Hračka

Hračka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34600/bmid_hracka-vB5-34600.jpg 2 394 132

Komerční erotický román, jehož děj se odehrává v luxusním privátním letovisku na Seychelských ostrovech, kam létají světové celebrity, aby si zde odpočinuly od neustálého sledování médii. Hlavní hrdinka, Češka Markéta, zde působí jako psychoterapeutka, setkává se se svým osudovým mužem a prožívá vášnivou romanci... Syrový popis sexuálních scén a přímočará otevřenost při popisu myšlenkových pochodů ženy-predátorky sahají až za hranice normality. Kniha je především o lásce, ale rozkrývá čtenáři nebezpečnou hru lidského ega, spojenou s tělesnou posedlostí a manipulací.... celý text

alibaba72
15.07.2014 odpad!

Tak to se cist nedalo.

Helena Lacková
03.07.2014

Na této knize se mi líbilo, jak si Markéta uměla užít život. Líbilo se mi jak moc ji miloval manžel, ikdyž věděl. Nemohla jsem uvěřit tomu, že tak schopná žena, potřebuje k tomu, aby ovládla muže kouzla. Některé pasáže knihy byly popisovány velmi zdlouhavě, aby jsme se těšili na to co příjde a to co přišlo bylo popisováno velmi obyčejně

Extasy
01.07.2014

Bohužel jsem ji zatím nedočetla a ani nevím, jestli se k ní ještě vrátím. Nic z toho necítím. I články v novinách mi přijdou emocionálnější než tohle. Jako kdyby to autorku ani nebavilo psát. Vyhozené peníze :(

danka13
01.05.2014 3 z 5

Já nevím, co všichni pro této knize mají. Je to krásná ukázka toho, jak krásně se dá žít a život si užít. Jen ten konec mě trochu šokoval.

LéňaM
24.04.2014 odpad!

Tato kniha se nedá nazvat jinak než kýčem. Asi nejhorší kniha co jsem kdy četla :( akorat mě okradla o čas

lucias16
21.04.2014 odpad!

Po dlouhe dobe se mi stalo, ze jsem knizku nedocetla. Dejova zapletka zadna, kdyz uz se neco malo stalo, tak to bylo nudne, nezajimave a vubec jsem netouzila znat konec.

Samira
16.02.2014 2 z 5

Knížka je po jazykové stránce krásně napsaná a obsahuje skvělé psychologické popisy postav. Ale dočíst jí pro mne bylo utrpení, nevím jestli to bylo tím, že se tam dějově vlastně nic neodehrálo, nebo že mi byly postavy nesympatické, hlavně Markéta a Dirch. Tahle knížka mi nesedla.

Terry11
12.02.2014 3 z 5

Nikdy bych si nepomyslela, že se k této knize ještě někdy vrátím a přehodnotím svůj názor. No jo, proslavené NIKDY. Je fakt, že jsem mezitím přečetla všechny Padesátky, jednoho Božského bastarda a také Crossfire sérii, takže jsem poněkud okorala a erotickým knihám přivykla (některé se mi i hodně líbí, přiznávám). Tentokrát, nejsouc už tolik pohoršená některými sexuálními scénami, jsem více vnímala stylistiku, výběr slov, celkovou kompozici knihy a musím napsat, že co se týče spádu a zvratů v příběhu, může se jít Padesátka klouzat. Autorčiny vnitřní monology jsou tak autentické, že jí to rafinované plánování svádění své oběti fakt věřím. Nešustí to papírem, námět je na rozdíl od Jamesové originální, prostředí exotické a náramně dobře popsané, navíc ten lákavý okultismus! Potěšily mě i některé české odkazy. Jen ten závěr, ten kdybych bývala vynechala! Takže ještě jedna hvězdička dolů za tu surovost.

Sepurine
15.01.2014 1 z 5

Podle popisu obsahu na knize a podle obalu knihy jsem čekala víc odvážnější téma. Nezařadila bych to ani do červené knihovny. Je to takové poklidné čtení na dovolenou. Žádný strhující děj ani neočekávané odhalení. Prostě letní pohodička.

Janča-Kniha
27.12.2013 1 z 5

Knížka mi připadala jako naprostá blbost. Dočetla jsem jí jen z pudu sebezáchovy a abych se dozvěděla jak to dopadne. Nejednou jsem měla chuť vyhodit ji z okna. První, co mi vadilo bylo, že se Markéta furt líčila a furt si na sebe něco paplala a pořád se opečovávala. Jako sorry, ale když se jedná o erotický román, tak si chci přečíst něco o sexu a ne o kosmetice (což bylo skoro na každé 3 straně).
Druhé, co mě fakt neskutečně vadilo, bylo její chování vůči Tomovi. Jednou mu říká, jak ho strááááášně miluje, nemůže bez něj být, je to jediná láska jejího života atd., a za 5 stránek se dozvím, že ho nenávidí a už ho nechce nikdy vidět apod. Takže hlavní hrdinka byla pro mě velká nesympatická p... potvora :-), která, jak tady kdosi napsal, neví, co chce. S tím názorem plně souhlasím.

