíst… A tak se i stalo.
Já vlastně ani nevím, o čem tato kniha je!? Jasně, je o sexu – jen o sexu, ale dál?
SPOILER
Jako tam se nic snad neděje jiného než nevěra a ti, kteří jsou nevěrní, svým partnerům (manželovi, manželce), tak jsou na sebe naštvaní, že jsou si navzájem nevěrní…
Co? To jako vážně?

Ta Markéta mě tak štvala!
Možná kdyby to bylo psáno i z pohledu Toma (kapitoly Markéta, Tom), ale ne… Furt jen Markéta…

Nedávám ani 1 hvězdičku, jelikož nemám za co jí tu hvězdičku dát :( .

monishek
05.03.2019 1 z 5

Co k tomu napsat. Urcite ji vickrat cist nebudu. Pribeh je takovy .. Chvilemi mi prislo, jako kdybych cetla denik nejake pubertacky. Ani si toho moc nepamatuji. Co je, ale fakt, ze, co se tyce sexu, tak ten je vylicen skutecne do detailu. Jinak zajimavy, promysleny, napinavy dej od toho necekejte.

Potolu
25.01.2019 1 z 5

Musím plně souhlasit s uživatelem Ruxandra.
Knížka by se dala shrnout do 3 bodů.
1) Sex
2) Líčení
3) Hrozně nešťastný myšlenky
Knihu napsala dospělá, zralá žena, ale když jsem si knihu četla, měla jsem pocit, jako kdyby ji psala 16-letá holka. Hlavní postava se tomu také tak chovala. Musela být perfektně nalíčená za každých okolností a to nemluvím o tom, jaké činy v knize dělala. Kniha neměla ani žádnou velkou zápletku, žádný zlom. Vše bylo předvídatelné, očekávané. Nic Vás nepřekvapilo.
Co se týče konce, musím říct, že jsem byla opravdu zklamaná.
Mám vnitřní pocit, že autorka do knihy promítla především sebe, takovou jaká je - naivní, dětinská, nevyspělá.
Nemám chuť číst její další knihy.
Jediné, co se knize nedá vytknout, jsou dobře popisované sexuální akty. ... bohužel je to ale vše.

andrea4865
01.11.2018 1 z 5

Větší blbovinu jsem snad nečetla,dialogy hrozne,obsah totálne o nicem,děss

inuska6280
26.10.2018 odpad!

Hruza ???? nechapu proc jsem to vubec cetla!

terez3919
12.09.2018 odpad!

Vyloženě promarněný potenciál. Hlavní postava je nesnesitelně nesympatická, nevyrovnaná až labilní, mužský protějšek působí mírně imbecilně. Vzpomínky na románek s Dirckem bylo jedno veliké WTF. Ale protože nerada nechávám rozečtené knihy, dočetla jsem. Neuměla jsem se ubránit pocitu, že při psaní konce měla už autorka vážnou krizi, tři týdny na ostrově jsou rozepsány na 330 stran a několik dní v Berlíně, které mají být kvůli problematické situaci milenců stejně detailně probrány, na cca 5 stranách? Vůbec jsem nepochopila motiv změny Markétina chování a už vůbec ne jejího vnímání Thomase. Prostě odpad.

JancaMia
13.07.2018 2 z 5

Čekala jsem erotickou červenou knihovnu .. a místo toho plytká rádoby erotická splácanina drbů , na to jaký kolem toho byl humbuk .. tak jsem čekala víc ...

kalinka99
27.06.2018 3 z 5

Začátek se četl hůř a škoda, že postavy nejsou více rozvinuté. Konec jsem také očekávala lepší než opět na domyšlení. Jediné plus je místo v ráji, kdy to tomu příběhu dodává šmrnc.

attila1
26.06.2018 3 z 5

Podle recenzí tady jsem se pustila do čtení s pocitem, že knížku nedočtu do konce. Nakonec se mi podařilo přečíst a za mě to vůbec nebylo špatný. Takový lepší průměr,takže za mě tři hvězdičky.

Peggy1990
17.05.2018 4 z 5

Viděla jsem ji poprve v Show Jana Krause a natolik mě to zaujalo, že jsem si musela knihu koupit. Mám rada tenhle žanr, člověk se i inspiruje :D Kniha se mi moc líbila, hvězdičku ubíram za ten zvláštní konec :)

sex sexuální úchylky pro ženy erotika BDSM

Sylva Lauerová
česká, 1962