Po přečtení této knížky a ještě knížky Otrok (to byla ještě větší kravina) u mě tato autorka končí! Už nikdy žádnou knížku od ní!!!

jindrusa
18.12.2013

Pěkná blbost, popis nevyzrálé čtyřicátnice a jejího jednoduchého myšlení...No, nevím, ani na tu pláž jako oddychovka ne :-)

Ruxandra
27.11.2013 1 z 5

Co říct... Naprosto neadekvátní projevy hlavní krdinky k jejímu věku (40? mnohdy na mě působila svým jednáním hůř jak puberťačka), zvýrazňování slov a částí vět v textu (ježiš proč? aby se tomu přidalo na důležitosti? tak to tak autorka měla napsat a né si pomáhat zvýrazněním), absence jakékoli dějové zajímavosti.
Takhle zklamaná jsem z žádné knihy dlouho nebyla. Příběh mi připadal naprosto o ničem. Pořád dokola upravování se a šlechtění hlavní hrdinky (ve finále získáte dojem, že snad musela bez mejkapu vypadat jako Qasimodo), prakticky chybí popis prostředí (v anotaci popsané jako "romantické prostředí Seychelleských ostrovů" = pár vět o počasí, pár vět o okolí), jediné co bylo popsáno opravdu normálně a reálně byli ty sexuální akty. Celý příběh je předvídatelný. V průběhu čtení jsem si říkala, že na tak špatné knížce se toho snad už nedá víc zkazit, opak byl pravdou. To, co autorka předvedla na konci - no prostě s prominutím tak pitomý závěr už jsem dlouho nečetla! Pokus o efektní zakončení, jakoby šokující závěr. Ve mě to ale akorát vyvolalo pocit hnusu. A to ne z obsahu (nejsem žádný puritán, to bych jinak tu knihu ani nemohla vzít do ruky:D), ale z toho, že to autorka vůbec mohla takhle hloupě neadekvátně zakončit.
Jediné plus knihy je, že se čte rychle. Prý je autorka nazývána Charlesem Bukowskim české literatury. To se snad dá brát jen jako urážka Bukowského!

Bet
08.11.2013 2 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale byla promne velkým zklamání. Chvilkami jsem se hodně nudila málem jsem knihu ani nedočetla. Hlavní hrdinka neví co chce. Na to kolik jí je let se chová hůř než puberťačka hrůza. A konec nebudu ani komentovat. Souhlasím s Beetlinkou, Obnažená, Spoutaná a Nezkrotná od Sylvie Day je moje 1.

Adi.h
13.10.2013

Takové průměrné prázdninové čtení. Někdy mírně nudné pasáže, ale na druhou stranu se kniha dobře četla.

kvetinkabrno
05.10.2013 2 z 5

Přišlo mně , že ta hlavní hrdinka neví co chce. Žádné převratné myšlenky se zde člověk nedoví, takže bych to kvalifikovala jako " toaletní " knížku ve smyslu...je dobrá pro chvíle na wc. Nejdříve mě zaujalo exotické prostředí, ale tak nějak to pak bylo všechno. uf, ještě ,že už je konec...( taky ležela odložená a rozečtená asi 2 měsíce...)

balat
22.09.2013

Knížku mám rozečtenou ale nevím jestli ji dočtu. Dost mi vadí smajlíci, když je někdo spisovatel tak by měl umět popsat čtenáři situaci a pocity tak aby pochopil jak to myslí a ne tam strkat smajlíky. A celé se to docela špatně čte. Knížku mám od kamarádky a ta z ní zas byla nadšená.

buturenka
27.08.2013 1 z 5

tak tato kniha skončila v propadlišti mých knih, nedočtena, bohužel

smaille
25.08.2013 3 z 5

No, tak já nevím, nejsem ani naštvaná, ale ani nadšená. Do knihy jsem se nemohla na začátku začíst a celá mi přišla taková nečtivá, strašně těžko jsem udržela pozornost. Celou knihu jsem přemýšlela, kdo je tou hračkou, což se ukázalo na konci. Markéta jednoznačně mrcha. Erotické scény dobře popsány. Smajlíci mi také vadily a kolikrát mě rozčilovalo i to tučné písmo. Dvě dějové linie Tom vs. Dirck mi nevadily, naopak jsem to přivítala. Žádnou romantiku jsem nečekala, ale ten konec byl podle mého už moc přehnaný. Nejvíce jsem se pobavila u věty "V posteli to podává olympijský výkony, ale jinak se s tím nedá vyjít". Knihu už určitě znovu číst nebudu.

Iris313
19.08.2013 2 z 5

Moc mě nezaujala, často opakující se scény...občas nuda, ale byla jsem ráda, že jsem vydržela do konce, konečně nebyl pohádkový finish :)...zajímavě vyřešená situace :))

beetlinka
16.08.2013

z knihy mám rozpolcené pocity. na jedné straně se mi líbila na straně druhé jsem měla velký problém ji dočíst. při porovnání erotických románů u mě vede zatím Obnažená a Spoutaná od Sylvie Day.

sex sexuální úchylky pro ženy erotika BDSM

Sylva Lauerová
česká, 1962